iasi365-var4

 

Programul Primera Division - campionatul de fotbal al Spaniei

editia 2017-2018

Programul turului Primera Division

 

 20.08. 17:00 Ath. Bilbao - Getafe   
 20.08. 17:00 Barcelona - Betis   
 20.08. 17:00 Celta Vigo - Real Sociedad   
 20.08. 17:00 Girona - Atl. Madrid   
 20.08. 17:00 La Coruna - Real Madrid   
 20.08. 17:00 Leganes - Alaves   
 20.08. 17:00 Levante - Villarreal   
 20.08. 17:00 Malaga - Eibar   
 20.08. 17:00 Sevilla - Espanyol   
 20.08. 17:00 Valencia - Las Palmas  

 27.08. 17:00 Alaves - Barcelona   
 27.08. 17:00 Betis - Celta Vigo   
 27.08. 17:00 Eibar - Ath. Bilbao   
 27.08. 17:00 Espanyol - Leganes   
 27.08. 17:00 Getafe - Sevilla   
 27.08. 17:00 Girona - Malaga   
 27.08. 17:00 Las Palmas - Atl. Madrid   
 27.08. 17:00 Levante - La Coruna   
 27.08. 17:00 Real Madrid - Valencia   
 27.08. 17:00 Real Sociedad - Villarreal  

 10.09. 17:00 Ath. Bilbao - Girona   
 10.09. 17:00 Barcelona - Espanyol   
 10.09. 17:00 Celta Vigo - Alaves   
 10.09. 17:00 La Coruna - Real Sociedad   
 10.09. 17:00 Leganes - Getafe   
 10.09. 17:00 Malaga - Las Palmas   
 10.09. 17:00 Real Madrid - Levante   
 10.09. 17:00 Sevilla - Eibar   
 10.09. 17:00 Valencia - Atl. Madrid   
 10.09. 17:00 Villarreal - Betis  

 17.09. 17:00 Alaves - Villarreal   
 17.09. 17:00 Atl. Madrid - Malaga   
 17.09. 17:00 Betis - La Coruna   
 17.09. 17:00 Eibar - Leganes   
 17.09. 17:00 Espanyol - Celta Vigo   
 17.09. 17:00 Getafe - Barcelona   
 17.09. 17:00 Girona - Sevilla   
 17.09. 17:00 Las Palmas - Ath. Bilbao   
 17.09. 17:00 Levante - Valencia   
 17.09. 17:00 Real Sociedad - Real Madrid  

 20.09. 17:00 Ath. Bilbao - Atl. Madrid   
 20.09. 17:00 Barcelona - Eibar   
 20.09. 17:00 Celta Vigo - Getafe   
 20.09. 17:00 La Coruna - Alaves   
 20.09. 17:00 Leganes - Girona   
 20.09. 17:00 Levante - Real Sociedad   
 20.09. 17:00 Real Madrid - Betis   
 20.09. 17:00 Sevilla - Las Palmas   
 20.09. 17:00 Valencia - Malaga   
 20.09. 17:00 Villarreal - Espanyol  

 24.09. 17:00 Alaves - Real Madrid   
 24.09. 17:00 Atl. Madrid - Sevilla   
 24.09. 17:00 Betis - Levante   
 24.09. 17:00 Eibar - Celta Vigo   
 24.09. 17:00 Espanyol - La Coruna   
 24.09. 17:00 Getafe - Villarreal   
 24.09. 17:00 Girona - Barcelona   
 24.09. 17:00 Las Palmas - Leganes   
 24.09. 17:00 Malaga - Ath. Bilbao   
 24.09. 17:00 Real Sociedad - Valencia  

 01.10. 17:00 Barcelona - Las Palmas   
 01.10. 17:00 Celta Vigo - Girona   
 01.10. 17:00 La Coruna - Getafe   
 01.10. 17:00 Leganes - Atl. Madrid   
 01.10. 17:00 Levante - Alaves   
 01.10. 17:00 Real Madrid - Espanyol   
 01.10. 17:00 Real Sociedad - Betis   
 01.10. 17:00 Sevilla - Malaga   
 01.10. 17:00 Valencia - Ath. Bilbao   
 01.10. 17:00 Villarreal - Eibar  

 15.10. 17:00 Alaves - Real Sociedad   
 15.10. 17:00 Ath. Bilbao - Sevilla   
 15.10. 17:00 Atl. Madrid - Barcelona   
 15.10. 17:00 Betis - Valencia   
 15.10. 17:00 Eibar - La Coruna   
 15.10. 17:00 Espanyol - Levante   
 15.10. 17:00 Getafe - Real Madrid   
 15.10. 17:00 Girona - Villarreal   
 15.10. 17:00 Las Palmas - Celta Vigo   
 15.10. 17:00 Malaga - Leganes  

 22.10. 17:00 Barcelona - Malaga   
 22.10. 17:00 Betis - Alaves   
 22.10. 17:00 Celta Vigo - Atl. Madrid   
 22.10. 17:00 La Coruna - Girona   
 22.10. 17:00 Leganes - Ath. Bilbao   
 22.10. 17:00 Levante - Getafe   
 22.10. 17:00 Real Madrid - Eibar   
 22.10. 17:00 Real Sociedad - Espanyol   
 22.10. 17:00 Valencia - Sevilla   
 22.10. 17:00 Villarreal - Las Palmas  

 29.10. 17:00 Alaves - Valencia   
 29.10. 17:00 Ath. Bilbao - Barcelona   
 29.10. 17:00 Atl. Madrid - Villarreal   
 29.10. 17:00 Eibar - Levante   
 29.10. 17:00 Espanyol - Betis   
 29.10. 17:00 Getafe - Real Sociedad   
 29.10. 17:00 Girona - Real Madrid   
 29.10. 17:00 Las Palmas - La Coruna   
 29.10. 17:00 Malaga - Celta Vigo   
 29.10. 17:00 Sevilla - Leganes  

 05.11. 17:00 Alaves - Espanyol   
 05.11. 17:00 Barcelona - Sevilla   
 05.11. 17:00 Betis - Getafe   
 05.11. 17:00 Celta Vigo - Ath. Bilbao   
 05.11. 17:00 La Coruna - Atl. Madrid   
 05.11. 17:00 Levante - Girona   
 05.11. 17:00 Real Madrid - Las Palmas   
 05.11. 17:00 Real Sociedad - Eibar   
 05.11. 17:00 Valencia - Leganes   
 05.11. 17:00 Villarreal - Malaga  

 19.11. 17:00 Ath. Bilbao - Villarreal   
 19.11. 17:00 Atl. Madrid - Real Madrid   
 19.11. 17:00 Eibar - Betis   
 19.11. 17:00 Espanyol - Valencia   
 19.11. 17:00 Getafe - Alaves   
 19.11. 17:00 Girona - Real Sociedad   
 19.11. 17:00 Las Palmas - Levante   
 19.11. 17:00 Leganes - Barcelona   
 19.11. 17:00 Malaga - La Coruna   
 19.11. 17:00 Sevilla - Celta Vigo

 26.11. 17:00 Alaves - Eibar   
 26.11. 17:00 Betis - Girona   
 26.11. 17:00 Celta Vigo - Leganes   
 26.11. 17:00 Espanyol - Getafe   
 26.11. 17:00 La Coruna - Ath. Bilbao   
 26.11. 17:00 Levante - Atl. Madrid   
 26.11. 17:00 Real Madrid - Malaga   
 26.11. 17:00 Real Sociedad - Las Palmas   
 26.11. 17:00 Valencia - Barcelona   
 26.11. 17:00 Villarreal - Sevilla  

03.12. 17:00 Ath. Bilbao - Real Madrid   
 03.12. 17:00 Atl. Madrid - Real Sociedad   
 03.12. 17:00 Barcelona - Celta Vigo   
 03.12. 17:00 Eibar - Espanyol   
 03.12. 17:00 Getafe - Valencia   
 03.12. 17:00 Girona - Alaves   
 03.12. 17:00 Las Palmas - Betis   
 03.12. 17:00 Leganes - Villarreal   
 03.12. 17:00 Malaga - Levante   
 03.12. 17:00 Sevilla - La Coruna  

10.12. 17:00 Alaves - Las Palmas   
 10.12. 17:00 Betis - Atl. Madrid   
 10.12. 17:00 Espanyol - Girona   
 10.12. 17:00 Getafe - Eibar   
 10.12. 17:00 La Coruna - Leganes   
 10.12. 17:00 Levante - Ath. Bilbao   
 10.12. 17:00 Real Madrid - Sevilla   
 10.12. 17:00 Real Sociedad - Malaga   
 10.12. 17:00 Valencia - Celta Vigo   
 10.12. 17:00 Villarreal - Barcelona  

17.12. 17:00 Ath. Bilbao - Real Sociedad   
 17.12. 17:00 Atl. Madrid - Alaves   
 17.12. 17:00 Barcelona - La Coruna   
 17.12. 17:00 Celta Vigo - Villarreal   
 17.12. 17:00 Eibar - Valencia   
 17.12. 17:00 Girona - Getafe   
 17.12. 17:00 Las Palmas - Espanyol   
 17.12. 17:00 Leganes - Real Madrid   
 17.12. 17:00 Malaga - Betis   
 17.12. 17:00 Sevilla - Levante  

 20.12. 17:00 Alaves - Malaga   
 20.12. 17:00 Betis - Ath. Bilbao   
 20.12. 17:00 Eibar - Girona   
 20.12. 17:00 Espanyol - Atl. Madrid   
 20.12. 17:00 Getafe - Las Palmas   
 20.12. 17:00 La Coruna - Celta Vigo   
 20.12. 17:00 Levante - Leganes   
 20.12. 17:00 Real Madrid - Barcelona   
 20.12. 17:00 Real Sociedad - Sevilla   
 20.12. 17:00 Valencia - Villarreal

 07.01. 17:00 Ath. Bilbao - Alaves   
 07.01. 17:00 Atl. Madrid - Getafe   
 07.01. 17:00 Barcelona - Levante   
 07.01. 17:00 Celta Vigo - Real Madrid   
 07.01. 17:00 Las Palmas - Eibar   
 07.01. 17:00 Leganes - Real Sociedad   
 07.01. 17:00 Malaga - Espanyol   
 07.01. 17:00 Sevilla - Betis   
 07.01. 17:00 Valencia - Girona   
 07.01. 17:00 Villarreal - La Coruna 

 14.01. 17:00 Alaves - Sevilla   
 14.01. 17:00 Betis - Leganes   
 14.01. 17:00 Eibar - Atl. Madrid   
 14.01. 17:00 Espanyol - Ath. Bilbao   
 14.01. 17:00 Getafe - Malaga   
 14.01. 17:00 Girona - Las Palmas   
 14.01. 17:00 La Coruna - Valencia   
 14.01. 17:00 Levante - Celta Vigo   
 14.01. 17:00 Real Madrid - Villarreal   
 14.01. 17:00 Real Sociedad - Barcelona

ADD_CONTENT_HERE
ADD_CONTENT_HERE
ADD_CONTENT_HERE
- See more at: http://sport.iasi365.com/business/item/48-test#sthash.OtmBrVsh.dpuf

Programul returului Primera Division

 21.01. 17:00 Alaves - Leganes   
 21.01. 17:00 Atl. Madrid - Girona   
 21.01. 17:00 Betis - Barcelona   
 21.01. 17:00 Eibar - Malaga   
 21.01. 17:00 Espanyol - Sevilla   
 21.01. 17:00 Getafe - Ath. Bilbao   
 21.01. 17:00 Las Palmas - Valencia   
 21.01. 17:00 Real Madrid - La Coruna   
 21.01. 17:00 Real Sociedad - Celta Vigo   
 21.01. 17:00 Villarreal - Levante  

 28.01. 17:00 Ath. Bilbao - Eibar   
 28.01. 17:00 Atl. Madrid Las Palmas   
 28.01. 17:00 Barcelona - Alaves   
 28.01. 17:00 Celta Vigo - Betis   
 28.01. 17:00 La Coruna - Levante   
 28.01. 17:00 Leganes - Espanyol   
 28.01. 17:00 Malaga - Girona   
 28.01. 17:00 Sevilla - Getafe   
 28.01. 17:00 Valencia - Real Madrid   
 28.01. 17:00 Villarreal - Real Sociedad 

 04.02. 17:00 Alaves - Celta Vigo   
 04.02. 17:00 Atl. Madrid - Valencia   
 04.02. 17:00 Betis - Villarreal   
 04.02. 17:00 Eibar - Sevilla   
 04.02. 17:00 Espanyol - Barcelona   
 04.02. 17:00 Getafe - Leganes   
 04.02. 17:00 Girona - Ath. Bilbao   
 04.02. 17:00 Las Palmas - Malaga   
 04.02. 17:00 Levante Real - Madrid   
 04.02. 17:00 Real Sociedad - La Coruna  

 11.02. 17:00 Ath. Bilbao - Las Palmas   
 11.02. 17:00 Barcelona - Getafe   
 11.02. 17:00 Celta Vigo - Espanyol   
 11.02. 17:00 La Coruna - Betis   
 11.02. 17:00 Leganes - Eibar   
 11.02. 17:00 Malaga - Atl. Madrid   
 11.02. 17:00 Real Madrid - Real Sociedad   
 11.02. 17:00 Sevilla - Girona   
 11.02. 17:00 Valencia - Levante   
 11.02. 17:00 Villarreal - Alaves 

 

 18.02. 17:00 Alaves - La Coruna   
 18.02. 17:00 Atl. Madrid - Ath. Bilbao   
 18.02. 17:00 Betis - Real Madrid   
 18.02. 17:00 Eibar - Barcelona   
 18.02. 17:00 Espanyol - Villarreal   
 18.02. 17:00 Getafe - Celta Vigo   
 18.02. 17:00 Girona - Leganes   
 18.02. 17:00 Las Palmas - Sevilla   
 18.02. 17:00 Malaga - Valencia   
 18.02. 17:00 Real Sociedad - Levante  

 25.02. 17:00 Ath. Bilbao - Malaga   
 25.02. 17:00 Barcelona - Girona   
 25.02. 17:00 Celta Vigo - Eibar   
 25.02. 17:00 La Coruna - Espanyol   
 25.02. 17:00 Leganes - Las Palmas   
 25.02. 17:00 Levante - Betis   
 25.02. 17:00 Real Madrid - Alaves   
 25.02. 17:00 Sevilla - Atl. Madrid   
 25.02. 17:00 Valencia - Real Sociedad   
 25.02. 17:00 Villarreal - Getafe  

 28.02. 17:00 Alaves - Levante   
 28.02. 17:00 Ath. Bilbao - Valencia   
 28.02. 17:00 Atl. Madrid - Leganes   
 28.02. 17:00 Betis - Real Sociedad   
 28.02. 17:00 Eibar - Villarreal   
 28.02. 17:00 Espanyol - Real Madrid   
 28.02. 17:00 Getafe - La Coruna   
 28.02. 17:00 Girona - Celta Vigo   
 28.02. 17:00 Las Palmas - Barcelona   
 28.02. 17:00 Malaga - Sevilla  

 04.03. 17:00 Barcelona - Atl. Madrid   
 04.03. 17:00 Celta Vigo - Las Palmas   
 04.03. 17:00 La Coruna - Eibar   
 04.03. 17:00 Leganes - Malaga   
 04.03. 17:00 Levante - Espanyol   
 04.03. 17:00 Real Madrid - Getafe   
 04.03. 17:00 Real Sociedad - Alaves   
 04.03. 17:00 Sevilla - Ath. Bilbao   
 04.03. 17:00 Valencia - Betis   
 04.03. 17:00 Villarreal - Girona 

 11.03. 17:00 Alaves - Betis   
 11.03. 17:00 Ath. Bilbao - Leganes   
 11.03. 17:00 Atl. Madrid Celta Vigo   
 11.03. 17:00 Eibar - Real Madrid   
 11.03. 17:00 Espanyol - Real Sociedad   
 11.03. 17:00 Getafe - Levante   
 11.03. 17:00 Girona - La Coruna   
 11.03. 17:00 Las Palmas - Villarreal   
 11.03. 17:00 Malaga - Barcelona   
 11.03. 17:00 Sevilla - Valencia  

 18.03. 17:00 Barcelona - Ath. Bilbao   
 18.03. 17:00 Betis - Espanyol   
 18.03. 17:00 Celta Vigo - Malaga   
 18.03. 17:00 La Coruna - Las Palmas   
 18.03. 17:00 Leganes - Sevilla   
 18.03. 17:00 Levante - Eibar   
 18.03. 17:00 Real Madrid - Girona   
 18.03. 17:00 Real Sociedad - Getafe   
 18.03. 17:00 Valencia - Alaves   
 18.03. 17:00 Villarreal - Atl. Madrid 

 01.04. 17:00 Ath. Bilbao - Celta Vigo   
 01.04. 17:00 Atl. Madrid - La Coruna   
 01.04. 17:00 Eibar - Real Sociedad   
 01.04. 17:00 Espanyol - Alaves   
 01.04. 17:00 Getafe - Betis   
 01.04. 17:00 Girona - Levante   
 01.04. 17:00 Las Palmas - Real Madrid   
 01.04. 17:00 Leganes - Valencia   
 01.04. 17:00 Malaga - Villarreal   
 01.04. 17:00 Sevilla - Barcelona

 08.04. 17:00 Alaves - Getafe   
 08.04. 17:00 Barcelona - Leganes   
 08.04. 17:00 Betis - Eibar   
 08.04. 17:00 Celta Vigo - Sevilla   
 08.04. 17:00 La Coruna - Malaga   
 08.04. 17:00 Levante - Las Palmas   
 08.04. 17:00 Real Madrid - Atl. Madrid   
 08.04. 17:00 Real Sociedad - Girona   
 08.04. 17:00 Valencia - Espanyol   
 08.04. 17:00 Villarreal - Ath. Bilbao  

 

 15.04. 17:00 Ath. Bilbao - La Coruna   
 15.04. 17:00 Atl. Madrid Levante   
 15.04. 17:00 Barcelona - Valencia   
 15.04. 17:00 Eibar - Alaves   
 15.04. 17:00 Getafe - Espanyol   
 15.04. 17:00 Girona - Betis -   
 15.04. 17:00 Las Palmas - Real Sociedad   
 15.04. 17:00 Leganes - Celta Vigo   
 15.04. 17:00 Malaga - Real Madrid   
 15.04. 17:00 Sevilla - Villarreal  

 18.04. 17:00 Alaves - Girona   
 18.04. 17:00 Betis - Las Palmas   
 18.04. 17:00 Celta Vigo - Barcelona   
 18.04. 17:00 Espanyol - Eibar   
 18.04. 17:00 La Coruna - Sevilla   
 18.04. 17:00 Levante - Malaga   
 18.04. 17:00 Real Madrid - Ath. Bilbao   
 18.04. 17:00 Real Sociedad - Atl. Madrid   
 18.04. 17:00 Valencia - Getafe   
 18.04. 17:00 Villarreal - Leganes

 22.04. 17:00 Ath. Bilbao - Levante   
 22.04. 17:00 Atl. Madrid - Betis   
 22.04. 17:00 Barcelona - Villarreal   
 22.04. 17:00 Celta Vigo - Valencia   
 22.04. 17:00 Eibar - Getafe   
 22.04. 17:00 Girona - Espanyol   
 22.04. 17:00 Las Palmas - Alaves   
 22.04. 17:00 Leganes - La Coruna   
 22.04. 17:00 Malaga - Real Sociedad   
 22.04. 17:00 Sevilla - Real Madrid

 29.04. 17:00 Alaves - Atl. Madrid   
 29.04. 17:00 Betis - Malaga   
 29.04. 17:00 Espanyol - Las Palmas   
 29.04. 17:00 Getafe - Girona   
 29.04. 17:00 La Coruna - Barcelona   
 29.04. 17:00 Levante - Sevilla   
 29.04. 17:00 Real Madrid - Leganes   
 29.04. 17:00 Real Sociedad - Ath. Bilbao   
 29.04. 17:00 Valencia - Eibar   
 29.04. 17:00 Villarreal - Celta Vigo

 06.05. 17:00 Ath. Bilbao - Betis   
 06.05. 17:00 Atl. Madrid - Espanyol   
 06.05. 17:00 Barcelona - Real Madrid   
 06.05. 17:00 Celta Vigo - La Coruna   
 06.05. 17:00 Girona - Eibar   
 06.05. 17:00 Las Palmas - Getafe   
 06.05. 17:00 Leganes - Levante   
 06.05. 17:00 Malaga - Alaves   
 06.05. 17:00 Sevilla - Real Sociedad   
 06.05. 17:00 Villarreal - Valencia 

 13.05. 17:00 Alaves - Ath. Bilbao   
 13.05. 17:00 Betis - Sevilla   
 13.05. 17:00 Eibar - Las Palmas   
 13.05. 17:00 Espanyol - Malaga   
 13.05. 17:00 Getafe - Atl. Madrid   
 13.05. 17:00 Girona - Valencia   
 13.05. 17:00 La Coruna - Villarreal   
 13.05. 17:00 Levante - Barcelona   
 13.05. 17:00 Real Madrid - Celta Vigo   
 13.05. 17:00 Real Sociedad - Leganes 

 20.05. 17:00 Ath. Bilbao - Espanyol   
 20.05. 17:00 Atl. Madrid - Eibar   
 20.05. 17:00 Barcelona - Real Sociedad   
 20.05. 17:00 Celta Vigo - Levante   
 20.05. 17:00 Las Palmas - Girona   
 20.05. 17:00 Leganes - Betis   
 20.05. 17:00 Malaga - Getafe   
 20.05. 17:00 Sevilla - Alaves   
 20.05. 17:00 Valencia - La Coruna   
 20.05. 17:00 Villarreal - Real Madrid

spania primera division 2017-2018

 

Din aceeasi categorie

Bancul zilei

Canibalii prind un american, un rus si un roman. Seful canibalilor le spune:
- Daca vreti sa scapati cu viata aveti 3 posibilitati : ori platiti 100 $, ori primiti 100 de lovituri pe spate ori mancati gramada aia de rahat din fata voastra.
Americanul duce mana la buzunar, scoate 100 $ si scapa.
Rusul indura 100 de lovituri pe spate si de asemenea scapa.
Romanul, care este renumit pentru afacerile lui spune:
- Eu m-as infinge in gramada aia de rahat.
- Mananca aproape jumatate, i se face greata si spune:
- De restul dati-mi lovituri pe spate.
Indura el ce indura, insa nu mai poate de durere si, chinuit spune:
- Fir-as al naibii, ia de aici 100 $ si lasa-ma in pace!

Bancurile zilei le poti citi aici...

Program liga 1 - etapa 7

Vineri, 18 august
21:00 Astra Giurgiu - CSM Poli Iaşi 0-0

Sambata, 19 august
18:30 Gaz Metan Mediaş - ACS Poli Timişoara 0-2
21:00 CS Juventus Bucureşti - FCSB 1-2

Duminica, 20 august
18:30 FC Viitorul Constanţa - CS Universitatea Craiova 0-2
21:00 CFR Cluj - FC Voluntari 2-0

Luni, 21 august
18:30 FC Botoşani - Concordia Chiajna
21:00 Dinamo Bucureşti - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe

Liga 1 program complet

Vino si tu pe grupul de facebook Romania Vesela

vino pe grupul Romania Vesela

Like la pagina Iasi365

Close

Daca vrei sa fii le curent cu noutatile din Iasi da-ne like...

0
Shares