iasi365-var4

 

Programul Primera Division - campionatul de fotbal al Spaniei

editia 2016-2017

Programul turului Primera Division

19.08. 21:45    Malaga  -  Osasuna 1-1
19.08. 23:00    La Coruna  -  Eibar 2-1
20.08. 19:15    Barcelona -   Betis 6-2
20.08. 21:15    Granada  -  Villarreal 1-1
20.08. 23:15    Sevilla -   Espanyol 6-4
21.08. 19:15    Gijon  -  Ath. Bilbao 2-1
21.08. 21:15    Real Sociedad  -  Real Madrid 0-3
21.08. 23:15    Atletico Madrid -   Alaves 1-1
22.08. 21:00    Celta Vigo  -  Leganes 0-1
22.08. 23:00    Valencia  -  Las Palmas 2-4

26.08. 21:45    Betis -   La Coruna 0-0
26.08. 23:00    Espanyol  -  Malaga 2-2
27.08. 19:15    Eibar  -  Valencia 1-0
27.08. 19:15    Osasuna  -  Real Sociedad 0-2
27.08. 21:15    Real Madrid  -  Celta Vigo 2-1
27.08. 23:15    Leganes  -  Atl. Madrid 0-0
28.08. 19:15    Alaves  -  Gijon 0-0
28.08. 19:15    Las Palmas  -  Granada 5-1
28.08. 21:15    Ath. Bilbao  -  Barcelona 0-1
28.08. 23:15    Villarreal  -  Sevilla 0-0

11.09.2016    La Coruna - Ath. Bilbao 0-1    
11.09.2016    Granada - Eibar 1-2    
11.09.2016    Valencia - Betis 2-3    
11.09.2016    Gijon - Leganes 2-1    
10.09.2016    Barcelona - Alaves 1-2    
10.09.2016    Malaga - Villarreal 0-2    
10.09.2016    Sevilla - Las Palmas 2-1    
10.09.2016    Real Madrid - Osasuna 5-2    
10.09.2016    Celta Vigo - Atl. Madrid 0-4    
09.09.2016    Real Sociedad - Espanyol 1-1

18.09. 21:00    Alaves  -  La Coruna 0-0
18.09. 21:00    Ath. Bilbao  -  Valencia 2-1
18.09. 21:00    Atl. Madrid  -  Gijon 5-0
18.09. 21:00    Betis  -  Granada 2-2
18.09. 21:00    Eibar  -  Sevilla 1-1
18.09. 21:00    Espanyol  -  Real Madrid 0-2
18.09. 21:00    Las Palmas  -  Malaga 1-0
18.09. 21:00    Leganes  -  Barcelona 1-5
18.09. 21:00    Osasuna  -  Celta Vigo 0-0
18.09. 21:00    Villarreal  -  Real Sociedad 2-1

21.09. 21:00    Barcelona - Atl. Madrid 1-1
21.09. 21:00    Celta Vigo - Gijon 2-1
21.09. 21:00    Granada - Ath. Bilbao 1-2
21.09. 21:00    La Coruna - Leganes 1-2
21.09. 21:00    Malaga - Eibar 2-1
21.09. 21:00    Osasuna - Espanyol 1-2
21.09. 21:00    Real Madrid - Villarreal 1-1
21.09. 21:00    Real Sociedad - Las Palmas 4-1
21.09. 21:00    Sevilla - Betis 1-0
21.09. 21:00    Valencia - Alaves 2-1

25.09. 21:00    Alaves - Granada 3-1
25.09. 21:00    Ath. Bilbao - Sevilla 3-1
25.09. 21:00    Atl. Madrid - La Coruna 1-0
25.09. 21:00    Betis - Malaga 1-0
25.09. 21:00    Eibar - Real Sociedad 2-0
25.09. 21:00    Espanyol - Celta Vigo 0-2
25.09. 21:00    Gijon - Barcelona 0-5
25.09. 21:00    Las Palmas - Real Madrid 2-2
25.09. 21:00    Leganes - Valencia 1-2
25.09. 21:00    Villarreal - Osasuna 3-1

02.10. 21:00    Celta Vigo - Barcelona 4-3
02.10. 21:00    Espanyol - Villarreal 0-0
02.10. 21:00    Granada - Leganes 0-1
02.10. 21:00    La Coruna - Gijon 2-1
02.10. 21:00    Malaga - Ath. Bilbao 2-1
02.10. 21:00    Osasuna - Las Palmas 2-2
02.10. 21:00    Real Madrid - Eibar 1-1
02.10. 21:00    Real Sociedad - Betis  1-0
02.10. 21:00    Sevilla - Alaves 2-1
02.10. 21:00    Valencia - Atl. Madrid 0-2

16.10. 21:00    Alaves - Malaga 1-1
16.10. 21:00    Ath. Bilbao - Real Sociedad 3-2
16.10. 21:00    Atl. Madrid - Granada 7-1
16.10. 21:00    Barcelona - La Coruna 4-0
16.10. 21:00    Betis - Real Madrid 1-6
16.10. 21:00    Eibar - Osasuna 2-3
16.10. 21:00    Gijon - Valencia 1-2
16.10. 21:00    Las Palmas - Espanyol 0-0
16.10. 21:00    Leganes - Sevilla 2-3
16.10. 21:00    Villarreal - Celta Vigo 5-0

23.10. 21:00    Celta Vigo - La Coruna 4-1
23.10. 21:00    Espanyol - Eibar 3-3
23.10. 21:00    Granada - Gijon 0-0   
23.10. 21:00    Malaga - Leganes 4-0  
23.10. 21:00    Osasuna - Betis 1-2 
23.10. 21:00    Real Madrid - Ath. Bilbao 2-1 
23.10. 21:00    Real Sociedad - Alaves 3-0  
23.10. 21:00    Sevilla - Atl. Madrid 1-0
23.10. 21:00    Valencia - Barcelona 2-3   
23.10. 21:00    Villarreal - Las Palmas 2-1

30.10. 21:00    Alaves - Real Madrid 1-4
30.10. 21:00    Ath. Bilbao - Osasuna 1-1
30.10. 21:00    Atl. Madrid - Malaga 4-2
30.10. 21:00    Barcelona - Granada 1-0   
30.10. 21:00    Betis  - Espanyol  0-1 
30.10. 21:00    Eibar - Villarreal 2-1
30.10. 21:00    Gijon - Sevilla 1-1
30.10. 21:00    La Coruna  - Valencia   1-1
30.10. 21:00    Las Palmas  - Celta Vigo  3-3
30.10. 21:00    Leganes - Real Sociedad 0-2

06.11. 21:00    Celta Vigo    Valencia    
06.11. 21:00    Espanyol    Ath. Bilbao    
06.11. 21:00    Granada    La Coruna    
06.11. 21:00    Las Palmas    Eibar    
06.11. 21:00    Malaga    Gijon    
06.11. 21:00    Osasuna    Alaves    
06.11. 21:00    Real Madrid    Leganes    
06.11. 21:00    Real Sociedad    Atl. Madrid    
06.11. 21:00    Sevilla    Barcelona    
06.11. 21:00    Villarreal    Betis   

20.11. 21:00    Alaves    Espanyol    
20.11. 21:00    Ath. Bilbao    Villarreal    
20.11. 21:00    Atl. Madrid    Real Madrid    
20.11. 21:00    Barcelona    Malaga    
20.11. 21:00    Betis    Las Palmas    
20.11. 21:00    Eibar    Celta Vigo    
20.11. 21:00    Gijon    Real Sociedad    
20.11. 21:00    La Coruna    Sevilla    
20.11. 21:00    Leganes    Osasuna    
20.11. 21:00    Valencia    Granada

27.11. 21:00    Celta Vigo    Granada    
27.11. 21:00    Eibar    Betis    
27.11. 21:00    Espanyol    Leganes    
27.11. 21:00    Las Palmas    Ath. Bilbao    
27.11. 21:00    Malaga    La Coruna    
27.11. 21:00    Osasuna    Atl. Madrid    
27.11. 21:00    Real Madrid    Gijon    
27.11. 21:00    Real Sociedad    Barcelona    
27.11. 21:00    Sevilla    Valencia    
27.11. 21:00    Villarreal    Alaves    

04.12. 21:00    Alaves    Las Palmas    
04.12. 21:00    Ath. Bilbao    Eibar    
04.12. 21:00    Atl. Madrid    Espanyol    
04.12. 21:00    Barcelona    Real Madrid    
04.12. 21:00    Betis    Celta Vigo    
04.12. 21:00    Gijon    Osasuna    
04.12. 21:00    Granada    Sevilla    
04.12. 21:00    La Coruna    Real Sociedad    
04.12. 21:00    Leganes    Villarreal    
04.12. 21:00    Valencia    Malaga   

11.12. 21:00    Betis    Ath. Bilbao    
11.12. 21:00    Celta Vigo    Sevilla    
11.12. 21:00    Eibar    Alaves    
11.12. 21:00    Espanyol    Gijon    
11.12. 21:00    Las Palmas    Leganes    
11.12. 21:00    Malaga    Granada    
11.12. 21:00    Osasuna    Barcelona    
11.12. 21:00    Real Madrid    La Coruna    
11.12. 21:00    Real Sociedad    Valencia    
11.12. 21:00    Villarreal    Atl. Madrid  

18.12. 21:00    Alaves    Betis    
18.12. 21:00    Ath. Bilbao    Celta Vigo    
18.12. 21:00    Atl. Madrid    Las Palmas    
18.12. 21:00    Barcelona    Espanyol    
18.12. 21:00    Gijon    Villarreal    
18.12. 21:00    Granada    Real Sociedad    
18.12. 21:00    La Coruna    Osasuna    
18.12. 21:00    Leganes    Eibar    
18.12. 21:00    Sevilla    Malaga    
18.12. 21:00    Valencia    Real Madrid   

08.01. 21:00    Ath. Bilbao    Alaves    
08.01. 21:00    Betis    Leganes    
08.01. 21:00    Celta Vigo    Malaga    
08.01. 21:00    Eibar    Atl. Madrid    
08.01. 21:00    Espanyol    La Coruna    
08.01. 21:00    Las Palmas    Gijon    
08.01. 21:00    Osasuna    Valencia    
08.01. 21:00    Real Madrid    Granada    
08.01. 21:00    Real Sociedad    Sevilla    
08.01. 21:00    Villarreal    Barcelona   

15.01. 21:00    Atl. Madrid    Betis    
15.01. 21:00    Barcelona    Las Palmas    
15.01. 21:00    Celta Vigo    Alaves    
15.01. 21:00    Gijon    Eibar    
15.01. 21:00    Granada    Osasuna    
15.01. 21:00    La Coruna    Villarreal    
15.01. 21:00    Leganes    Ath. Bilbao    
15.01. 21:00    Malaga    Real Sociedad    
15.01. 21:00    Sevilla    Real Madrid    
15.01. 21:00    Valencia    Espanyol

22.01. 21:00    Alaves    Leganes    
22.01. 21:00    Ath. Bilbao    Atl. Madrid    
22.01. 21:00    Betis    Gijon    
22.01. 21:00    Eibar    Barcelona    
22.01. 21:00    Espanyol    Granada    
22.01. 21:00    Las Palmas    La Coruna    
22.01. 21:00    Osasuna    Sevilla    
22.01. 21:00    Real Madrid    Malaga    
22.01. 21:00    Real Sociedad    Celta Vigo    
22.01. 21:00    Villarreal    Valencia   

ADD_CONTENT_HERE
ADD_CONTENT_HERE
ADD_CONTENT_HERE
- See more at: http://sport.iasi365.com/business/item/48-test#sthash.OtmBrVsh.dpuf

Programul returului Primera Division

29.01. 21:00    Alaves    Atl. Madrid    
29.01. 21:00    Ath. Bilbao    Gijon    
29.01. 21:00    Betis    Barcelona    
29.01. 21:00    Eibar    La Coruna    
29.01. 21:00    Espanyol    Sevilla    
29.01. 21:00    Las Palmas    Valencia    
29.01. 21:00    Leganes    Celta Vigo    
29.01. 21:00    Osasuna    Malaga    
29.01. 21:00    Real Madrid    Real Sociedad    
29.01. 21:00    Villarreal    Granada

Runda 21
05.02. 21:00    Atl. Madrid    Leganes    
05.02. 21:00    Barcelona    Ath. Bilbao    
05.02. 21:00    Celta Vigo    Real Madrid    
05.02. 21:00    Gijon    Alaves    
05.02. 21:00    Granada    Las Palmas    
05.02. 21:00    La Coruna    Betis    
05.02. 21:00    Malaga    Espanyol    
05.02. 21:00    Real Sociedad    Osasuna    
05.02. 21:00    Sevilla    Villarreal    
05.02. 21:00    Valencia    Eibar   

12.02. 21:00    Alaves    Barcelona    
12.02. 21:00    Ath. Bilbao    La Coruna    
12.02. 21:00    Atl. Madrid    Celta Vigo    
12.02. 21:00    Betis    Valencia    
12.02. 21:00    Eibar    Granada    
12.02. 21:00    Espanyol    Real Sociedad    
12.02. 21:00    Las Palmas    Sevilla    
12.02. 21:00    Leganes    Gijon    
12.02. 21:00    Osasuna    Real Madrid    
12.02. 21:00    Villarreal    Malaga   

19.02. 21:00    Barcelona    Leganes    
19.02. 21:00    Celta Vigo    Osasuna    
19.02. 21:00    Gijon    Atl. Madrid    
19.02. 21:00    Granada    Betis    
19.02. 21:00    La Coruna    Alaves    
19.02. 21:00    Malaga    Las Palmas    
19.02. 21:00    Real Madrid    Espanyol    
19.02. 21:00    Real Sociedad    Villarreal    
19.02. 21:00    Sevilla    Eibar    
19.02. 21:00    Valencia    Ath. Bilbao

 

Runda 24
26.02. 21:00    Alaves    Valencia    
26.02. 21:00    Ath. Bilbao    Granada    
26.02. 21:00    Atl. Madrid    Barcelona    
26.02. 21:00    Betis    Sevilla    
26.02. 21:00    Eibar    Malaga    
26.02. 21:00    Espanyol    Osasuna    
26.02. 21:00    Gijon    Celta Vigo    
26.02. 21:00    Las Palmas    Real Sociedad    
26.02. 21:00    Leganes    La Coruna    
26.02. 21:00    Villarreal    Real Madrid

01.03. 21:00    Barcelona    Gijon    
01.03. 21:00    Celta Vigo    Espanyol    
01.03. 21:00    Granada    Alaves    
01.03. 21:00    La Coruna    Atl. Madrid    
01.03. 21:00    Malaga    Betis    
01.03. 21:00    Osasuna    Villarreal    
01.03. 21:00    Real Madrid    Las Palmas    
01.03. 21:00    Real Sociedad    Eibar    
01.03. 21:00    Sevilla    Ath. Bilbao    
01.03. 21:00    Valencia    Leganes   

05.03. 21:00    Alaves    Sevilla    
05.03. 21:00    Ath. Bilbao    Malaga    
05.03. 21:00    Atl. Madrid    Valencia    
05.03. 21:00    Barcelona    Celta Vigo    
05.03. 21:00    Betis    Real Sociedad    
05.03. 21:00    Eibar    Real Madrid    
05.03. 21:00    Gijon    La Coruna    
05.03. 21:00    Las Palmas    Osasuna    
05.03. 21:00    Leganes    Granada    
05.03. 21:00    Villarreal    Espanyol

Runda 27
12.03. 21:00    Celta Vigo    Villarreal    
12.03. 21:00    Espanyol    Las Palmas    
12.03. 21:00    Granada    Atl. Madrid    
12.03. 21:00    La Coruna    Barcelona    
12.03. 21:00    Malaga    Alaves    
12.03. 21:00    Osasuna    Eibar    
12.03. 21:00    Real Madrid    Betis    
12.03. 21:00    Real Sociedad    Ath. Bilbao    
12.03. 21:00    Sevilla    Leganes    
12.03. 21:00    Valencia    Gijon

19.03. 21:00    Alaves    Real Sociedad    
19.03. 21:00    Ath. Bilbao    Real Madrid    
19.03. 21:00    Atl. Madrid    Sevilla    
19.03. 21:00    Barcelona    Valencia    
19.03. 21:00    Betis    Osasuna    
19.03. 21:00    Eibar    Espanyol    
19.03. 21:00    Gijon    Granada    
19.03. 21:00    La Coruna    Celta Vigo    
19.03. 21:00    Las Palmas    Villarreal    
19.03. 21:00    Leganes    Malaga   

02.04. 21:00    Celta Vigo    Las Palmas    
02.04. 21:00    Espanyol    Betis    
02.04. 21:00    Granada    Barcelona    
02.04. 21:00    Malaga    Atl. Madrid    
02.04. 21:00    Osasuna    Ath. Bilbao    
02.04. 21:00    Real Madrid    Alaves    
02.04. 21:00    Real Sociedad    Leganes    
02.04. 21:00    Sevilla    Gijon    
02.04. 21:00    Valencia    La Coruna    
02.04. 21:00    Villarreal    Eibar   

05.04. 21:00    Alaves    Osasuna    
05.04. 21:00    Ath. Bilbao    Espanyol    
05.04. 21:00    Atl. Madrid    Real Sociedad    
05.04. 21:00    Barcelona    Sevilla    
05.04. 21:00    Betis    Villarreal    
05.04. 21:00    Eibar    Las Palmas    
05.04. 21:00    Gijon    Malaga    
05.04. 21:00    La Coruna    Granada    
05.04. 21:00    Leganes    Real Madrid    
05.04. 21:00    Valencia    Celta Vigo

Runda 31
09.04. 21:00    Celta Vigo    Eibar    
09.04. 21:00    Espanyol    Alaves    
09.04. 21:00    Granada    Valencia    
09.04. 21:00    Las Palmas    Betis    
09.04. 21:00    Malaga    Barcelona    
09.04. 21:00    Osasuna    Leganes    
09.04. 21:00    Real Madrid    Atl. Madrid    
09.04. 21:00    Real Sociedad    Gijon    
09.04. 21:00    Sevilla    La Coruna    
09.04. 21:00    Villarreal    Ath. Bilbao   

 

16.04. 21:00    Alaves    Villarreal    
16.04. 21:00    Ath. Bilbao    Las Palmas    
16.04. 21:00    Atl. Madrid    Osasuna    
16.04. 21:00    Barcelona    Real Sociedad    
16.04. 21:00    Betis    Eibar    
16.04. 21:00    Gijon    Real Madrid    
16.04. 21:00    Granada    Celta Vigo    
16.04. 21:00    La Coruna    Malaga    
16.04. 21:00    Leganes    Espanyol    
16.04. 21:00    Valencia    Sevilla   

23.04. 21:00    Celta Vigo    Betis    
23.04. 21:00    Eibar    Ath. Bilbao    
23.04. 21:00    Espanyol    Atl. Madrid    
23.04. 21:00    Las Palmas    Alaves    
23.04. 21:00    Malaga    Valencia    
23.04. 21:00    Osasuna    Gijon    
23.04. 21:00    Real Madrid    Barcelona    
23.04. 21:00    Real Sociedad    La Coruna    
23.04. 21:00    Sevilla    Granada    
23.04. 21:00    Villarreal    Leganes  

Runda 34
26.04. 21:00    Alaves    Eibar    
26.04. 21:00    Ath. Bilbao    Betis    
26.04. 21:00    Atl. Madrid    Villarreal    
26.04. 21:00    Barcelona    Osasuna    
26.04. 21:00    Gijon    Espanyol    
26.04. 21:00    Granada    Malaga    
26.04. 21:00    La Coruna    Real Madrid    
26.04. 21:00    Leganes    Las Palmas    
26.04. 21:00    Sevilla    Celta Vigo    
26.04. 21:00    Valencia    Real Sociedad

30.04. 21:00    Betis    Alaves    
30.04. 21:00    Celta Vigo    Ath. Bilbao    
30.04. 21:00    Eibar    Leganes    
30.04. 21:00    Espanyol    Barcelona    
30.04. 21:00    Las Palmas    Atl. Madrid    
30.04. 21:00    Malaga    Sevilla    
30.04. 21:00    Osasuna    La Coruna    
30.04. 21:00    Real Madrid    Valencia    
30.04. 21:00    Real Sociedad    Granada    
30.04. 21:00    Villarreal    Gijon   

07.05. 21:00    Alaves    Ath. Bilbao    
07.05. 21:00    Atl. Madrid    Eibar    
07.05. 21:00    Barcelona    Villarreal    
07.05. 21:00    Gijon    Las Palmas    
07.05. 21:00    Granada    Real Madrid    
07.05. 21:00    La Coruna    Espanyol    
07.05. 21:00    Leganes    Betis    
07.05. 21:00    Malaga    Celta Vigo    
07.05. 21:00    Sevilla    Real Sociedad    
07.05. 21:00    Valencia    Osasuna  

14.05. 21:00    Alaves    Celta Vigo    
14.05. 21:00    Ath. Bilbao    Leganes    
14.05. 21:00    Betis    Atl. Madrid    
14.05. 21:00    Eibar    Gijon    
14.05. 21:00    Espanyol    Valencia    
14.05. 21:00    Las Palmas    Barcelona    
14.05. 21:00    Osasuna    Granada    
14.05. 21:00    Real Madrid    Sevilla    
14.05. 21:00    Real Sociedad    Malaga    
14.05. 21:00    Villarreal    La Coruna   

21.05. 21:00    Atl. Madrid    Ath. Bilbao    
21.05. 21:00    Barcelona    Eibar    
21.05. 21:00    Celta Vigo    Real Sociedad    
21.05. 21:00    Gijon    Betis    
21.05. 21:00    Granada    Espanyol    
21.05. 21:00    La Coruna    Las Palmas    
21.05. 21:00    Leganes    Alaves    
21.05. 21:00    Malaga    Real Madrid    
21.05. 21:00    Sevilla    Osasuna    
21.05. 21:00    Valencia    Villarreal

program Primera Division Spania 2016 2017

 

admitere facultati Iasi 2017

Bancul zilei

In toiul noptii se aud zgomote.
Sotia se scoala, merge si se uita in bucataria din curte.
Sotia:
- Scoala barbate, un hot maninca prajitura pregatita de mine!
Sotul:
- Pe cine sa anunt? Politia sau salvarea?

Bancurile zilei le poti citi aici...

Cinematografe Iasi

  • Cinema Republica Iasi

     Cinema Republica Adr: Str. Alexandru Lapusneanu nr. 12 Tel. 0232-268.013 Program…

  • Cinema Victoria Iasi

    Cinema Victoria Iasi Program saptamana 07.07.2017 - 13.07.2017 Adresa: Piata Unirii…

  • Program Cinema City

    Cinema City - Iulius Mall Program saptamana 14.07.2017 - 20.07.2017 Adresa:…

Program liga 1 - etapa 1

Vineri, 21 iulie
18:30 ACS Sepsi - Juventus
21:00 ACS Poli Timisoara - Steaua

Sâmbătă, 22 iulie
18:30 CSU Craiova - Chiajna
21:00 CFR Cluj - Viitorul

Duminică, 23 iulie
18:30 CSMS Iasi - Gaz Metan
21:00 Dinamo - FC Botosani

Luni, 24 iulie
21:00 FC Voluntari - Astra Giurgiu

Liga 1 program complet

Vino si tu pe grupul de facebook Romania Vesela

Vino si tu pe grupul de facebook Romania Vesela

Acest site utilizeaza cookie-uri. Navigand in continuare va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.