iasi 365 2018 logo 4

 

 

Program Liga Bwin - Portugalia etape campionat 2012-2013

Programul, rezultatele si clasamentul (etapa cu etapa) Liga Bwin Portugalia

editia 2012-2013

Etapa 1 - Program Liga Bwin Portugalia

    

Olhanense vs. Estoril 2-1
Rio Ave vs. Maritimo 0-1
Benfica vs. Braga 2-2
Nacional vs. Setubal 2-2
Ferreira vs. Moreirense 1-1
Gil Vicente vs. Porto 0-0
Guimaraes vs. Sporting 0-0

Beira Mar vs. Academica 3-3
Etapa 2 - Program Liga Bwin Portugalia


    

Setubal vs. Benfica 0-5
Maritimo vs. Gil Vicente 0-0
Sporting vs. Rio Ave
Estoril vs. Ferreira 1-1
Porto vs. Guimaraes 4-0
Academica vs. Olhanense 1-1
Braga vs. Beira Mar 3-1
Moreirense vs. Nacional 3-1
Etapa 3 - Program Liga Bwin Portugalia


    

Rio Ave vs. Academica 0-0
Maritimo vs. Sporting
Benfica vs. Nacional 3-0
Ferreira vs. Braga 2-0
Beira Mar vs. Moreirense 1-1
Olhanense vs. Porto 2-3
Guimaraes vs. Estoril 2-2
Gil Vicente vs. Setubal 0-0
Etapa 4 - Program Liga Bwin Portugalia


    

Setubal vs. Olhanense 1-0
Nacional vs. Ferreira 3-3
Sporting vs. Gil Vicente
Estoril vs. Maritimo
Porto vs. Beira Mar 4-0
Academica vs. Benfica 2-2
Braga vs. Rio Ave 4-1
Moreirense vs. Guimaraes 0-1
Etapa 5 - Program Liga Bwin Portugalia


    

Rio Ave vs. Porto 2-2
Maritimo vs. Academica 0-2
Sporting vs. Estoril 2-2
Ferreira vs. Benfica 1-2
Beira Mar vs. Setubal 1-1
Olhanense vs. Nacional 1-2
Guimaraes vs. Braga 0-2
Gil Vicente vs. Moreirense 4-3
Etapa 6 - Program Liga Bwin Portugalia


    

Setubal vs. Ferreira 0-0
Nacional vs. Gil Vicente 0-1
Benfica vs. Beira Mar 2-1
Estoril vs. Rio Ave 1-3
Porto vs. Sporting 2-0
Academica vs. Guimaraes 1-2
Braga vs. Olhanense 4-4
Moreirense vs. Maritimo 0-1
Etapa 7 - Program Liga Bwin Portugalia


    

Rio Ave vs. Nacional 2-1
Maritimo vs. Braga 0-2
Sporting vs. Academica
Estoril vs. Porto 1-2
Beira Mar vs. Ferreira 0-2
Olhanense vs. Moreirense 2-2
Guimaraes vs. Setubal 2-1
Gil Vicente vs. Benfica 0-3
Etapa 8 - Program Liga Bwin Portugalia


    

Setubal vs. Sporting 2-1
Nacional vs. Beira Mar 2-4
Benfica vs. Guimaraes 3-0
Ferreira vs. Olhanense 0-0
Porto vs. Maritimo 5-0
Academica vs. Estoril 0-2
Braga vs. Gil Vicente 3-1
Moreirense vs. Rio Ave 0-1
Etapa 9 - Program Liga Bwin Portugalia

 
    

11/11 17:00 Rio Ave vs. Benfica
11/11 17:00 Maritimo vs. Setubal
11/11 17:00 Sporting vs. Braga
11/11 17:00 Estoril vs. Moreirense
11/11 17:00 Porto vs. Academica
11/11 17:00 Olhanense vs. Beira Mar
11/11 17:00 Guimaraes vs. Nacional
11/11 17:00 Gil Vicente vs. Ferreira
Etapa 10 - Program Liga Bwin Portugalia

 
    
  25/11 17:00 Setubal vs. Rio Ave

25/11 17:00 Nacional vs. Estoril
25/11 17:00 Benfica vs. Olhanense
25/11 17:00 Ferreira vs. Maritimo
25/11 17:00 Beira Mar vs. Guimaraes
25/11 17:00 Academica vs. Gil Vicente
25/11 17:00 Braga vs. Porto
25/11 17:00 Moreirense vs. Sporting
Etapa 11 - Program Liga Bwin Portugalia

 
    

  09/12 17:00 Rio Ave vs. Ferreira
09/12 17:00 Maritimo vs. Nacional
09/12 17:00 Sporting vs. Benfica
09/12 17:00 Estoril vs. Setubal
09/12 17:00 Porto vs. Moreirense
09/12 17:00 Academica vs. Braga
09/12 17:00 Guimaraes vs. Olhanense
09/12 17:00 Gil Vicente vs. Beira Mar
Etapa 12 - Program Liga Bwin Portugalia
     

16/12 17:00 Setubal vs. Porto
16/12 17:00 Nacional vs. Sporting
16/12 17:00 Benfica vs. Maritimo
16/12 17:00 Ferreira vs. Guimaraes
16/12 17:00 Beira Mar vs. Rio Ave
16/12 17:00 Olhanense vs. Gil Vicente
16/12 17:00 Braga vs. Estoril
16/12 17:00 Moreirense vs. Academica
Etapa 13 - Program Liga Bwin Portugalia
     

  06/01/2013 17:00 Rio Ave vs. Olhanense
06/01/2013 17:00 Maritimo vs. Beira Mar
06/01/2013 17:00 Sporting vs. Ferreira
06/01/2013 17:00 Estoril vs. Benfica
06/01/2013 17:00 Porto vs. Nacional
06/01/2013 17:00 Academica vs. Setubal
06/01/2013 17:00 Braga vs. Moreirense
06/01/2013 17:00 Gil Vicente vs. Guimaraes
Etapa 14 - Program Liga Bwin Portugalia
     

  13/01/2013 17:00 Setubal vs. Moreirense
13/01/2013 17:00 Nacional vs. Braga
13/01/2013 17:00 Benfica vs. Porto
13/01/2013 17:00 Ferreira vs. Academica
13/01/2013 17:00 Beira Mar vs. Estoril
13/01/2013 17:00 Olhanense vs. Sporting
13/01/2013 17:00 Guimaraes vs. Maritimo
13/01/2013 17:00 Gil Vicente vs. Rio Ave
             
Etapa 15 - Program Liga Bwin Portugalia
     

 20/01/2013 17:00 Rio Ave vs. Guimaraes
20/01/2013 17:00 Maritimo vs. Olhanense
20/01/2013 17:00 Sporting vs. Beira Mar
20/01/2013 17:00 Estoril vs. Gil Vicente
20/01/2013 17:00 Porto vs. Ferreira
20/01/2013 17:00 Academica vs. Nacional
20/01/2013 17:00 Braga vs. Setubal
20/01/2013 17:00 Moreirense vs. Benfica
Etapa 16 - Program Liga Bwin Portugalia
     

27/01/2013 17:00 Maritimo vs. Rio Ave
27/01/2013 17:00 Setubal vs. Nacional
27/01/2013 17:00 Braga vs. Benfica
27/01/2013 17:00 Moreirense vs. Ferreira
27/01/2013 17:00 Academica vs. Beira Mar
27/01/2013 17:00 Estoril vs. Olhanense
27/01/2013 17:00 Sporting vs. Guimaraes
27/01/2013 17:00 Porto vs. Gil Vicente
Etapa 17 - Program Liga Bwin Portugalia
     
03/02/2013 17:00 Benfica vs. Setubal

03/02/2013 17:00 Gil Vicente vs. Maritimo
03/02/2013 17:00 Rio Ave vs. Sporting
03/02/2013 17:00 Ferreira vs. Estoril
03/02/2013 17:00 Guimaraes vs. Porto
03/02/2013 17:00 Olhanense vs. Academica
03/02/2013 17:00 Beira Mar vs. Braga
03/02/2013 17:00 Nacional vs. Moreirense
Etapa 18 - Program Liga Bwin Portugalia
     

10/02/2013 17:00 Academica vs. Rio Ave
10/02/2013 17:00 Sporting vs. Maritimo
10/02/2013 17:00 Nacional vs. Benfica
10/02/2013 17:00 Braga vs. Ferreira
10/02/2013 17:00 Moreirense vs. Beira Mar
10/02/2013 17:00 Porto vs. Olhanense
10/02/2013 17:00 Estoril vs. Guimaraes
10/02/2013 17:00 Setubal vs. Gil Vicente
Etapa 19 - Program Liga Bwin Portugalia
     

17/02/2013 17:00 Olhanense vs. Setubal
17/02/2013 17:00 Ferreira vs. Nacional
17/02/2013 17:00 Gil Vicente vs. Sporting
17/02/2013 17:00 Maritimo vs. Estoril
17/02/2013 17:00 Beira Mar vs. Porto
17/02/2013 17:00 Benfica vs. Academica
17/02/2013 17:00 Rio Ave vs. Braga
17/02/2013 17:00 Guimaraes vs. Moreirense
Etapa 20 - Program Liga Bwin Portugalia
     

24/02/2013 17:00 Porto vs. Rio Ave
24/02/2013 17:00 Academica vs. Maritimo
24/02/2013 17:00 Estoril vs. Sporting
24/02/2013 17:00 Benfica vs. Ferreira
24/02/2013 17:00 Setubal vs. Beira Mar
24/02/2013 17:00 Nacional vs. Olhanense
24/02/2013 17:00 Braga vs. Guimaraes
24/02/2013 17:00 Moreirense vs. Gil Vicente
Etapa 21 - Program Liga Bwin Portugalia
     
03/03/2013 17:00 Ferreira vs. Setubal

03/03/2013 17:00 Gil Vicente vs. Nacional
03/03/2013 17:00 Beira Mar vs. Benfica
03/03/2013 17:00 Rio Ave vs. Estoril
03/03/2013 17:00 Sporting vs. Porto
03/03/2013 17:00 Guimaraes vs. Academica
03/03/2013 17:00 Olhanense vs. Braga
03/03/2013 17:00 Maritimo vs. Moreirense
Etapa 22 - Program Liga Bwin Portugalia
     
10/03/2013 17:00 Nacional vs. Rio Ave

10/03/2013 17:00 Braga vs. Maritimo
10/03/2013 17:00 Academica vs. Sporting
10/03/2013 17:00 Porto vs. Estoril
10/03/2013 17:00 Ferreira vs. Beira Mar
10/03/2013 17:00 Moreirense vs. Olhanense
10/03/2013 17:00 Setubal vs. Guimaraes
10/03/2013 17:00 Benfica vs. Gil Vicente
Etapa 23 - Program Liga Bwin Portugalia
     

17/03/2013 17:00 Sporting vs. Setubal
17/03/2013 17:00 Beira Mar vs. Nacional
17/03/2013 17:00 Guimaraes vs. Benfica
17/03/2013 17:00 Olhanense vs. Ferreira
17/03/2013 17:00 Maritimo vs. Porto
17/03/2013 17:00 Estoril vs. Academica
17/03/2013 17:00 Gil Vicente vs. Braga
17/03/2013 17:00 Rio Ave vs. Moreirense
Etapa 24 - Program Liga Bwin Portugalia
     

 30/03/2013 17:00 Benfica vs. Rio Ave
30/03/2013 17:00 Setubal vs. Maritimo
30/03/2013 17:00 Braga vs. Sporting
30/03/2013 17:00 Moreirense vs. Estoril
30/03/2013 17:00 Academica vs. Porto
30/03/2013 17:00 Beira Mar vs. Olhanense
30/03/2013 17:00 Nacional vs. Guimaraes
30/03/2013 17:00 Ferreira vs. Gil Vicente
   
Etapa 25 - Program Liga Bwin Portugalia
     

07/04/2013 17:00 Rio Ave vs. Setubal
07/04/2013 17:00 Estoril vs. Nacional
07/04/2013 17:00 Olhanense vs. Benfica
07/04/2013 17:00 Maritimo vs. Ferreira
07/04/2013 17:00 Guimaraes vs. Beira Mar
07/04/2013 17:00 Gil Vicente vs. Academica
07/04/2013 17:00 Porto vs. Braga
07/04/2013 17:00 Sporting vs. Moreirense
Etapa 26 - Program Liga Bwin Portugalia
     

21/04/2013 17:00 Ferreira vs. Rio Ave
21/04/2013 17:00 Nacional vs. Maritimo
21/04/2013 17:00 Benfica vs. Sporting
21/04/2013 17:00 Setubal vs. Estoril
21/04/2013 17:00 Moreirense vs. Porto
21/04/2013 17:00 Braga vs. Academica
21/04/2013 17:00 Olhanense vs. Guimaraes
21/04/2013 17:00 Beira Mar vs. Gil Vicente
Etapa 27 - Program Liga Bwin Portugalia
     

28/04/2013 17:00 Porto vs. Setubal
28/04/2013 17:00 Sporting vs. Nacional
28/04/2013 17:00 Maritimo vs. Benfica
28/04/2013 17:00 Guimaraes vs. Ferreira
28/04/2013 17:00 Rio Ave vs. Beira Mar
28/04/2013 17:00 Gil Vicente vs. Olhanense
28/04/2013 17:00 Estoril vs. Braga
28/04/2013 17:00 Academica vs. Moreirense
Etapa 28 - Program Liga Bwin Portugalia
     

05/05/2013 17:00 Olhanense vs. Rio Ave
05/05/2013 17:00 Beira Mar vs. Maritimo
05/05/2013 17:00 Ferreira vs. Sporting
05/05/2013 17:00 Benfica vs. Estoril
05/05/2013 17:00 Nacional vs. Porto
05/05/2013 17:00 Setubal vs. Academica
05/05/2013 17:00 Moreirense vs. Braga
05/05/2013 17:00 Guimaraes vs. Gil Vicente
Etapa 29 - Program Liga Bwin Portugalia
     

12/05/2013 17:00 Moreirense vs. Setubal
12/05/2013 17:00 Braga vs. Nacional
12/05/2013 17:00 Porto vs. Benfica
12/05/2013 17:00 Academica vs. Ferreira
12/05/2013 17:00 Estoril vs. Beira Mar
12/05/2013 17:00 Sporting vs. Olhanense
12/05/2013 17:00 Maritimo vs. Guimaraes
12/05/2013 17:00 Rio Ave vs. Gil Vicente
Etapa 30 - Program Liga Bwin Portugalia
     

19/05/2013 17:00 Guimaraes vs. Rio Ave
19/05/2013 17:00 Olhanense vs. Maritimo
19/05/2013 17:00 Beira Mar vs. Sporting
19/05/2013 17:00 Gil Vicente vs. Estoril
19/05/2013 17:00 Ferreira vs. Porto
19/05/2013 17:00 Nacional vs. Academica
19/05/2013 17:00 Setubal vs. Braga
19/05/2013 17:00 Benfica vs. Moreirense

 

Din aceeasi categorie

Program liga 1 - etapa 22

Vineri, 15 decembrie
20:00 Astra Giurgiu - FC Botoşani 2-1

Sambata, 16 decembrie
15:00 Concordia Chiajna - Gaz Metan Mediaş 1-1
20:30 CS Universitatea Craiova - CFR Cluj 2-1

Duminica, 17 decembrie
17:30 CSM Poli Iaşi - CS Juventus Bucureşti 3-1
20:00 FCSB - FC Viitorul Constanţa 2-0

Luni, 18 decembrie
17:00 FC Voluntari - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
20:00 ACS Poli Timişoara - Dinamo Bucureşti

Liga 1 program complet

Vino si tu alaturi de noi pe facebook

Vino alaturi de noi in grupul jucatorilor la loto si noroc

Bancul zilei

Un betiv povesteste altui betiv:
- Si cum mergeam linistit spre casa, deodata simt ca cineva ma calca pe mana...

Bancurile zilei le poti citi aici...

Like la pagina Iasi365

Close

Daca vrei sa fii le curent cu noutatile din Iasi da-ne like...

0
Shares