Programul Primera Division - campionatul de fotbal al Spaniei

editia 2016-2017

Programul turului Primera Division

19.08. 21:45    Malaga  -  Osasuna    
19.08. 23:00    La Coruna  -  Eibar    
20.08. 19:15    Barcelona -   Betis    
20.08. 21:15    Granada  -  Villarreal    
20.08. 23:15    Sevilla -   Espanyol    
21.08. 19:15    Gijon  -  Ath. Bilbao    
21.08. 21:15    Real Sociedad  -  Real Madrid    
21.08. 23:15    Atl. Madrid -   Alaves    
22.08. 21:00    Celta Vigo  -  Leganes    
22.08. 23:00    Valencia  -  Las Palmas  

26.08. 21:45    Betis -   La Coruna    
26.08. 23:00    Espanyol  -  Malaga    
27.08. 19:15    Eibar  -  Valencia    
27.08. 19:15    Osasuna  -  Real Sociedad    
27.08. 21:15    Real Madrid  -  Celta Vigo    
27.08. 23:15    Leganes  -  Atl. Madrid    
28.08. 19:15    Alaves  -  Gijon    
28.08. 19:15    Las Palmas  -  Granada    
28.08. 21:15    Ath. Bilbao  -  Barcelona    
28.08. 23:15    Villarreal  -  Sevilla   

09.09. 21:45    Real Sociedad  -  Espanyol    
10.09. 14:00    Celta Vigo  -  Atl. Madrid    
10.09. 17:00    Real Madrid  -  Osasuna    
10.09. 19:15    Malaga  -  Villarreal    
10.09. 19:15    Sevilla  -  Las Palmas    
10.09. 21:30    Barcelona  -  Alaves    
11.09. 13:00    Gijon  -  Leganes    
11.09. 17:00    Valencia  -  Betis    
11.09. 19:15    Granada  -  Eibar    
11.09. 21:30    La Coruna  -  Ath. Bilbao

18.09. 21:00    Alaves  -  La Coruna    
18.09. 21:00    Ath. Bilbao  -  Valencia    
18.09. 21:00    Atl. Madrid  -  Gijon    
18.09. 21:00    Betis  -  Granada    
18.09. 21:00    Eibar  -  Sevilla    
18.09. 21:00    Espanyol  -  Real Madrid    
18.09. 21:00    Las Palmas  -  Malaga    
18.09. 21:00    Leganes  -  Barcelona    
18.09. 21:00    Osasuna  -  Celta Vigo    
18.09. 21:00    Villarreal  -  Real Sociedad    

21.09. 21:00    Barcelona  -  Atl. Madrid    
21.09. 21:00    Celta Vigo  -  Gijon    
21.09. 21:00    Granada  -  Ath. Bilbao    
21.09. 21:00    La Coruna  -  Leganes    
21.09. 21:00    Malaga  -  Eibar    
21.09. 21:00    Osasuna  -  Espanyol    
21.09. 21:00    Real Madrid  -  Villarreal    
21.09. 21:00    Real Sociedad  -  Las Palmas    
21.09. 21:00    Sevilla  -  Betis    
21.09. 21:00    Valencia  -  Alaves   

25.09. 21:00    Alaves    Granada    
25.09. 21:00    Ath. Bilbao    Sevilla    
25.09. 21:00    Atl. Madrid    La Coruna    
25.09. 21:00    Betis    Malaga    
25.09. 21:00    Eibar    Real Sociedad    
25.09. 21:00    Espanyol    Celta Vigo    
25.09. 21:00    Gijon    Barcelona    
25.09. 21:00    Las Palmas    Real Madrid    
25.09. 21:00    Leganes    Valencia    
25.09. 21:00    Villarreal    Osasuna  

02.10. 21:00    Celta Vigo    Barcelona    
02.10. 21:00    Espanyol    Villarreal    
02.10. 21:00    Granada    Leganes    
02.10. 21:00    La Coruna    Gijon    
02.10. 21:00    Malaga    Ath. Bilbao    
02.10. 21:00    Osasuna    Las Palmas    
02.10. 21:00    Real Madrid    Eibar    
02.10. 21:00    Real Sociedad    Betis    
02.10. 21:00    Sevilla    Alaves    
02.10. 21:00    Valencia    Atl. Madrid    

16.10. 21:00    Alaves    Malaga    
16.10. 21:00    Ath. Bilbao    Real Sociedad    
16.10. 21:00    Atl. Madrid    Granada    
16.10. 21:00    Barcelona    La Coruna    
16.10. 21:00    Betis    Real Madrid    
16.10. 21:00    Eibar    Osasuna    
16.10. 21:00    Gijon    Valencia    
16.10. 21:00    Las Palmas    Espanyol    
16.10. 21:00    Leganes    Sevilla    
16.10. 21:00    Villarreal    Celta Vigo   

23.10. 21:00    Celta Vigo    La Coruna    
23.10. 21:00    Espanyol    Eibar    
23.10. 21:00    Granada    Gijon    
23.10. 21:00    Malaga    Leganes    
23.10. 21:00    Osasuna    Betis    
23.10. 21:00    Real Madrid    Ath. Bilbao    
23.10. 21:00    Real Sociedad    Alaves    
23.10. 21:00    Sevilla    Atl. Madrid    
23.10. 21:00    Valencia    Barcelona    
23.10. 21:00    Villarreal    Las Palmas

30.10. 21:00    Alaves    Real Madrid    
30.10. 21:00    Ath. Bilbao    Osasuna    
30.10. 21:00    Atl. Madrid    Malaga    
30.10. 21:00    Barcelona    Granada    
30.10. 21:00    Betis    Espanyol    
30.10. 21:00    Eibar    Villarreal    
30.10. 21:00    Gijon    Sevilla    
30.10. 21:00    La Coruna    Valencia    
30.10. 21:00    Las Palmas    Celta Vigo    
30.10. 21:00    Leganes    Real Sociedad    

06.11. 21:00    Celta Vigo    Valencia    
06.11. 21:00    Espanyol    Ath. Bilbao    
06.11. 21:00    Granada    La Coruna    
06.11. 21:00    Las Palmas    Eibar    
06.11. 21:00    Malaga    Gijon    
06.11. 21:00    Osasuna    Alaves    
06.11. 21:00    Real Madrid    Leganes    
06.11. 21:00    Real Sociedad    Atl. Madrid    
06.11. 21:00    Sevilla    Barcelona    
06.11. 21:00    Villarreal    Betis   

20.11. 21:00    Alaves    Espanyol    
20.11. 21:00    Ath. Bilbao    Villarreal    
20.11. 21:00    Atl. Madrid    Real Madrid    
20.11. 21:00    Barcelona    Malaga    
20.11. 21:00    Betis    Las Palmas    
20.11. 21:00    Eibar    Celta Vigo    
20.11. 21:00    Gijon    Real Sociedad    
20.11. 21:00    La Coruna    Sevilla    
20.11. 21:00    Leganes    Osasuna    
20.11. 21:00    Valencia    Granada

27.11. 21:00    Celta Vigo    Granada    
27.11. 21:00    Eibar    Betis    
27.11. 21:00    Espanyol    Leganes    
27.11. 21:00    Las Palmas    Ath. Bilbao    
27.11. 21:00    Malaga    La Coruna    
27.11. 21:00    Osasuna    Atl. Madrid    
27.11. 21:00    Real Madrid    Gijon    
27.11. 21:00    Real Sociedad    Barcelona    
27.11. 21:00    Sevilla    Valencia    
27.11. 21:00    Villarreal    Alaves    

04.12. 21:00    Alaves    Las Palmas    
04.12. 21:00    Ath. Bilbao    Eibar    
04.12. 21:00    Atl. Madrid    Espanyol    
04.12. 21:00    Barcelona    Real Madrid    
04.12. 21:00    Betis    Celta Vigo    
04.12. 21:00    Gijon    Osasuna    
04.12. 21:00    Granada    Sevilla    
04.12. 21:00    La Coruna    Real Sociedad    
04.12. 21:00    Leganes    Villarreal    
04.12. 21:00    Valencia    Malaga   

11.12. 21:00    Betis    Ath. Bilbao    
11.12. 21:00    Celta Vigo    Sevilla    
11.12. 21:00    Eibar    Alaves    
11.12. 21:00    Espanyol    Gijon    
11.12. 21:00    Las Palmas    Leganes    
11.12. 21:00    Malaga    Granada    
11.12. 21:00    Osasuna    Barcelona    
11.12. 21:00    Real Madrid    La Coruna    
11.12. 21:00    Real Sociedad    Valencia    
11.12. 21:00    Villarreal    Atl. Madrid  

18.12. 21:00    Alaves    Betis    
18.12. 21:00    Ath. Bilbao    Celta Vigo    
18.12. 21:00    Atl. Madrid    Las Palmas    
18.12. 21:00    Barcelona    Espanyol    
18.12. 21:00    Gijon    Villarreal    
18.12. 21:00    Granada    Real Sociedad    
18.12. 21:00    La Coruna    Osasuna    
18.12. 21:00    Leganes    Eibar    
18.12. 21:00    Sevilla    Malaga    
18.12. 21:00    Valencia    Real Madrid   

08.01. 21:00    Ath. Bilbao    Alaves    
08.01. 21:00    Betis    Leganes    
08.01. 21:00    Celta Vigo    Malaga    
08.01. 21:00    Eibar    Atl. Madrid    
08.01. 21:00    Espanyol    La Coruna    
08.01. 21:00    Las Palmas    Gijon    
08.01. 21:00    Osasuna    Valencia    
08.01. 21:00    Real Madrid    Granada    
08.01. 21:00    Real Sociedad    Sevilla    
08.01. 21:00    Villarreal    Barcelona   

15.01. 21:00    Atl. Madrid    Betis    
15.01. 21:00    Barcelona    Las Palmas    
15.01. 21:00    Celta Vigo    Alaves    
15.01. 21:00    Gijon    Eibar    
15.01. 21:00    Granada    Osasuna    
15.01. 21:00    La Coruna    Villarreal    
15.01. 21:00    Leganes    Ath. Bilbao    
15.01. 21:00    Malaga    Real Sociedad    
15.01. 21:00    Sevilla    Real Madrid    
15.01. 21:00    Valencia    Espanyol

22.01. 21:00    Alaves    Leganes    
22.01. 21:00    Ath. Bilbao    Atl. Madrid    
22.01. 21:00    Betis    Gijon    
22.01. 21:00    Eibar    Barcelona    
22.01. 21:00    Espanyol    Granada    
22.01. 21:00    Las Palmas    La Coruna    
22.01. 21:00    Osasuna    Sevilla    
22.01. 21:00    Real Madrid    Malaga    
22.01. 21:00    Real Sociedad    Celta Vigo    
22.01. 21:00    Villarreal    Valencia   

ADD_CONTENT_HERE
ADD_CONTENT_HERE
ADD_CONTENT_HERE
- See more at: http://sport.iasi365.com/business/item/48-test#sthash.OtmBrVsh.dpuf

Programul returului Primera Division

29.01. 21:00    Alaves    Atl. Madrid    
29.01. 21:00    Ath. Bilbao    Gijon    
29.01. 21:00    Betis    Barcelona    
29.01. 21:00    Eibar    La Coruna    
29.01. 21:00    Espanyol    Sevilla    
29.01. 21:00    Las Palmas    Valencia    
29.01. 21:00    Leganes    Celta Vigo    
29.01. 21:00    Osasuna    Malaga    
29.01. 21:00    Real Madrid    Real Sociedad    
29.01. 21:00    Villarreal    Granada

Runda 21
05.02. 21:00    Atl. Madrid    Leganes    
05.02. 21:00    Barcelona    Ath. Bilbao    
05.02. 21:00    Celta Vigo    Real Madrid    
05.02. 21:00    Gijon    Alaves    
05.02. 21:00    Granada    Las Palmas    
05.02. 21:00    La Coruna    Betis    
05.02. 21:00    Malaga    Espanyol    
05.02. 21:00    Real Sociedad    Osasuna    
05.02. 21:00    Sevilla    Villarreal    
05.02. 21:00    Valencia    Eibar   

12.02. 21:00    Alaves    Barcelona    
12.02. 21:00    Ath. Bilbao    La Coruna    
12.02. 21:00    Atl. Madrid    Celta Vigo    
12.02. 21:00    Betis    Valencia    
12.02. 21:00    Eibar    Granada    
12.02. 21:00    Espanyol    Real Sociedad    
12.02. 21:00    Las Palmas    Sevilla    
12.02. 21:00    Leganes    Gijon    
12.02. 21:00    Osasuna    Real Madrid    
12.02. 21:00    Villarreal    Malaga   

19.02. 21:00    Barcelona    Leganes    
19.02. 21:00    Celta Vigo    Osasuna    
19.02. 21:00    Gijon    Atl. Madrid    
19.02. 21:00    Granada    Betis    
19.02. 21:00    La Coruna    Alaves    
19.02. 21:00    Malaga    Las Palmas    
19.02. 21:00    Real Madrid    Espanyol    
19.02. 21:00    Real Sociedad    Villarreal    
19.02. 21:00    Sevilla    Eibar    
19.02. 21:00    Valencia    Ath. Bilbao

 

Runda 24
26.02. 21:00    Alaves    Valencia    
26.02. 21:00    Ath. Bilbao    Granada    
26.02. 21:00    Atl. Madrid    Barcelona    
26.02. 21:00    Betis    Sevilla    
26.02. 21:00    Eibar    Malaga    
26.02. 21:00    Espanyol    Osasuna    
26.02. 21:00    Gijon    Celta Vigo    
26.02. 21:00    Las Palmas    Real Sociedad    
26.02. 21:00    Leganes    La Coruna    
26.02. 21:00    Villarreal    Real Madrid

01.03. 21:00    Barcelona    Gijon    
01.03. 21:00    Celta Vigo    Espanyol    
01.03. 21:00    Granada    Alaves    
01.03. 21:00    La Coruna    Atl. Madrid    
01.03. 21:00    Malaga    Betis    
01.03. 21:00    Osasuna    Villarreal    
01.03. 21:00    Real Madrid    Las Palmas    
01.03. 21:00    Real Sociedad    Eibar    
01.03. 21:00    Sevilla    Ath. Bilbao    
01.03. 21:00    Valencia    Leganes   

05.03. 21:00    Alaves    Sevilla    
05.03. 21:00    Ath. Bilbao    Malaga    
05.03. 21:00    Atl. Madrid    Valencia    
05.03. 21:00    Barcelona    Celta Vigo    
05.03. 21:00    Betis    Real Sociedad    
05.03. 21:00    Eibar    Real Madrid    
05.03. 21:00    Gijon    La Coruna    
05.03. 21:00    Las Palmas    Osasuna    
05.03. 21:00    Leganes    Granada    
05.03. 21:00    Villarreal    Espanyol

Runda 27
12.03. 21:00    Celta Vigo    Villarreal    
12.03. 21:00    Espanyol    Las Palmas    
12.03. 21:00    Granada    Atl. Madrid    
12.03. 21:00    La Coruna    Barcelona    
12.03. 21:00    Malaga    Alaves    
12.03. 21:00    Osasuna    Eibar    
12.03. 21:00    Real Madrid    Betis    
12.03. 21:00    Real Sociedad    Ath. Bilbao    
12.03. 21:00    Sevilla    Leganes    
12.03. 21:00    Valencia    Gijon

19.03. 21:00    Alaves    Real Sociedad    
19.03. 21:00    Ath. Bilbao    Real Madrid    
19.03. 21:00    Atl. Madrid    Sevilla    
19.03. 21:00    Barcelona    Valencia    
19.03. 21:00    Betis    Osasuna    
19.03. 21:00    Eibar    Espanyol    
19.03. 21:00    Gijon    Granada    
19.03. 21:00    La Coruna    Celta Vigo    
19.03. 21:00    Las Palmas    Villarreal    
19.03. 21:00    Leganes    Malaga   

02.04. 21:00    Celta Vigo    Las Palmas    
02.04. 21:00    Espanyol    Betis    
02.04. 21:00    Granada    Barcelona    
02.04. 21:00    Malaga    Atl. Madrid    
02.04. 21:00    Osasuna    Ath. Bilbao    
02.04. 21:00    Real Madrid    Alaves    
02.04. 21:00    Real Sociedad    Leganes    
02.04. 21:00    Sevilla    Gijon    
02.04. 21:00    Valencia    La Coruna    
02.04. 21:00    Villarreal    Eibar   

05.04. 21:00    Alaves    Osasuna    
05.04. 21:00    Ath. Bilbao    Espanyol    
05.04. 21:00    Atl. Madrid    Real Sociedad    
05.04. 21:00    Barcelona    Sevilla    
05.04. 21:00    Betis    Villarreal    
05.04. 21:00    Eibar    Las Palmas    
05.04. 21:00    Gijon    Malaga    
05.04. 21:00    La Coruna    Granada    
05.04. 21:00    Leganes    Real Madrid    
05.04. 21:00    Valencia    Celta Vigo

Runda 31
09.04. 21:00    Celta Vigo    Eibar    
09.04. 21:00    Espanyol    Alaves    
09.04. 21:00    Granada    Valencia    
09.04. 21:00    Las Palmas    Betis    
09.04. 21:00    Malaga    Barcelona    
09.04. 21:00    Osasuna    Leganes    
09.04. 21:00    Real Madrid    Atl. Madrid    
09.04. 21:00    Real Sociedad    Gijon    
09.04. 21:00    Sevilla    La Coruna    
09.04. 21:00    Villarreal    Ath. Bilbao   

 

16.04. 21:00    Alaves    Villarreal    
16.04. 21:00    Ath. Bilbao    Las Palmas    
16.04. 21:00    Atl. Madrid    Osasuna    
16.04. 21:00    Barcelona    Real Sociedad    
16.04. 21:00    Betis    Eibar    
16.04. 21:00    Gijon    Real Madrid    
16.04. 21:00    Granada    Celta Vigo    
16.04. 21:00    La Coruna    Malaga    
16.04. 21:00    Leganes    Espanyol    
16.04. 21:00    Valencia    Sevilla   

23.04. 21:00    Celta Vigo    Betis    
23.04. 21:00    Eibar    Ath. Bilbao    
23.04. 21:00    Espanyol    Atl. Madrid    
23.04. 21:00    Las Palmas    Alaves    
23.04. 21:00    Malaga    Valencia    
23.04. 21:00    Osasuna    Gijon    
23.04. 21:00    Real Madrid    Barcelona    
23.04. 21:00    Real Sociedad    La Coruna    
23.04. 21:00    Sevilla    Granada    
23.04. 21:00    Villarreal    Leganes  

Runda 34
26.04. 21:00    Alaves    Eibar    
26.04. 21:00    Ath. Bilbao    Betis    
26.04. 21:00    Atl. Madrid    Villarreal    
26.04. 21:00    Barcelona    Osasuna    
26.04. 21:00    Gijon    Espanyol    
26.04. 21:00    Granada    Malaga    
26.04. 21:00    La Coruna    Real Madrid    
26.04. 21:00    Leganes    Las Palmas    
26.04. 21:00    Sevilla    Celta Vigo    
26.04. 21:00    Valencia    Real Sociedad

30.04. 21:00    Betis    Alaves    
30.04. 21:00    Celta Vigo    Ath. Bilbao    
30.04. 21:00    Eibar    Leganes    
30.04. 21:00    Espanyol    Barcelona    
30.04. 21:00    Las Palmas    Atl. Madrid    
30.04. 21:00    Malaga    Sevilla    
30.04. 21:00    Osasuna    La Coruna    
30.04. 21:00    Real Madrid    Valencia    
30.04. 21:00    Real Sociedad    Granada    
30.04. 21:00    Villarreal    Gijon   

07.05. 21:00    Alaves    Ath. Bilbao    
07.05. 21:00    Atl. Madrid    Eibar    
07.05. 21:00    Barcelona    Villarreal    
07.05. 21:00    Gijon    Las Palmas    
07.05. 21:00    Granada    Real Madrid    
07.05. 21:00    La Coruna    Espanyol    
07.05. 21:00    Leganes    Betis    
07.05. 21:00    Malaga    Celta Vigo    
07.05. 21:00    Sevilla    Real Sociedad    
07.05. 21:00    Valencia    Osasuna  

14.05. 21:00    Alaves    Celta Vigo    
14.05. 21:00    Ath. Bilbao    Leganes    
14.05. 21:00    Betis    Atl. Madrid    
14.05. 21:00    Eibar    Gijon    
14.05. 21:00    Espanyol    Valencia    
14.05. 21:00    Las Palmas    Barcelona    
14.05. 21:00    Osasuna    Granada    
14.05. 21:00    Real Madrid    Sevilla    
14.05. 21:00    Real Sociedad    Malaga    
14.05. 21:00    Villarreal    La Coruna   

21.05. 21:00    Atl. Madrid    Ath. Bilbao    
21.05. 21:00    Barcelona    Eibar    
21.05. 21:00    Celta Vigo    Real Sociedad    
21.05. 21:00    Gijon    Betis    
21.05. 21:00    Granada    Espanyol    
21.05. 21:00    La Coruna    Las Palmas    
21.05. 21:00    Leganes    Alaves    
21.05. 21:00    Malaga    Real Madrid    
21.05. 21:00    Sevilla    Osasuna    
21.05. 21:00    Valencia    Villarreal

program Primera Division Spania 2016 2017

 

Din aceeasi categorie

Cupe Europene

pagina biletul zilei iasi365 2017

Programe ligi fotbal

Imagini haioase

Program etapa 6 liga 1

Vineri, 26 august    
18:30 Concordia Chiajna – CSM Politehnica Iaşi
21:00 Dinamo – Gaz Metan Mediaş

Sâmbătă, 27 august
18:30 ACS Poli Timişoara – CFR Cluj
21:00 Pandurii Tîrgu Jiu – Steaua

Duminică, 28 august 
18:30 CS U Craiova – Viitorul
21:00 Astra Giurgiu – FC Voluntari

Luni, 29 august     
21:00 FC Botoşani – ASA Tîrgu Mureş

Meciurile pot fi urmarite pe Digi, Dolce si LookTV

Liga 1 program complet

Bancul zilei

Petrisor vine de la scoala si anunta:
-Tata am luat nota 4 la matematica!
Esti pedepsit o saptamana! se infurie tatal.
A doua zi :
-Am luat nota 4 la romana!
-Esti pedepsit inca o saptamana, spuse tatal.
A treia zi :
-Am luat nota 10 la muzica !
- Ai inca doua saptamani de pedeapsa!
- Dar de ce, ca am luat 10 ?
- Da ! Dupa ce ca nu inveti, iti mai arde si de cantat !

Mai multe bancuri aici...

Acest site utilizeaza cookie-uri. Navigand in continuare va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.