Share

Programul, rezultatele si clasamentul

(etapa cu etapa)

 Liga 2 seria 1 (Est) - editia 2012-2013

 

Etapa 1 - Program Liga 2 seria 1 (Est) - 1 septembrie

clasament-liga-2-seria-1-etapa-1 Unirea Slobozia - Callatis Mangalia
Chindia Targoviste - CF Brăila 2-4
CS Buftea FCM Bacău
Dinamo II - Săgeata Navodari 0-3
Farul Constanta - Sportul Studentesc 0-2
Dunărea Galati - CS Otopeni 0-2
Rapid CFR Suceava - Delta Tulcea 2-3
STĂ - FC Botoşani

Etapa 2 - Program Liga 2 seria 1 (Est) - 8 septembrie

clasament-liga-2-seria-1-etapa-2 CF Brăila - Unirea Slobozia 2-2
FCM Bacău - Chindia Targoviste
Săgeata Navodari - CS Buftea 4-0
Sportul Studentesc - Dinamo II 2-0
CS Otopeni - Farul Constanta 3-1
Delta Tulcea - Dunărea Galati 1-0
FC Botoşani - Rapid CFR Suceava 1-2
Callatis Mangalia - STĂ
 

Etapa 3 -  Program Liga 2 seria 1 (Est) - 3 septembrie

clasament-liga-2-seria-1-etapa-3
 Dinamo II vs. Otopeni 0:1
Faru vs. D. Tulcea 3:0
Dunarea Galati vs. Botosani 1:4
16/09 10:00 C. Targoviste vs. Navodari
17/09 16:00 Buftea vs. Sportu

Etapa 4 -  Program Liga 2 seria 1 (Est) - 10 septembrie

 

  

Etapa 5 -  Program Liga 2 seria 1 (Est) - 17 septembrie

 

  

Etapa 6 -  Program Liga 2 seria 1 (Est) - 24 septembrie

 

  

Etapa 7 - Program Liga 2 seria 1 (Est) - 1 octombrie

 

  

Etapa 8 Program Liga 2 seria 1 (Est) - 8 octombrie

 

  

Etapa 9 - Program Liga 2 seria 1 (Est) - 15 octombrie

 

  

Etapa 10 - Program Liga 2 seria 1 (Est) - 22 octombrie

 
 

Etapa 11 Liga 2 seria 1 (Est) - 29 octombrie

 
 

Etapa 12 Liga 2 seria 1 (Est) - 5 noiembrie

 

  

Etapa 13 Liga 2 seria 1 (Est) - 12 noiembrie

 

  

Etapa 14 Liga 2 seria 1 (Est) - 19 noiembrie

 

  

Etapa 15 Liga 2 seria 1 (Est) - 26 noiembrie

 
 

Etapa 16 Liga 2 seria 1 (Est) -

    

Etapa 17 Liga 2 seria 1 (Est) -

   

Etapa 18 Liga 2 seria 1 (Est) -

 
 

Etapa 19 Liga 2 seria 1 (Est) -

 
  

 

Etapa 20 Liga 2 seria 1 (Est) -

 
 

Etapa 21 Liga 2 seria 1 (Est) -

   

Etapa 22 Liga 2 seria 1 (Est) -

   

Etapa 23 Liga 2 seria 1 (Est) -

   

Etapa 24 Liga 2 seria 1 (Est) -

   

Etapa 25 Liga 2 seria 1 (Est) -

   

Etapa 26 Liga 2 seria 1 (Est) -

   

Etapa 27 Liga 2 seria 1 (Est) -

   

Etapa 28 Liga 2 seria 1 (Est) -

 

  

Etapa 29 Liga 2 seria 1 (Est) -

   

Etapa 30 Liga 2 seria 1 (Est) -

   

  
 

 

Program etapa 13 liga 1

Vineri 31 octombrie
Steaua Bucureşti - Dinamo Bucureşti ora 20:30 Look TV
    
Sambata 1 noiembrie
Gaz Metan Mediaş - U Cluj ora 15:30 Look Plus
CS U Craiova - FC Botoşani ora 18:00 Look TV
Astra Giurgiu - Ceahlăul  ora 20:30 Look TV

Luni 3 noiembrie
FC Viitorul - ASA Târgu Mureş ora 16:00 Look Plus
Petrolul Ploieşti - Oţelul Galaţi ora 18:30 Look Plus
CFR Cluj - FC Braşov ora 21:00 Look TV

Marti 4 noiembrie
Pandurii Târgu Jiu - C Chiajna ora 18:30 Look TV
Rapid Bucureşti - CSMS Iaşi ora 21:00 Look TV

  Liga 1 program complet