iasi365-var4

 

Programul Primera Division - campionatul de fotbal al Spaniei

editia 2017-2018

Programul turului Primera Division

 

 20.08. 17:00 Ath. Bilbao - Getafe 0-0
 20.08. 17:00 Barcelona - Betis 2-0
 20.08. 17:00 Celta Vigo - Real Sociedad 2-3
 20.08. 17:00 Girona - Atl. Madrid 2-2
 20.08. 17:00 La Coruna - Real Madrid 0-3
 20.08. 17:00 Leganes - Alaves 1-0
 20.08. 17:00 Levante - Villarreal 1-0
 20.08. 17:00 Malaga - Eibar 0-1
 20.08. 17:00 Sevilla - Espanyol 1-1
 20.08. 17:00 Valencia - Las Palmas 1-0

 27.08. 17:00 Alaves - Barcelona 0-2
 27.08. 17:00 Betis - Celta Vigo 2-1 
 27.08. 17:00 Eibar - Ath. Bilbao 0-1
 27.08. 17:00 Espanyol - Leganes  0-1
 27.08. 17:00 Getafe - Sevilla 0-1
 27.08. 17:00 Girona - Malaga 1-0
 27.08. 17:00 Las Palmas - Atl. Madrid 1-5
 27.08. 17:00 Levante - La Coruna 2-2
 27.08. 17:00 Real Madrid - Valencia 2-2
 27.08. 17:00 Real Sociedad - Villarreal 3-0

 10.09. 17:00 Ath. Bilbao - Girona 2-0
 10.09. 17:00 Barcelona - Espanyol 5-0
 10.09. 17:00 Celta Vigo - Alaves 1-0
 10.09. 17:00 La Coruna - Real Sociedad 2-4
 10.09. 17:00 Leganes - Getafe 1-2
 10.09. 17:00 Malaga - Las Palmas 1-3
 10.09. 17:00 Real Madrid - Levante 1-1
 10.09. 17:00 Sevilla - Eibar 3-0
 10.09. 17:00 Valencia - Atl. Madrid 0-0
 10.09. 17:00 Villarreal - Betis  3-1

 17.09. 17:00 Alaves - Villarreal   
 17.09. 17:00 Atl. Madrid - Malaga   
 17.09. 17:00 Betis - La Coruna   
 17.09. 17:00 Eibar - Leganes   
 17.09. 17:00 Espanyol - Celta Vigo   
 17.09. 17:00 Getafe - Barcelona   
 17.09. 17:00 Girona - Sevilla   
 17.09. 17:00 Las Palmas - Ath. Bilbao   
 17.09. 17:00 Levante - Valencia   
 17.09. 17:00 Real Sociedad - Real Madrid  

 20.09. 17:00 Ath. Bilbao - Atl. Madrid   
 20.09. 17:00 Barcelona - Eibar   
 20.09. 17:00 Celta Vigo - Getafe   
 20.09. 17:00 La Coruna - Alaves   
 20.09. 17:00 Leganes - Girona   
 20.09. 17:00 Levante - Real Sociedad   
 20.09. 17:00 Real Madrid - Betis   
 20.09. 17:00 Sevilla - Las Palmas   
 20.09. 17:00 Valencia - Malaga   
 20.09. 17:00 Villarreal - Espanyol  

 24.09. 17:00 Alaves - Real Madrid   
 24.09. 17:00 Atl. Madrid - Sevilla   
 24.09. 17:00 Betis - Levante   
 24.09. 17:00 Eibar - Celta Vigo   
 24.09. 17:00 Espanyol - La Coruna   
 24.09. 17:00 Getafe - Villarreal   
 24.09. 17:00 Girona - Barcelona   
 24.09. 17:00 Las Palmas - Leganes   
 24.09. 17:00 Malaga - Ath. Bilbao   
 24.09. 17:00 Real Sociedad - Valencia  

 01.10. 17:00 Barcelona - Las Palmas   
 01.10. 17:00 Celta Vigo - Girona   
 01.10. 17:00 La Coruna - Getafe   
 01.10. 17:00 Leganes - Atl. Madrid   
 01.10. 17:00 Levante - Alaves   
 01.10. 17:00 Real Madrid - Espanyol   
 01.10. 17:00 Real Sociedad - Betis   
 01.10. 17:00 Sevilla - Malaga   
 01.10. 17:00 Valencia - Ath. Bilbao   
 01.10. 17:00 Villarreal - Eibar  

 15.10. 17:00 Alaves - Real Sociedad   
 15.10. 17:00 Ath. Bilbao - Sevilla   
 15.10. 17:00 Atl. Madrid - Barcelona   
 15.10. 17:00 Betis - Valencia   
 15.10. 17:00 Eibar - La Coruna   
 15.10. 17:00 Espanyol - Levante   
 15.10. 17:00 Getafe - Real Madrid   
 15.10. 17:00 Girona - Villarreal   
 15.10. 17:00 Las Palmas - Celta Vigo   
 15.10. 17:00 Malaga - Leganes  

 22.10. 17:00 Barcelona - Malaga   
 22.10. 17:00 Betis - Alaves   
 22.10. 17:00 Celta Vigo - Atl. Madrid   
 22.10. 17:00 La Coruna - Girona   
 22.10. 17:00 Leganes - Ath. Bilbao   
 22.10. 17:00 Levante - Getafe   
 22.10. 17:00 Real Madrid - Eibar   
 22.10. 17:00 Real Sociedad - Espanyol   
 22.10. 17:00 Valencia - Sevilla   
 22.10. 17:00 Villarreal - Las Palmas  

 29.10. 17:00 Alaves - Valencia   
 29.10. 17:00 Ath. Bilbao - Barcelona   
 29.10. 17:00 Atl. Madrid - Villarreal   
 29.10. 17:00 Eibar - Levante   
 29.10. 17:00 Espanyol - Betis   
 29.10. 17:00 Getafe - Real Sociedad   
 29.10. 17:00 Girona - Real Madrid   
 29.10. 17:00 Las Palmas - La Coruna   
 29.10. 17:00 Malaga - Celta Vigo   
 29.10. 17:00 Sevilla - Leganes  

 05.11. 17:00 Alaves - Espanyol   
 05.11. 17:00 Barcelona - Sevilla   
 05.11. 17:00 Betis - Getafe   
 05.11. 17:00 Celta Vigo - Ath. Bilbao   
 05.11. 17:00 La Coruna - Atl. Madrid   
 05.11. 17:00 Levante - Girona   
 05.11. 17:00 Real Madrid - Las Palmas   
 05.11. 17:00 Real Sociedad - Eibar   
 05.11. 17:00 Valencia - Leganes   
 05.11. 17:00 Villarreal - Malaga  

 19.11. 17:00 Ath. Bilbao - Villarreal   
 19.11. 17:00 Atl. Madrid - Real Madrid   
 19.11. 17:00 Eibar - Betis   
 19.11. 17:00 Espanyol - Valencia   
 19.11. 17:00 Getafe - Alaves   
 19.11. 17:00 Girona - Real Sociedad   
 19.11. 17:00 Las Palmas - Levante   
 19.11. 17:00 Leganes - Barcelona   
 19.11. 17:00 Malaga - La Coruna   
 19.11. 17:00 Sevilla - Celta Vigo

 26.11. 17:00 Alaves - Eibar   
 26.11. 17:00 Betis - Girona   
 26.11. 17:00 Celta Vigo - Leganes   
 26.11. 17:00 Espanyol - Getafe   
 26.11. 17:00 La Coruna - Ath. Bilbao   
 26.11. 17:00 Levante - Atl. Madrid   
 26.11. 17:00 Real Madrid - Malaga   
 26.11. 17:00 Real Sociedad - Las Palmas   
 26.11. 17:00 Valencia - Barcelona   
 26.11. 17:00 Villarreal - Sevilla  

03.12. 17:00 Ath. Bilbao - Real Madrid   
 03.12. 17:00 Atl. Madrid - Real Sociedad   
 03.12. 17:00 Barcelona - Celta Vigo   
 03.12. 17:00 Eibar - Espanyol   
 03.12. 17:00 Getafe - Valencia   
 03.12. 17:00 Girona - Alaves   
 03.12. 17:00 Las Palmas - Betis   
 03.12. 17:00 Leganes - Villarreal   
 03.12. 17:00 Malaga - Levante   
 03.12. 17:00 Sevilla - La Coruna  

10.12. 17:00 Alaves - Las Palmas   
 10.12. 17:00 Betis - Atl. Madrid   
 10.12. 17:00 Espanyol - Girona   
 10.12. 17:00 Getafe - Eibar   
 10.12. 17:00 La Coruna - Leganes   
 10.12. 17:00 Levante - Ath. Bilbao   
 10.12. 17:00 Real Madrid - Sevilla   
 10.12. 17:00 Real Sociedad - Malaga   
 10.12. 17:00 Valencia - Celta Vigo   
 10.12. 17:00 Villarreal - Barcelona  

17.12. 17:00 Ath. Bilbao - Real Sociedad   
 17.12. 17:00 Atl. Madrid - Alaves   
 17.12. 17:00 Barcelona - La Coruna   
 17.12. 17:00 Celta Vigo - Villarreal   
 17.12. 17:00 Eibar - Valencia   
 17.12. 17:00 Girona - Getafe   
 17.12. 17:00 Las Palmas - Espanyol   
 17.12. 17:00 Leganes - Real Madrid   
 17.12. 17:00 Malaga - Betis   
 17.12. 17:00 Sevilla - Levante  

 20.12. 17:00 Alaves - Malaga   
 20.12. 17:00 Betis - Ath. Bilbao   
 20.12. 17:00 Eibar - Girona   
 20.12. 17:00 Espanyol - Atl. Madrid   
 20.12. 17:00 Getafe - Las Palmas   
 20.12. 17:00 La Coruna - Celta Vigo   
 20.12. 17:00 Levante - Leganes   
 20.12. 17:00 Real Madrid - Barcelona   
 20.12. 17:00 Real Sociedad - Sevilla   
 20.12. 17:00 Valencia - Villarreal

 07.01. 17:00 Ath. Bilbao - Alaves   
 07.01. 17:00 Atl. Madrid - Getafe   
 07.01. 17:00 Barcelona - Levante   
 07.01. 17:00 Celta Vigo - Real Madrid   
 07.01. 17:00 Las Palmas - Eibar   
 07.01. 17:00 Leganes - Real Sociedad   
 07.01. 17:00 Malaga - Espanyol   
 07.01. 17:00 Sevilla - Betis   
 07.01. 17:00 Valencia - Girona   
 07.01. 17:00 Villarreal - La Coruna 

 14.01. 17:00 Alaves - Sevilla   
 14.01. 17:00 Betis - Leganes   
 14.01. 17:00 Eibar - Atl. Madrid   
 14.01. 17:00 Espanyol - Ath. Bilbao   
 14.01. 17:00 Getafe - Malaga   
 14.01. 17:00 Girona - Las Palmas   
 14.01. 17:00 La Coruna - Valencia   
 14.01. 17:00 Levante - Celta Vigo   
 14.01. 17:00 Real Madrid - Villarreal   
 14.01. 17:00 Real Sociedad - Barcelona

ADD_CONTENT_HERE
ADD_CONTENT_HERE
ADD_CONTENT_HERE
- See more at: http://sport.iasi365.com/business/item/48-test#sthash.OtmBrVsh.dpuf

Programul returului Primera Division

 21.01. 17:00 Alaves - Leganes   
 21.01. 17:00 Atl. Madrid - Girona   
 21.01. 17:00 Betis - Barcelona   
 21.01. 17:00 Eibar - Malaga   
 21.01. 17:00 Espanyol - Sevilla   
 21.01. 17:00 Getafe - Ath. Bilbao   
 21.01. 17:00 Las Palmas - Valencia   
 21.01. 17:00 Real Madrid - La Coruna   
 21.01. 17:00 Real Sociedad - Celta Vigo   
 21.01. 17:00 Villarreal - Levante  

 28.01. 17:00 Ath. Bilbao - Eibar   
 28.01. 17:00 Atl. Madrid Las Palmas   
 28.01. 17:00 Barcelona - Alaves   
 28.01. 17:00 Celta Vigo - Betis   
 28.01. 17:00 La Coruna - Levante   
 28.01. 17:00 Leganes - Espanyol   
 28.01. 17:00 Malaga - Girona   
 28.01. 17:00 Sevilla - Getafe   
 28.01. 17:00 Valencia - Real Madrid   
 28.01. 17:00 Villarreal - Real Sociedad 

 04.02. 17:00 Alaves - Celta Vigo   
 04.02. 17:00 Atl. Madrid - Valencia   
 04.02. 17:00 Betis - Villarreal   
 04.02. 17:00 Eibar - Sevilla   
 04.02. 17:00 Espanyol - Barcelona   
 04.02. 17:00 Getafe - Leganes   
 04.02. 17:00 Girona - Ath. Bilbao   
 04.02. 17:00 Las Palmas - Malaga   
 04.02. 17:00 Levante Real - Madrid   
 04.02. 17:00 Real Sociedad - La Coruna  

 11.02. 17:00 Ath. Bilbao - Las Palmas   
 11.02. 17:00 Barcelona - Getafe   
 11.02. 17:00 Celta Vigo - Espanyol   
 11.02. 17:00 La Coruna - Betis   
 11.02. 17:00 Leganes - Eibar   
 11.02. 17:00 Malaga - Atl. Madrid   
 11.02. 17:00 Real Madrid - Real Sociedad   
 11.02. 17:00 Sevilla - Girona   
 11.02. 17:00 Valencia - Levante   
 11.02. 17:00 Villarreal - Alaves 

 

 18.02. 17:00 Alaves - La Coruna   
 18.02. 17:00 Atl. Madrid - Ath. Bilbao   
 18.02. 17:00 Betis - Real Madrid   
 18.02. 17:00 Eibar - Barcelona   
 18.02. 17:00 Espanyol - Villarreal   
 18.02. 17:00 Getafe - Celta Vigo   
 18.02. 17:00 Girona - Leganes   
 18.02. 17:00 Las Palmas - Sevilla   
 18.02. 17:00 Malaga - Valencia   
 18.02. 17:00 Real Sociedad - Levante  

 25.02. 17:00 Ath. Bilbao - Malaga   
 25.02. 17:00 Barcelona - Girona   
 25.02. 17:00 Celta Vigo - Eibar   
 25.02. 17:00 La Coruna - Espanyol   
 25.02. 17:00 Leganes - Las Palmas   
 25.02. 17:00 Levante - Betis   
 25.02. 17:00 Real Madrid - Alaves   
 25.02. 17:00 Sevilla - Atl. Madrid   
 25.02. 17:00 Valencia - Real Sociedad   
 25.02. 17:00 Villarreal - Getafe  

 28.02. 17:00 Alaves - Levante   
 28.02. 17:00 Ath. Bilbao - Valencia   
 28.02. 17:00 Atl. Madrid - Leganes   
 28.02. 17:00 Betis - Real Sociedad   
 28.02. 17:00 Eibar - Villarreal   
 28.02. 17:00 Espanyol - Real Madrid   
 28.02. 17:00 Getafe - La Coruna   
 28.02. 17:00 Girona - Celta Vigo   
 28.02. 17:00 Las Palmas - Barcelona   
 28.02. 17:00 Malaga - Sevilla  

 04.03. 17:00 Barcelona - Atl. Madrid   
 04.03. 17:00 Celta Vigo - Las Palmas   
 04.03. 17:00 La Coruna - Eibar   
 04.03. 17:00 Leganes - Malaga   
 04.03. 17:00 Levante - Espanyol   
 04.03. 17:00 Real Madrid - Getafe   
 04.03. 17:00 Real Sociedad - Alaves   
 04.03. 17:00 Sevilla - Ath. Bilbao   
 04.03. 17:00 Valencia - Betis   
 04.03. 17:00 Villarreal - Girona 

 11.03. 17:00 Alaves - Betis   
 11.03. 17:00 Ath. Bilbao - Leganes   
 11.03. 17:00 Atl. Madrid Celta Vigo   
 11.03. 17:00 Eibar - Real Madrid   
 11.03. 17:00 Espanyol - Real Sociedad   
 11.03. 17:00 Getafe - Levante   
 11.03. 17:00 Girona - La Coruna   
 11.03. 17:00 Las Palmas - Villarreal   
 11.03. 17:00 Malaga - Barcelona   
 11.03. 17:00 Sevilla - Valencia  

 18.03. 17:00 Barcelona - Ath. Bilbao   
 18.03. 17:00 Betis - Espanyol   
 18.03. 17:00 Celta Vigo - Malaga   
 18.03. 17:00 La Coruna - Las Palmas   
 18.03. 17:00 Leganes - Sevilla   
 18.03. 17:00 Levante - Eibar   
 18.03. 17:00 Real Madrid - Girona   
 18.03. 17:00 Real Sociedad - Getafe   
 18.03. 17:00 Valencia - Alaves   
 18.03. 17:00 Villarreal - Atl. Madrid 

 01.04. 17:00 Ath. Bilbao - Celta Vigo   
 01.04. 17:00 Atl. Madrid - La Coruna   
 01.04. 17:00 Eibar - Real Sociedad   
 01.04. 17:00 Espanyol - Alaves   
 01.04. 17:00 Getafe - Betis   
 01.04. 17:00 Girona - Levante   
 01.04. 17:00 Las Palmas - Real Madrid   
 01.04. 17:00 Leganes - Valencia   
 01.04. 17:00 Malaga - Villarreal   
 01.04. 17:00 Sevilla - Barcelona

 08.04. 17:00 Alaves - Getafe   
 08.04. 17:00 Barcelona - Leganes   
 08.04. 17:00 Betis - Eibar   
 08.04. 17:00 Celta Vigo - Sevilla   
 08.04. 17:00 La Coruna - Malaga   
 08.04. 17:00 Levante - Las Palmas   
 08.04. 17:00 Real Madrid - Atl. Madrid   
 08.04. 17:00 Real Sociedad - Girona   
 08.04. 17:00 Valencia - Espanyol   
 08.04. 17:00 Villarreal - Ath. Bilbao  

 

 15.04. 17:00 Ath. Bilbao - La Coruna   
 15.04. 17:00 Atl. Madrid Levante   
 15.04. 17:00 Barcelona - Valencia   
 15.04. 17:00 Eibar - Alaves   
 15.04. 17:00 Getafe - Espanyol   
 15.04. 17:00 Girona - Betis -   
 15.04. 17:00 Las Palmas - Real Sociedad   
 15.04. 17:00 Leganes - Celta Vigo   
 15.04. 17:00 Malaga - Real Madrid   
 15.04. 17:00 Sevilla - Villarreal  

 18.04. 17:00 Alaves - Girona   
 18.04. 17:00 Betis - Las Palmas   
 18.04. 17:00 Celta Vigo - Barcelona   
 18.04. 17:00 Espanyol - Eibar   
 18.04. 17:00 La Coruna - Sevilla   
 18.04. 17:00 Levante - Malaga   
 18.04. 17:00 Real Madrid - Ath. Bilbao   
 18.04. 17:00 Real Sociedad - Atl. Madrid   
 18.04. 17:00 Valencia - Getafe   
 18.04. 17:00 Villarreal - Leganes

 22.04. 17:00 Ath. Bilbao - Levante   
 22.04. 17:00 Atl. Madrid - Betis   
 22.04. 17:00 Barcelona - Villarreal   
 22.04. 17:00 Celta Vigo - Valencia   
 22.04. 17:00 Eibar - Getafe   
 22.04. 17:00 Girona - Espanyol   
 22.04. 17:00 Las Palmas - Alaves   
 22.04. 17:00 Leganes - La Coruna   
 22.04. 17:00 Malaga - Real Sociedad   
 22.04. 17:00 Sevilla - Real Madrid

 29.04. 17:00 Alaves - Atl. Madrid   
 29.04. 17:00 Betis - Malaga   
 29.04. 17:00 Espanyol - Las Palmas   
 29.04. 17:00 Getafe - Girona   
 29.04. 17:00 La Coruna - Barcelona   
 29.04. 17:00 Levante - Sevilla   
 29.04. 17:00 Real Madrid - Leganes   
 29.04. 17:00 Real Sociedad - Ath. Bilbao   
 29.04. 17:00 Valencia - Eibar   
 29.04. 17:00 Villarreal - Celta Vigo

 06.05. 17:00 Ath. Bilbao - Betis   
 06.05. 17:00 Atl. Madrid - Espanyol   
 06.05. 17:00 Barcelona - Real Madrid   
 06.05. 17:00 Celta Vigo - La Coruna   
 06.05. 17:00 Girona - Eibar   
 06.05. 17:00 Las Palmas - Getafe   
 06.05. 17:00 Leganes - Levante   
 06.05. 17:00 Malaga - Alaves   
 06.05. 17:00 Sevilla - Real Sociedad   
 06.05. 17:00 Villarreal - Valencia 

 13.05. 17:00 Alaves - Ath. Bilbao   
 13.05. 17:00 Betis - Sevilla   
 13.05. 17:00 Eibar - Las Palmas   
 13.05. 17:00 Espanyol - Malaga   
 13.05. 17:00 Getafe - Atl. Madrid   
 13.05. 17:00 Girona - Valencia   
 13.05. 17:00 La Coruna - Villarreal   
 13.05. 17:00 Levante - Barcelona   
 13.05. 17:00 Real Madrid - Celta Vigo   
 13.05. 17:00 Real Sociedad - Leganes 

 20.05. 17:00 Ath. Bilbao - Espanyol   
 20.05. 17:00 Atl. Madrid - Eibar   
 20.05. 17:00 Barcelona - Real Sociedad   
 20.05. 17:00 Celta Vigo - Levante   
 20.05. 17:00 Las Palmas - Girona   
 20.05. 17:00 Leganes - Betis   
 20.05. 17:00 Malaga - Getafe   
 20.05. 17:00 Sevilla - Alaves   
 20.05. 17:00 Valencia - La Coruna   
 20.05. 17:00 Villarreal - Real Madrid

spania primera division 2017-2018

 

Bancul zilei

Un tip se trezeste dimineata cu o mahmureala groaznica, se apropie de oglindă, isi priveste faţa umflata şi mototolita, apoi spune:
- Cum sa nu bei cu asa faţa???

Bancurile zilei le poti citi aici...

Program liga 1 - etapa 11

Vineri, 22 septembrie
20:30 CS Universitatea Craiova - FC Voluntari

Sambata, 23 septembrie
20:30 Concordia Chiajna - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe

Duminica, 24 septembrie
15:00 CS Juventus Bucureşti - Gaz Metan Mediaş
17:30 CSM Poli Iaşi - ACS Poli Timişoara
20:30 FCSB - Dinamo Bucureşti

Luni, 25 septembrie
18:00 FC Botoşani - FC Viitorul Constanţa
20:30 Astra Giurgiu - CFR Cluj

Liga 1 program complet