iasi 365 2018 logo 4

 

Programul meciurilor retur din turul I preliminar din Europa League

 Iata programul complet al meciurilor din returul turului I preliminar al Europa League. In mansa tur echipa FC Botosani a realizat un meci egal, 1-1,  cu cei de la Țhinvali. Ramane de vazut daca moldoveni vor reusi sa se califice mai departe.

17:00 Kairat Alma Ata (Kazahstan) - Steaua Roşie Belgrad (Serbia) (in tur 2-0)
18:00 Dacia Chisinau (Moldova) vs Renova (Macedonia) (in tur 1-0)
18:00 Mladost Podgorica (Muntenegru) - Neftci Baku (Azerbaidjan) (in tur 2-2)
18:30 FK Sutjeska (Muntenegru) - Debreceni VSC (Ungaria) (in tur 0-3)
19:00 Qabala FK (Azerbaidjan) - Dinamo Tbilisi (Georgia) (in tur 1-2)
19:00 Torpedo Jodino (Belarus) - FK Kukesi (Albania) (in tur 0-2)
19:00 Țhinvali vs FC Botoşani  (in tur 1-1)
19:00 Spartaks Jurmala (Letonia) - Buducnost Podgorica (Muntenegru) (in tur 3-1)
19:00 Omonia Nicosia (Cipru) - Dinamo Batumi (Georgia) (in tur 0-1)
19:00 F91 Dudelange (Luxemburg) - University College Dublin AFC (Irlanda) (in tur 0-1)
19:00 Inter Baku (Azerbaidjan) - KF Laci (Albania) (in tur 1-1)
19:00 IF Elfsborg (Suedia) - FC Lahti (Finlanda) (in tur 2-2)
19:00 Ulisses FC (Armenia) - Birkirkara FC (Malta) (in tur 0-0)
19:00 Nomme Kalju (Estonia) - FC Aktobe (Kazahstan) (in tur 1-0)
19:30 Şahtior Soligorsk (Belarus) - Glenavon FC (Irlanda de Nord) (in tur 2-1)
20:00 Rosenborg Trondheim (Norvegia) - Vikingur (Insulele Feroe) (in tur 2-0)
20:00 Beroe Stara Zagora (Bulgaria) - Atlantas Klaipeda (Lituania) (in tur 2-0)
20:00 Beitar Ierusalim (Israel) - Ordabasi Şimkent (Kazahstan) (in tur 0-0)
20:00 Apollon Limassol (Cipru) - FC Saxan (Moldova) ( in tur 2-0)
20:00 AIK Solna (Suedia) - VPS Vaasa (Finlanda) (in tur 2-2)

Meciuri europa league 2015

20:00 Slovan Bratislava (Slovacia) - Europa FC (Gibraltar) (in tur 6-0)
20:00 Hajduk Split (Croaţia) - JK Sillamae Kalev (Estonia) (in tur 1-1)
20:00 Odds BK (Norvegia) - Şerif Tiraspol (Moldova) (in tur 3-0)
20:05 Randers FC (Danemarca) - UE Sant Julia (Andorra) (in tur 1-0)
20:30 FC Lusitans (Andorra) - West Ham United (Anglia) (in tur 0-3)
20:30 MSK Zilina (Slovacia) - Glentoran Belfast (Irlanda de Nord) (in tur 4-1)
20:30 HSK Zrinjski (Croaţia) - FC Şirak (Armenia) (in tur 0-2)
20:45 Litex Loveci (Bulgaria) - FK Jelgava (Letonia) (in tur 1-1)
20:45 FC Vaduz (Liechtenstein) - SP La Fiorita (San Marino) (in tur 5-0)
21:00 NSI Runavik (Insulele Feroe) - Linfield FC (Irlanda de Nord) (in tur 0-2)
21:00 Bala Town FC (Ţara Galilor) - FC Differdange 03 (Luxemburg) (in tur 1-3)
21:00 Slask Wroclaw (Polonia) - NK Celje (Slovenia) (in tur 1-0)
21:00 FK Partizani (Albania) - Stromsgodset IF (Norvegia) (in tur 1-3)
21:00 FK Rabotnicki (Macedonia) - Flora Tallinn (Estonia) (in tur 0-1)
21:00 Lokomotiva Zagreb (Croaţia) - AUK Broughton FC (Ţara Galilor) (in tur 3-1)
21:05 Spartak Trnava (Slovacia) - Olimpic Sarajevo (Bosnia-Herţegovina) (in tur 1-1)
21:30 NK Koper (Slovenia) - Vikingur Reykjavik (Islanda) (in tur 1-0)
21:30 FK Vojvodina (Serbia) - MTK Budapesta (Ungaria) (in tur 0-0)

 
21:30 FK Cukaricki (Serbia) - NK Domzale (Slovenia) (in tur 1-0)
21:30 Ferencvaros Budapesta (Ungaria) - Go Ahead Eagles (Olanda) (in tur 1-1)
21:30 Jagiellonia Bialystok (Polonia) - Kruoja Pakruojis (Lituania) (in tur 1-0)
21:30 AC Juvenes-Dogana (San Marino) - Brondby IF (Danemarca) (in tur 0-9)
21:45 Valletta FC (Malta) - Newtown AFC (Ţara Galilor) (in tur 1-2)
21:45 HB Torshavn (Insulele Feroe) - FK Trakai (Lituania) (in tur 0-3)
21:45 Aberdeen FC (Scoţia) - KF Shkendija (Macedonia) (in tur 1-1)
21:45 Saint Patrick's Athletic FC (Irlanda) - Skonto Riga (Letonia) (in tur 1-2)
21:45 Saint Johnstone FC (Scoţia) - Alaşkert FC (Armenia) (in tur 0-1)
22:15 FK Željezničar vs Balzan
22:15 KR Reykjavik (Islanda) - Cork City (Irlanda) (in tur 1-1)
22:15 FH Hafnarfjordur (Islanda) - SJK Seinajoki (Finlanda) (in tur 1-0)

Din aceeasi categorie

Program liga 1 - etapa 23

3 februarie 2018

FC Voluntari - CSM Poli Iaşi
ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - ACS Poli Timişoara
Dinamo Bucureşti - CS Universitatea Craiova
CFR Cluj - Concordia Chiajna
Gaz Metan Mediaş - FCSB
FC Viitorul Constanţa - Astra Giurgiu
FC Botoşani - CS Juventus Bucureşti

Zilele si orele de transmisie TV nu au fost stabilite inca

Liga 1 program complet

Vino si tu alaturi de noi pe facebook

Vino alaturi de noi in grupul jucatorilor la loto si noroc

Bancul zilei

Un betiv povesteste altui betiv:
- Si cum mergeam linistit spre casa, deodata simt ca cineva ma calca pe mana...

Bancurile zilei le poti citi aici...

Like la pagina Iasi365

Close

Daca vrei sa fii le curent cu noutatile din Iasi da-ne like...

0
Shares