Programul Primera Division - campionatul de fotbal al Spaniei

editia 2016-2017

Programul turului Primera Division

19.08. 21:45    Malaga  -  Osasuna 1-1
19.08. 23:00    La Coruna  -  Eibar 2-1
20.08. 19:15    Barcelona -   Betis 6-2
20.08. 21:15    Granada  -  Villarreal 1-1
20.08. 23:15    Sevilla -   Espanyol 6-4
21.08. 19:15    Gijon  -  Ath. Bilbao 2-1
21.08. 21:15    Real Sociedad  -  Real Madrid 0-3
21.08. 23:15    Atletico Madrid -   Alaves 1-1
22.08. 21:00    Celta Vigo  -  Leganes 0-1
22.08. 23:00    Valencia  -  Las Palmas 2-4

26.08. 21:45    Betis -   La Coruna 0-0
26.08. 23:00    Espanyol  -  Malaga 2-2
27.08. 19:15    Eibar  -  Valencia 1-0
27.08. 19:15    Osasuna  -  Real Sociedad 0-2
27.08. 21:15    Real Madrid  -  Celta Vigo 2-1
27.08. 23:15    Leganes  -  Atl. Madrid 0-0
28.08. 19:15    Alaves  -  Gijon 0-0
28.08. 19:15    Las Palmas  -  Granada 5-1
28.08. 21:15    Ath. Bilbao  -  Barcelona 0-1
28.08. 23:15    Villarreal  -  Sevilla 0-0

09.09. 21:45    Real Sociedad  -  Espanyol    
10.09. 14:00    Celta Vigo  -  Atl. Madrid    
10.09. 17:00    Real Madrid  -  Osasuna    
10.09. 19:15    Malaga  -  Villarreal    
10.09. 19:15    Sevilla  -  Las Palmas    
10.09. 21:30    Barcelona  -  Alaves    
11.09. 13:00    Gijon  -  Leganes    
11.09. 17:00    Valencia  -  Betis    
11.09. 19:15    Granada  -  Eibar    
11.09. 21:30    La Coruna  -  Ath. Bilbao

18.09. 21:00    Alaves  -  La Coruna    
18.09. 21:00    Ath. Bilbao  -  Valencia    
18.09. 21:00    Atl. Madrid  -  Gijon    
18.09. 21:00    Betis  -  Granada    
18.09. 21:00    Eibar  -  Sevilla    
18.09. 21:00    Espanyol  -  Real Madrid    
18.09. 21:00    Las Palmas  -  Malaga    
18.09. 21:00    Leganes  -  Barcelona    
18.09. 21:00    Osasuna  -  Celta Vigo    
18.09. 21:00    Villarreal  -  Real Sociedad    

21.09. 21:00    Barcelona  -  Atl. Madrid    
21.09. 21:00    Celta Vigo  -  Gijon    
21.09. 21:00    Granada  -  Ath. Bilbao    
21.09. 21:00    La Coruna  -  Leganes    
21.09. 21:00    Malaga  -  Eibar    
21.09. 21:00    Osasuna  -  Espanyol    
21.09. 21:00    Real Madrid  -  Villarreal    
21.09. 21:00    Real Sociedad  -  Las Palmas    
21.09. 21:00    Sevilla  -  Betis    
21.09. 21:00    Valencia  -  Alaves   

25.09. 21:00    Alaves    Granada    
25.09. 21:00    Ath. Bilbao    Sevilla    
25.09. 21:00    Atl. Madrid    La Coruna    
25.09. 21:00    Betis    Malaga    
25.09. 21:00    Eibar    Real Sociedad    
25.09. 21:00    Espanyol    Celta Vigo    
25.09. 21:00    Gijon    Barcelona    
25.09. 21:00    Las Palmas    Real Madrid    
25.09. 21:00    Leganes    Valencia    
25.09. 21:00    Villarreal    Osasuna  

02.10. 21:00    Celta Vigo    Barcelona    
02.10. 21:00    Espanyol    Villarreal    
02.10. 21:00    Granada    Leganes    
02.10. 21:00    La Coruna    Gijon    
02.10. 21:00    Malaga    Ath. Bilbao    
02.10. 21:00    Osasuna    Las Palmas    
02.10. 21:00    Real Madrid    Eibar    
02.10. 21:00    Real Sociedad    Betis    
02.10. 21:00    Sevilla    Alaves    
02.10. 21:00    Valencia    Atl. Madrid    

16.10. 21:00    Alaves    Malaga    
16.10. 21:00    Ath. Bilbao    Real Sociedad    
16.10. 21:00    Atl. Madrid    Granada    
16.10. 21:00    Barcelona    La Coruna    
16.10. 21:00    Betis    Real Madrid    
16.10. 21:00    Eibar    Osasuna    
16.10. 21:00    Gijon    Valencia    
16.10. 21:00    Las Palmas    Espanyol    
16.10. 21:00    Leganes    Sevilla    
16.10. 21:00    Villarreal    Celta Vigo   

23.10. 21:00    Celta Vigo    La Coruna    
23.10. 21:00    Espanyol    Eibar    
23.10. 21:00    Granada    Gijon    
23.10. 21:00    Malaga    Leganes    
23.10. 21:00    Osasuna    Betis    
23.10. 21:00    Real Madrid    Ath. Bilbao    
23.10. 21:00    Real Sociedad    Alaves    
23.10. 21:00    Sevilla    Atl. Madrid    
23.10. 21:00    Valencia    Barcelona    
23.10. 21:00    Villarreal    Las Palmas

30.10. 21:00    Alaves    Real Madrid    
30.10. 21:00    Ath. Bilbao    Osasuna    
30.10. 21:00    Atl. Madrid    Malaga    
30.10. 21:00    Barcelona    Granada    
30.10. 21:00    Betis    Espanyol    
30.10. 21:00    Eibar    Villarreal    
30.10. 21:00    Gijon    Sevilla    
30.10. 21:00    La Coruna    Valencia    
30.10. 21:00    Las Palmas    Celta Vigo    
30.10. 21:00    Leganes    Real Sociedad    

06.11. 21:00    Celta Vigo    Valencia    
06.11. 21:00    Espanyol    Ath. Bilbao    
06.11. 21:00    Granada    La Coruna    
06.11. 21:00    Las Palmas    Eibar    
06.11. 21:00    Malaga    Gijon    
06.11. 21:00    Osasuna    Alaves    
06.11. 21:00    Real Madrid    Leganes    
06.11. 21:00    Real Sociedad    Atl. Madrid    
06.11. 21:00    Sevilla    Barcelona    
06.11. 21:00    Villarreal    Betis   

20.11. 21:00    Alaves    Espanyol    
20.11. 21:00    Ath. Bilbao    Villarreal    
20.11. 21:00    Atl. Madrid    Real Madrid    
20.11. 21:00    Barcelona    Malaga    
20.11. 21:00    Betis    Las Palmas    
20.11. 21:00    Eibar    Celta Vigo    
20.11. 21:00    Gijon    Real Sociedad    
20.11. 21:00    La Coruna    Sevilla    
20.11. 21:00    Leganes    Osasuna    
20.11. 21:00    Valencia    Granada

27.11. 21:00    Celta Vigo    Granada    
27.11. 21:00    Eibar    Betis    
27.11. 21:00    Espanyol    Leganes    
27.11. 21:00    Las Palmas    Ath. Bilbao    
27.11. 21:00    Malaga    La Coruna    
27.11. 21:00    Osasuna    Atl. Madrid    
27.11. 21:00    Real Madrid    Gijon    
27.11. 21:00    Real Sociedad    Barcelona    
27.11. 21:00    Sevilla    Valencia    
27.11. 21:00    Villarreal    Alaves    

04.12. 21:00    Alaves    Las Palmas    
04.12. 21:00    Ath. Bilbao    Eibar    
04.12. 21:00    Atl. Madrid    Espanyol    
04.12. 21:00    Barcelona    Real Madrid    
04.12. 21:00    Betis    Celta Vigo    
04.12. 21:00    Gijon    Osasuna    
04.12. 21:00    Granada    Sevilla    
04.12. 21:00    La Coruna    Real Sociedad    
04.12. 21:00    Leganes    Villarreal    
04.12. 21:00    Valencia    Malaga   

11.12. 21:00    Betis    Ath. Bilbao    
11.12. 21:00    Celta Vigo    Sevilla    
11.12. 21:00    Eibar    Alaves    
11.12. 21:00    Espanyol    Gijon    
11.12. 21:00    Las Palmas    Leganes    
11.12. 21:00    Malaga    Granada    
11.12. 21:00    Osasuna    Barcelona    
11.12. 21:00    Real Madrid    La Coruna    
11.12. 21:00    Real Sociedad    Valencia    
11.12. 21:00    Villarreal    Atl. Madrid  

18.12. 21:00    Alaves    Betis    
18.12. 21:00    Ath. Bilbao    Celta Vigo    
18.12. 21:00    Atl. Madrid    Las Palmas    
18.12. 21:00    Barcelona    Espanyol    
18.12. 21:00    Gijon    Villarreal    
18.12. 21:00    Granada    Real Sociedad    
18.12. 21:00    La Coruna    Osasuna    
18.12. 21:00    Leganes    Eibar    
18.12. 21:00    Sevilla    Malaga    
18.12. 21:00    Valencia    Real Madrid   

08.01. 21:00    Ath. Bilbao    Alaves    
08.01. 21:00    Betis    Leganes    
08.01. 21:00    Celta Vigo    Malaga    
08.01. 21:00    Eibar    Atl. Madrid    
08.01. 21:00    Espanyol    La Coruna    
08.01. 21:00    Las Palmas    Gijon    
08.01. 21:00    Osasuna    Valencia    
08.01. 21:00    Real Madrid    Granada    
08.01. 21:00    Real Sociedad    Sevilla    
08.01. 21:00    Villarreal    Barcelona   

15.01. 21:00    Atl. Madrid    Betis    
15.01. 21:00    Barcelona    Las Palmas    
15.01. 21:00    Celta Vigo    Alaves    
15.01. 21:00    Gijon    Eibar    
15.01. 21:00    Granada    Osasuna    
15.01. 21:00    La Coruna    Villarreal    
15.01. 21:00    Leganes    Ath. Bilbao    
15.01. 21:00    Malaga    Real Sociedad    
15.01. 21:00    Sevilla    Real Madrid    
15.01. 21:00    Valencia    Espanyol

22.01. 21:00    Alaves    Leganes    
22.01. 21:00    Ath. Bilbao    Atl. Madrid    
22.01. 21:00    Betis    Gijon    
22.01. 21:00    Eibar    Barcelona    
22.01. 21:00    Espanyol    Granada    
22.01. 21:00    Las Palmas    La Coruna    
22.01. 21:00    Osasuna    Sevilla    
22.01. 21:00    Real Madrid    Malaga    
22.01. 21:00    Real Sociedad    Celta Vigo    
22.01. 21:00    Villarreal    Valencia   

ADD_CONTENT_HERE
ADD_CONTENT_HERE
ADD_CONTENT_HERE
- See more at: http://sport.iasi365.com/business/item/48-test#sthash.OtmBrVsh.dpuf

Programul returului Primera Division

29.01. 21:00    Alaves    Atl. Madrid    
29.01. 21:00    Ath. Bilbao    Gijon    
29.01. 21:00    Betis    Barcelona    
29.01. 21:00    Eibar    La Coruna    
29.01. 21:00    Espanyol    Sevilla    
29.01. 21:00    Las Palmas    Valencia    
29.01. 21:00    Leganes    Celta Vigo    
29.01. 21:00    Osasuna    Malaga    
29.01. 21:00    Real Madrid    Real Sociedad    
29.01. 21:00    Villarreal    Granada

Runda 21
05.02. 21:00    Atl. Madrid    Leganes    
05.02. 21:00    Barcelona    Ath. Bilbao    
05.02. 21:00    Celta Vigo    Real Madrid    
05.02. 21:00    Gijon    Alaves    
05.02. 21:00    Granada    Las Palmas    
05.02. 21:00    La Coruna    Betis    
05.02. 21:00    Malaga    Espanyol    
05.02. 21:00    Real Sociedad    Osasuna    
05.02. 21:00    Sevilla    Villarreal    
05.02. 21:00    Valencia    Eibar   

12.02. 21:00    Alaves    Barcelona    
12.02. 21:00    Ath. Bilbao    La Coruna    
12.02. 21:00    Atl. Madrid    Celta Vigo    
12.02. 21:00    Betis    Valencia    
12.02. 21:00    Eibar    Granada    
12.02. 21:00    Espanyol    Real Sociedad    
12.02. 21:00    Las Palmas    Sevilla    
12.02. 21:00    Leganes    Gijon    
12.02. 21:00    Osasuna    Real Madrid    
12.02. 21:00    Villarreal    Malaga   

19.02. 21:00    Barcelona    Leganes    
19.02. 21:00    Celta Vigo    Osasuna    
19.02. 21:00    Gijon    Atl. Madrid    
19.02. 21:00    Granada    Betis    
19.02. 21:00    La Coruna    Alaves    
19.02. 21:00    Malaga    Las Palmas    
19.02. 21:00    Real Madrid    Espanyol    
19.02. 21:00    Real Sociedad    Villarreal    
19.02. 21:00    Sevilla    Eibar    
19.02. 21:00    Valencia    Ath. Bilbao

 

Runda 24
26.02. 21:00    Alaves    Valencia    
26.02. 21:00    Ath. Bilbao    Granada    
26.02. 21:00    Atl. Madrid    Barcelona    
26.02. 21:00    Betis    Sevilla    
26.02. 21:00    Eibar    Malaga    
26.02. 21:00    Espanyol    Osasuna    
26.02. 21:00    Gijon    Celta Vigo    
26.02. 21:00    Las Palmas    Real Sociedad    
26.02. 21:00    Leganes    La Coruna    
26.02. 21:00    Villarreal    Real Madrid

01.03. 21:00    Barcelona    Gijon    
01.03. 21:00    Celta Vigo    Espanyol    
01.03. 21:00    Granada    Alaves    
01.03. 21:00    La Coruna    Atl. Madrid    
01.03. 21:00    Malaga    Betis    
01.03. 21:00    Osasuna    Villarreal    
01.03. 21:00    Real Madrid    Las Palmas    
01.03. 21:00    Real Sociedad    Eibar    
01.03. 21:00    Sevilla    Ath. Bilbao    
01.03. 21:00    Valencia    Leganes   

05.03. 21:00    Alaves    Sevilla    
05.03. 21:00    Ath. Bilbao    Malaga    
05.03. 21:00    Atl. Madrid    Valencia    
05.03. 21:00    Barcelona    Celta Vigo    
05.03. 21:00    Betis    Real Sociedad    
05.03. 21:00    Eibar    Real Madrid    
05.03. 21:00    Gijon    La Coruna    
05.03. 21:00    Las Palmas    Osasuna    
05.03. 21:00    Leganes    Granada    
05.03. 21:00    Villarreal    Espanyol

Runda 27
12.03. 21:00    Celta Vigo    Villarreal    
12.03. 21:00    Espanyol    Las Palmas    
12.03. 21:00    Granada    Atl. Madrid    
12.03. 21:00    La Coruna    Barcelona    
12.03. 21:00    Malaga    Alaves    
12.03. 21:00    Osasuna    Eibar    
12.03. 21:00    Real Madrid    Betis    
12.03. 21:00    Real Sociedad    Ath. Bilbao    
12.03. 21:00    Sevilla    Leganes    
12.03. 21:00    Valencia    Gijon

19.03. 21:00    Alaves    Real Sociedad    
19.03. 21:00    Ath. Bilbao    Real Madrid    
19.03. 21:00    Atl. Madrid    Sevilla    
19.03. 21:00    Barcelona    Valencia    
19.03. 21:00    Betis    Osasuna    
19.03. 21:00    Eibar    Espanyol    
19.03. 21:00    Gijon    Granada    
19.03. 21:00    La Coruna    Celta Vigo    
19.03. 21:00    Las Palmas    Villarreal    
19.03. 21:00    Leganes    Malaga   

02.04. 21:00    Celta Vigo    Las Palmas    
02.04. 21:00    Espanyol    Betis    
02.04. 21:00    Granada    Barcelona    
02.04. 21:00    Malaga    Atl. Madrid    
02.04. 21:00    Osasuna    Ath. Bilbao    
02.04. 21:00    Real Madrid    Alaves    
02.04. 21:00    Real Sociedad    Leganes    
02.04. 21:00    Sevilla    Gijon    
02.04. 21:00    Valencia    La Coruna    
02.04. 21:00    Villarreal    Eibar   

05.04. 21:00    Alaves    Osasuna    
05.04. 21:00    Ath. Bilbao    Espanyol    
05.04. 21:00    Atl. Madrid    Real Sociedad    
05.04. 21:00    Barcelona    Sevilla    
05.04. 21:00    Betis    Villarreal    
05.04. 21:00    Eibar    Las Palmas    
05.04. 21:00    Gijon    Malaga    
05.04. 21:00    La Coruna    Granada    
05.04. 21:00    Leganes    Real Madrid    
05.04. 21:00    Valencia    Celta Vigo

Runda 31
09.04. 21:00    Celta Vigo    Eibar    
09.04. 21:00    Espanyol    Alaves    
09.04. 21:00    Granada    Valencia    
09.04. 21:00    Las Palmas    Betis    
09.04. 21:00    Malaga    Barcelona    
09.04. 21:00    Osasuna    Leganes    
09.04. 21:00    Real Madrid    Atl. Madrid    
09.04. 21:00    Real Sociedad    Gijon    
09.04. 21:00    Sevilla    La Coruna    
09.04. 21:00    Villarreal    Ath. Bilbao   

 

16.04. 21:00    Alaves    Villarreal    
16.04. 21:00    Ath. Bilbao    Las Palmas    
16.04. 21:00    Atl. Madrid    Osasuna    
16.04. 21:00    Barcelona    Real Sociedad    
16.04. 21:00    Betis    Eibar    
16.04. 21:00    Gijon    Real Madrid    
16.04. 21:00    Granada    Celta Vigo    
16.04. 21:00    La Coruna    Malaga    
16.04. 21:00    Leganes    Espanyol    
16.04. 21:00    Valencia    Sevilla   

23.04. 21:00    Celta Vigo    Betis    
23.04. 21:00    Eibar    Ath. Bilbao    
23.04. 21:00    Espanyol    Atl. Madrid    
23.04. 21:00    Las Palmas    Alaves    
23.04. 21:00    Malaga    Valencia    
23.04. 21:00    Osasuna    Gijon    
23.04. 21:00    Real Madrid    Barcelona    
23.04. 21:00    Real Sociedad    La Coruna    
23.04. 21:00    Sevilla    Granada    
23.04. 21:00    Villarreal    Leganes  

Runda 34
26.04. 21:00    Alaves    Eibar    
26.04. 21:00    Ath. Bilbao    Betis    
26.04. 21:00    Atl. Madrid    Villarreal    
26.04. 21:00    Barcelona    Osasuna    
26.04. 21:00    Gijon    Espanyol    
26.04. 21:00    Granada    Malaga    
26.04. 21:00    La Coruna    Real Madrid    
26.04. 21:00    Leganes    Las Palmas    
26.04. 21:00    Sevilla    Celta Vigo    
26.04. 21:00    Valencia    Real Sociedad

30.04. 21:00    Betis    Alaves    
30.04. 21:00    Celta Vigo    Ath. Bilbao    
30.04. 21:00    Eibar    Leganes    
30.04. 21:00    Espanyol    Barcelona    
30.04. 21:00    Las Palmas    Atl. Madrid    
30.04. 21:00    Malaga    Sevilla    
30.04. 21:00    Osasuna    La Coruna    
30.04. 21:00    Real Madrid    Valencia    
30.04. 21:00    Real Sociedad    Granada    
30.04. 21:00    Villarreal    Gijon   

07.05. 21:00    Alaves    Ath. Bilbao    
07.05. 21:00    Atl. Madrid    Eibar    
07.05. 21:00    Barcelona    Villarreal    
07.05. 21:00    Gijon    Las Palmas    
07.05. 21:00    Granada    Real Madrid    
07.05. 21:00    La Coruna    Espanyol    
07.05. 21:00    Leganes    Betis    
07.05. 21:00    Malaga    Celta Vigo    
07.05. 21:00    Sevilla    Real Sociedad    
07.05. 21:00    Valencia    Osasuna  

14.05. 21:00    Alaves    Celta Vigo    
14.05. 21:00    Ath. Bilbao    Leganes    
14.05. 21:00    Betis    Atl. Madrid    
14.05. 21:00    Eibar    Gijon    
14.05. 21:00    Espanyol    Valencia    
14.05. 21:00    Las Palmas    Barcelona    
14.05. 21:00    Osasuna    Granada    
14.05. 21:00    Real Madrid    Sevilla    
14.05. 21:00    Real Sociedad    Malaga    
14.05. 21:00    Villarreal    La Coruna   

21.05. 21:00    Atl. Madrid    Ath. Bilbao    
21.05. 21:00    Barcelona    Eibar    
21.05. 21:00    Celta Vigo    Real Sociedad    
21.05. 21:00    Gijon    Betis    
21.05. 21:00    Granada    Espanyol    
21.05. 21:00    La Coruna    Las Palmas    
21.05. 21:00    Leganes    Alaves    
21.05. 21:00    Malaga    Real Madrid    
21.05. 21:00    Sevilla    Osasuna    
21.05. 21:00    Valencia    Villarreal

program Primera Division Spania 2016 2017

 

Evenimente pentru copii

Program Teatrul Luceafarul Iasi

Program Teatrul Luceafarul Iasi

Programul  Teatrului "Luceafarul" Iasi   Agentia Teatrala   Adresa: Str Grigore Ureche nr. 5Tel: 0232-212.662, 0232-256.022, 0332-407.218, 0332-407.219  E-mail: teatrul_luceafarul@yahoo.com     Program...

Evenimente in Iasi - Clubbing

Sylvio - Crazy Beach Resident / Mamaia pe 1 octombrie Sunrise Club

Sylvio - Crazy Beach Resident / Mamaia pe 1 octombrie Sunrise Club

Sylvio - Crazy Beach Resident / Mamaia 1 octombrie Sunrise Club 23:00   Pe 1 octombrie, Sunrise Club aduce briza...

International College Party pe 30 septembrie in Club Skye

International College Party pe 30 septembrie in Club Skye

International College Party 30 septembrie Club Skye 23:00   Weekend-ul acesta Asociatia Societatea pentru Psihologie transforma club SKYE in...

Back to school pe 29 septembrie in Club Skye

Back to school pe 29 septembrie in Club Skye

Back to school 29 septembrie Club Skye 23:00   Dupa interminabilele zile insorite si lungile momente de relaxare, a...

Program cluburi de karaoke in Iasi

Program cluburi de karaoke in Iasi

Program cluburi de karaoke din Iasi Pentru iubitorii muzicii si mai ales pentru cei care vor sa-si...

Evenimente in Iasi - alte genuri

BEST Iasi recruteaza - inscrieri pana pe 16 octombrie

BEST Iasi recruteaza - inscrieri pana pe 16 octombrie

BEST Iasi recruteaza inscrieri pana pe 16 octombrie   De 27 de ani voluntari în Europa, de 15 ani...

Campionat de sah pe 1-2 octombrie la Cafeneaua Fix

Campionat de sah pe 1-2 octombrie la Cafeneaua Fix

Campionat de sah 1-2 octombrie Cafeneaua Fix 11:00   Sâmbătă și duminică, respectiv 1 și 2 octombrie, începând cu...

Concursul Naţional de Gimnastică Aerobică “Cupa Iaşului” pe 2 octombrie la Casa de Cultură a Studenţilor

Concursul Naţional de Gimnastică Aerobică “Cupa Iaşului” pe 2 octombrie la Casa de Cultură a Studenţ…

Concursul Naţional de Gimnastică Aerobică “Cupa Iaşului” 2 octombrie Casa de Cultură a Studenţilor   CSG GIMNIS IASI organizează...

Concurs de biciclete zambarete pe 1 octombrie Era Shopping Park 11:00

Concurs de biciclete zambarete pe 1 octombrie Era Shopping Park 11:00

Concurs de biciclete zambarete 1 octombrie Era Shopping Park 11:00   ProBikeAddiction si Salvati Copiii va invita sa aduceti...

SuperKombat World Grand Prix Iasi pe 1 octombrie la Sala Sporturilor

SuperKombat World Grand Prix Iasi pe 1 octombrie la Sala Sporturilor

SuperKombat World Grand Prix Iasi 1 octombrie Sala Sporturilor   Cea mai cunoscută promoție din Europa, Superkombat, condusă de...

Ultimile articole Iasi365

Campionat de sah pe 1-2 octombrie la Cafeneaua Fix

Campionat de sah pe 1-2 octombrie la Cafeneaua Fix

Campionat de sah 1-2 octombrie Cafeneaua Fix 11:00   Sâmbătă și duminică, respectiv 1 și 2 octombrie, începând cu ora 11:00, la Cafeneaua FiX se vor da bătălii grele. Regii...

Concurs de biciclete zambarete pe 1 octombrie Era Shopping Park 11:00

Concurs de biciclete zambarete pe 1 octombrie Era Shopping Park 11:00

Concurs de biciclete zambarete 1 octombrie Era Shopping Park 11:00   ProBikeAddiction si Salvati Copiii va invita sa aduceti “Zambete in dar” pentru peste 100 de copii din regiunea Nord-Est...

SuperKombat World Grand Prix Iasi pe 1 octombrie la Sala Sporturilor

SuperKombat World Grand Prix Iasi pe 1 octombrie la Sala Sporturilor

SuperKombat World Grand Prix Iasi 1 octombrie Sala Sporturilor   Cea mai cunoscută promoție din Europa, Superkombat, condusă de Eduard Irimia, revine pe 1 octombrie cu un show incendiar într-unul...

Cotnari Rally 2016 programul curselor

Cotnari Rally 2016 programul curselor

Iaşul va fi gazdă pentru trei zile, in perioada 8 -10 septembrie, pentru iubitorii de automobilism din Romania, care se vor putea urmări o nouă ediţie a...

Programul CSM Politehnica Iasi in Liga 1 editia 2016 - 2017

Programul CSM Politehnica Iasi in Liga 1 editia 2016 - 2017

După parcursul foarte bun de anul trecut, când CSMS Iasi a ajuns să joace in cupele europene, ieșenii așteaptă din partea jucătorilor lui Poli un campionat la...

S-a deschis Muzeul Mitropolitan de la demisolul Catedralei Mitropoliei Moldovei si Bucovinei

S-a deschis Muzeul Mitropolitan de la demisolul Catedralei Mitropoliei Moldovei si Bucovinei

Muzeul Mitropolitan de la demisolul Catedralei Mitropoliei Moldovei si Bucovinei Ieșenii alături de turiștii care poposesc pe aceste meleaguri au posibilitatea de a vizita incepând din acest an,...

Biletul castigator la loto 6 din 49 din 28 iulie

Biletul castigator la loto 6 din 49 din 28 iulie

  Pe data de 28 iulie 2016, in ciuda haterilor care de obicei comentau că la loto se caștigă doar de Paste și Crăciun, la categoria I de...

Restaurante cu sali pentru nunti sau cumatrii Iasi - adrese, telefoane

Restaurante cu sali pentru nunti sau cumatrii Iasi - adrese, telefoane

Restaurante cu sali pentru nunti sau cumatrii - adrese, numere telefon, numar locuri Pentru cei care doresc informații privitoare la restaurantele în care pot petrece acest minunat eveniment...

Campionatul European de snooker  3-9 octombrie Bucureşti

Campionatul European de snooker 3-9 octombrie Bucureşti

Campionatul European de snooker 3 - 9 octombrie Bucureşti După meciurile demonstrative la care au participat 4 dintre greii snookerului mondial, iată că România este pusă din nou pe...

Diferentele dintre internetul E, 3G, 4G si LTE de pe dispozitivele mobile

Diferentele dintre internetul E, 3G, 4G si LTE de pe dispozitivele mobile

Clasificarea tipurilor de conexiuni wireless   În ordinea crescătoare a vitezei de transfer de date există următoarele tipuri de conexiuni wireless:  GPRS GPRS (General Packet Radio Service) este un standard care este...

Sarbatorile Iasului 2016

Programul Sarbatorilor Iasului 2016

pagina biletul zilei iasi365 2017

Programe teatru, filarmonica, opera

Program Filarmonica Iasi

Program Filarmonica Iasi

Programul Filarmonicii Iasi - septembrie 2016    Adresa: Str. Cuza Voda 29, Telefon: 0232-212.509,...

Program Teatrul National Iasi

Program Teatrul National Iasi

 Programul  Teatrului National "Vasile Alecsandri" Iasi Luna septembrie 2016 Agentia Teatrala Adresa: Bd. Stefan...

Program Opera Nationala Iasi

Program Opera Nationala Iasi

 Program Opera Romana Iasi - luna iunie 2016    Agenția Operei (bd. Ștefan...

Transport Iasi

Curse aeroport Iasi sosiri plecari

Curse aeroport Iasi sosiri plecari

Curse aeroport Iasi Adresa: Str Moara de Vant nr. 34Tel: +40232-271.590, 0733-261.111,...

Trasee autobuze tramvaie Iasi

Trasee autobuze tramvaie Iasi

Trasee autobuze si tramvaie Iasi   [block type="rounded" color="#FFF" background="#41aac4"]Trasee Tramvaie RATP[/block]   [accordion] [accordion_item title='Informatii...

Plecari si sosiri in Autogara Iasi

Plecari si sosiri in Autogara Iasi

Plecari - sosiri Autogari Iasi Iata mai jos lista completa a...

Taxi Iasi

Taxi Iasi

Taxiuri Iasi - numere telefon comenzi Iata principalele firme de taxi din...

Program etapa 11 liga 1

Vineri, 30 septembrie    
18:00 CSM Politehnica Iaşi – ACS Poli Timişoara
20:30 ASA Tîrgu Mureş – CFR Cluj

Sambata, 1 octombrie
18:00 Gaz Metan Mediaş – FC Voluntari
20:30 FC Botoşani – Dinamo

Duminica, 2 octombrie
18:00 Viitorul – Astra Giurgiu
20:30 Steaua – CS U Craiova

Luni, 3 octombrie
20:30 Concordia Chiajna – Pandurii Tîrgu Jiu

Meciurile pot fi urmarite pe Digi, Dolce si LookTV

Liga 1 program complet

Bancul zilei

- Bula, de ce esti asa agitat?
– Nu stiu ce sa fac, sa ma duc sau sa nu ma duc maine la nunta?
– Dar cine se insoara?
– Eu!

Mai multe bancuri aici...

Cinematografe Iasi

Acest site utilizeaza cookie-uri. Navigand in continuare va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.