Octombrie 22, 2019

Fotbal

Program Jubiler League - Belgia etape campionat 2012-2013

Programul, rezultatele si clasamentul (etapa cu etapa) Jupiler League Blegia

editia 2012-2013

 

Etapa 1 Jubiler League - Belgia  29-31 iulie


    Kortrijk vs. Anderlecht 1-1
Club Brugge vs. Waasland 3-1
Beerschot vs. Lokeren 2-4
Mechelen vs. Charleroi 4-2
Mons vs. OH Leuven 5-2
Standard vs. Zulte 0-1
AA Gent vs. Lierse 2-0
Genk vs. Cercle Brugge 3-3
Etapa 2 Jubiler League - Belgia  5-7 august


    Lierse vs. Standard 0-0
Charleroi vs. Club Brugge 0-1
Anderlecht vs. Beerschot 1-0
Lokeren vs. Mons 2:2
Waasland vs. Mechelen 0-0
Cercle Brugge vs. Kortrijk 1-2
Zulte vs. AA Gent 3-1
OH Leuven vs. Genk 2-2
Etapa 3 Jubiler League - Belgia  13-14 august


    Standard vs. Waasland 3:1
Mechelen vs. Club Brugge 3-3
Beerschot vs. Zulte 1-1
Kortrijk vs. Charleroi 0-1
Mons vs. Lierse 1-1
Genk vs. Lokeren 1-0
AA Gent vs. OH Leuven 1-1
Cercle Brugge vs. Anderlecht 0-3
Etapa 4 Jubiler League - Belgia


    Club Brugge vs. Beerschot 3-1
Anderlecht vs. Mons 2-1
Zulte vs. Kortrijk 2-0
OH Leuven vs. Cercle Brugge 3-2
Lokeren vs. Mechelen 2-1
Lierse vs. Genk 1-1
Waasland vs. AA Gent 0-2
Charleroi vs. Standard 2-6
Etapa 5 Jubiler League - Belgia

    OH Leuven vs. Anderlecht 1-1
Beerschot vs. Charleroi 2-0
Kortrijk vs. Waasland 2-1
Cercle Brugge vs. Lierse 0-3
Standard vs. Mechelen 3-2
Genk vs. Zulte 2-0
AA Gent vs. Lokeren 2-1
Mons vs. Club Brugge 1-3
Etapa 6 Jubiler League - Belgia

    Club Brugge vs. Standard 4-2
Anderlecht vs. Genk 2-2
Charleroi vs. AA Gent 1-1
Zulte vs. Mons 2-4
Mechelen vs. Beerschot 0-2
Lierse vs. OH Leuven 1-1
Waasland vs. Cercle Brugge 2-0
Lokeren vs. Kortrijk 0-1
Etapa 7 Jubiler League - Belgia


    Genk vs. Waasland 1-1
AA Gent vs. Mechelen 0-2
Beerschot vs. Standard 3-2
OH Leuven vs. Zulte 0-1
Kortrijk vs. Club Brugge 1-1
Lierse vs. Anderlecht 1-1
Mons vs. Charleroi 2-3
Cercle Brugge vs. Lokeren 0-1
Etapa 8 Jubiler League - Belgia


    Club Brugge vs. Cercle Brugge 4-0
Standard vs. AA Gent 1-2
Beerschot vs. Kortrijk 2-1
Charleroi vs. Genk 1-2
Zulte vs. Anderlecht 2-3
Lokeren vs. OH Leuven 2-2
Mechelen vs. Mons 3-0
Waasland vs. Lierse 1-1
Etapa 9 Jubiler League - Belgia


    Anderlecht vs. Lokeren 3-0
Genk vs. Mechelen 2-1
AA Gent vs. Club Brugge 2-2
OH Leuven vs. Waasland 5-2
Kortrijk vs. Standard 2-1
Lierse vs. Zulte 1-4
Mons vs. Beerschot 1-0
Cercle Brugge vs. Charleroi 1-0

Etapa 10 Jubiler League - Belgia


    Club Brugge vs. Genk 1-1
Standard vs. Anderlecht 2-1
Beerschot vs. AA Gent 2-2
Charleroi vs. OH Leuven 0-4
Zulte vs. Cercle Brugge 3-1
Lokeren vs. Lierse 2-2
Mechelen vs. Kortrijk 0-2
Waasland vs. Mons 2-2
Etapa 11 Jubiler League - Belgia  22 octombrie


   

Anderlecht vs. Waasland 2-0
Genk vs. Beerschot 3-0
AA Gent vs. Kortrijk 0-1
Zulte vs. Lokeren 0-3
OH Leuven vs. Club Brugge 4-1
Lierse vs. Charleroi 0-1
Mons vs. Standard 3-1
Cercle Brugge vs. Mechelen 1-2
Etapa 12 Jubiler League - Belgia  29 octombrie


   

Club Brugge vs. Lokeren 2-3
Standard vs. Cercle Brugge 2-1
AA Gent vs. Mons 2-0
Beerschot vs. OH Leuven 1-3
Charleroi vs. Anderlecht 2-0
Kortrijk vs. Genk 1-1
Mechelen vs. Lierse 3-0
Waasland vs. Zulte 0-2
Etapa 13 Jubiler League - Belgia  5 noiembrie


   

Anderlecht vs. AA Gent 5-0
Genk vs. Standard 0-2
Zulte vs. Charleroi 4-1
OH Leuven vs. Mechelen 3-1
Lokeren vs. Waasland 2-0
Lierse vs. Club Brugge 3-2
Mons vs. Kortrijk 1-0
Cercle Brugge vs. Beerschot 3-1
Etapa 14 Jubiler League - Belgia  19 noiembrie


   

Club Brugge vs. Zulte 0-1
Standard vs. OH Leuven 2-0
AA Gent vs. Genk 1-2
Beerschot vs. Waasland 1-2
Charleroi vs. Lokeren 0-2
Kortrijk vs. Lierse 4-1
Mechelen vs. Anderlecht 1-4
Mons vs. Cercle Brugge 3-2
                                                                      
Etapa 15 Jubiler League - Belgia  10 noiembrie


   

Anderlecht vs. Club Brugge 6-1
Genk vs. Mons 5-1
Zulte vs. Mechelen 1-1
OH Leuven vs. Kortrijk 0-0
Lokeren vs. Standard 2-1
Lierse vs. Beerschot 1-3
Waasland vs. Charleroi 0-0
Cercle Brugge vs. AA Gent 2-2
Etapa 16 Jubiler League - Belgia
    

 17/11 20:00 Anderlecht vs. Kortrijk
17/11 20:00 Charleroi vs. Mechelen
17/11 20:00 Zulte vs. Standard
17/11 20:00 OH Leuven vs. Mons
17/11 20:00 Lokeren vs. Beerschot
17/11 20:00 Lierse vs. AA Gent
17/11 20:00 Waasland vs. Club Brugge
17/11 20:00 Cercle Brugge vs. Genk 
Etapa 17 Jubiler League - Belgia
     24/11 20:00 Club Brugge vs. Charleroi
24/11 20:00 Standard vs. Lierse
24/11 20:00 Genk vs. OH Leuven
24/11 20:00 AA Gent vs. Zulte
24/11 20:00 Beerschot vs. Anderlecht
24/11 20:00 Kortrijk vs. Cercle Brugge
24/11 20:00 Mechelen vs. Waasland
24/11 20:00 Mons vs. Lokeren
Etapa 18 Jubiler League - Belgia
      01/12 20:00 Club Brugge vs. Mechelen
01/12 20:00 Anderlecht vs. Cercle Brugge
01/12 20:00 Charleroi vs. Kortrijk
01/12 20:00 Zulte vs. Beerschot
01/12 20:00 OH Leuven vs. AA Gent
01/12 20:00 Lokeren vs. Genk
01/12 20:00 Lierse vs. Mons
01/12 20:00 Waasland vs. Standard
Etapa 19 Jupiler League - Belgia
 
     08/12 20:00 Standard vs. Charleroi
08/12 20:00 Genk vs. Lierse
08/12 20:00 AA Gent vs. Waasland
08/12 20:00 Beerschot vs. Club Brugge
08/12 20:00 Kortrijk vs. Zulte
08/12 20:00 Mechelen vs. Lokeren
08/12 20:00 Mons vs. Anderlecht
08/12 20:00 Cercle Brugge vs. OH Leuven
Etapa 20 Jupiler League - Belgia
      15/12 20:00 Club Brugge vs. Mons
15/12 20:00 Anderlecht vs. OH Leuven
15/12 20:00 Charleroi vs. Beerschot
15/12 20:00 Zulte vs. Genk
15/12 20:00 Lokeren vs. AA Gent
15/12 20:00 Mechelen vs. Standard
15/12 20:00 Lierse vs. Cercle Brugge
15/12 20:00 Waasland vs. Kortrijk 
Etapa 21 Jupiler League - Belgia
      22/12 20:00 Standard vs. Club Brugge
22/12 20:00 Genk vs. Anderlecht
22/12 20:00 AA Gent vs. Charleroi
22/12 20:00 Beerschot vs. Mechelen
22/12 20:00 OH Leuven vs. Lierse
22/12 20:00 Kortrijk vs. Lokeren
22/12 20:00 Mons vs. Zulte
22/12 20:00 Cercle Brugge vs. Waasland
Etapa 22 Jupiler League - Belgia
     26/12 20:00 Club Brugge vs. Kortrijk
26/12 20:00 Anderlecht vs. Lierse
26/12 20:00 Standard vs. Beerschot
26/12 20:00 Charleroi vs. Mons
26/12 20:00 Zulte vs. OH Leuven
26/12 20:00 Lokeren vs. Cercle Brugge
26/12 20:00 Mechelen vs. AA Gent
26/12 20:00 Waasland vs. Genk
Etapa 23 Jupiler League - Belgia
      19/01/2013 20:00 Anderlecht vs. Zulte
19/01/2013 20:00 Genk vs. Charleroi
19/01/2013 20:00 AA Gent vs. Standard
19/01/2013 20:00 OH Leuven vs. Lokeren
19/01/2013 20:00 Kortrijk vs. Beerschot
19/01/2013 20:00 Lierse vs. Waasland
19/01/2013 20:00 Mons vs. Mechelen
19/01/2013 20:00 Cercle Brugge vs. Club Brugge
Etapa 24 Jupiler League - Belgia
    
26/01/2013 20:00 Club Brugge vs. AA Gent
26/01/2013 20:00 Standard vs. Kortrijk
26/01/2013 20:00 Beerschot vs. Mons
26/01/2013 20:00 Charleroi vs. Cercle Brugge
26/01/2013 20:00 Zulte vs. Lierse
26/01/2013 20:00 Lokeren vs. Anderlecht
26/01/2013 20:00 Mechelen vs. Genk
26/01/2013 20:00 Waasland vs. OH Leuven
                                          
Etapa 25 Jupiler League - Belgia
     02/02/2013 20:00 Anderlecht vs. Standard
02/02/2013 20:00 Genk vs. Club Brugge
02/02/2013 20:00 AA Gent vs. Beerschot
02/02/2013 20:00 OH Leuven vs. Charleroi
02/02/2013 20:00 Kortrijk vs. Mechelen
02/02/2013 20:00 Lierse vs. Lokeren
02/02/2013 20:00 Mons vs. Waasland
02/02/2013 20:00 Cercle Brugge vs. Zulte
Etapa 26 Jupiler League - Belgia
      09/02/2013 20:00 Club Brugge vs. OH Leuven
09/02/2013 20:00 Standard vs. Mons
09/02/2013 20:00 Beerschot vs. Genk
09/02/2013 20:00 Charleroi vs. Lierse
09/02/2013 20:00 Lokeren vs. Zulte
09/02/2013 20:00 Kortrijk vs. AA Gent
09/02/2013 20:00 Mechelen vs. Cercle Brugge
09/02/2013 20:00 Waasland vs. Anderlecht
Etapa 27 Jupiler League - Belgia
      16/02/2013 20:00 Anderlecht vs. Charleroi
16/02/2013 20:00 Genk vs. Kortrijk
16/02/2013 20:00 Zulte vs. Waasland
16/02/2013 20:00 OH Leuven vs. Beerschot
16/02/2013 20:00 Lokeren vs. Club Brugge
16/02/2013 20:00 Lierse vs. Mechelen
16/02/2013 20:00 Mons vs. AA Gent
16/02/2013 20:00 Cercle Brugge vs. Standard
Etapa 28 Jupiler League - Belgia
    
23/02/2013 20:00 Club Brugge vs. Anderlecht
23/02/2013 20:00 Standard vs. Genk
23/02/2013 20:00 AA Gent vs. Cercle Brugge
23/02/2013 20:00 Beerschot vs. Lierse
23/02/2013 20:00 Charleroi vs. Zulte
23/02/2013 20:00 Kortrijk vs. Mons
23/02/2013 20:00 Mechelen vs. OH Leuven
23/02/2013 20:00 Waasland vs. Lokeren
Etapa 29 Jupiler League - Belgia
     09/03/2013 20:00 Anderlecht vs. Mechelen
09/03/2013 20:00 Genk vs. AA Gent
09/03/2013 20:00 Zulte vs. Club Brugge
09/03/2013 20:00 OH Leuven vs. Standard
09/03/2013 20:00 Lokeren vs. Charleroi
09/03/2013 20:00 Lierse vs. Kortrijk
09/03/2013 20:00 Waasland vs. Beerschot
09/03/2013 20:00 Cercle Brugge vs. Mons
Etapa 30 Jupiler League - Belgia
     16/03/2013 20:00 Club Brugge vs. Lierse
16/03/2013 20:00 Standard vs. Lokeren
16/03/2013 20:00 AA Gent vs. Anderlecht
16/03/2013 20:00 Beerschot vs. Cercle Brugge
16/03/2013 20:00 Charleroi vs. Waasland
16/03/2013 20:00 Kortrijk vs. OH Leuven
16/03/2013 20:00 Mechelen vs. Zulte
16/03/2013 20:00 Mons vs. Genk

Mechelen vs. Anderlecht 2:1
Lokeren vs. Standard 1:1
Genk vs. Lierse 4:0
AA Gent vs. G. Beerschot 0:1
OH Leuven vs. Zulte 2:2
Kortrijk vs. Westerlo 1:0
Mons vs. Cercle Brugge 0:2
Club Brugge vs. St. Truiden 1:0

Program Liga Bwin - Portugalia etape campionat 2012-2013

Programul, rezultatele si clasamentul (etapa cu etapa) Liga Bwin Portugalia

editia 2012-2013

Etapa 1 - Program Liga Bwin Portugalia

    

Olhanense vs. Estoril 2-1
Rio Ave vs. Maritimo 0-1
Benfica vs. Braga 2-2
Nacional vs. Setubal 2-2
Ferreira vs. Moreirense 1-1
Gil Vicente vs. Porto 0-0
Guimaraes vs. Sporting 0-0

Beira Mar vs. Academica 3-3
Etapa 2 - Program Liga Bwin Portugalia


    

Setubal vs. Benfica 0-5
Maritimo vs. Gil Vicente 0-0
Sporting vs. Rio Ave
Estoril vs. Ferreira 1-1
Porto vs. Guimaraes 4-0
Academica vs. Olhanense 1-1
Braga vs. Beira Mar 3-1
Moreirense vs. Nacional 3-1
Etapa 3 - Program Liga Bwin Portugalia


    

Rio Ave vs. Academica 0-0
Maritimo vs. Sporting
Benfica vs. Nacional 3-0
Ferreira vs. Braga 2-0
Beira Mar vs. Moreirense 1-1
Olhanense vs. Porto 2-3
Guimaraes vs. Estoril 2-2
Gil Vicente vs. Setubal 0-0
Etapa 4 - Program Liga Bwin Portugalia


    

Setubal vs. Olhanense 1-0
Nacional vs. Ferreira 3-3
Sporting vs. Gil Vicente
Estoril vs. Maritimo
Porto vs. Beira Mar 4-0
Academica vs. Benfica 2-2
Braga vs. Rio Ave 4-1
Moreirense vs. Guimaraes 0-1
Etapa 5 - Program Liga Bwin Portugalia


    

Rio Ave vs. Porto 2-2
Maritimo vs. Academica 0-2
Sporting vs. Estoril 2-2
Ferreira vs. Benfica 1-2
Beira Mar vs. Setubal 1-1
Olhanense vs. Nacional 1-2
Guimaraes vs. Braga 0-2
Gil Vicente vs. Moreirense 4-3
Etapa 6 - Program Liga Bwin Portugalia


    

Setubal vs. Ferreira 0-0
Nacional vs. Gil Vicente 0-1
Benfica vs. Beira Mar 2-1
Estoril vs. Rio Ave 1-3
Porto vs. Sporting 2-0
Academica vs. Guimaraes 1-2
Braga vs. Olhanense 4-4
Moreirense vs. Maritimo 0-1
Etapa 7 - Program Liga Bwin Portugalia


    

Rio Ave vs. Nacional 2-1
Maritimo vs. Braga 0-2
Sporting vs. Academica
Estoril vs. Porto 1-2
Beira Mar vs. Ferreira 0-2
Olhanense vs. Moreirense 2-2
Guimaraes vs. Setubal 2-1
Gil Vicente vs. Benfica 0-3
Etapa 8 - Program Liga Bwin Portugalia


    

Setubal vs. Sporting 2-1
Nacional vs. Beira Mar 2-4
Benfica vs. Guimaraes 3-0
Ferreira vs. Olhanense 0-0
Porto vs. Maritimo 5-0
Academica vs. Estoril 0-2
Braga vs. Gil Vicente 3-1
Moreirense vs. Rio Ave 0-1
Etapa 9 - Program Liga Bwin Portugalia

 
    

11/11 17:00 Rio Ave vs. Benfica
11/11 17:00 Maritimo vs. Setubal
11/11 17:00 Sporting vs. Braga
11/11 17:00 Estoril vs. Moreirense
11/11 17:00 Porto vs. Academica
11/11 17:00 Olhanense vs. Beira Mar
11/11 17:00 Guimaraes vs. Nacional
11/11 17:00 Gil Vicente vs. Ferreira
Etapa 10 - Program Liga Bwin Portugalia

 
    
  25/11 17:00 Setubal vs. Rio Ave

25/11 17:00 Nacional vs. Estoril
25/11 17:00 Benfica vs. Olhanense
25/11 17:00 Ferreira vs. Maritimo
25/11 17:00 Beira Mar vs. Guimaraes
25/11 17:00 Academica vs. Gil Vicente
25/11 17:00 Braga vs. Porto
25/11 17:00 Moreirense vs. Sporting
Etapa 11 - Program Liga Bwin Portugalia

 
    

  09/12 17:00 Rio Ave vs. Ferreira
09/12 17:00 Maritimo vs. Nacional
09/12 17:00 Sporting vs. Benfica
09/12 17:00 Estoril vs. Setubal
09/12 17:00 Porto vs. Moreirense
09/12 17:00 Academica vs. Braga
09/12 17:00 Guimaraes vs. Olhanense
09/12 17:00 Gil Vicente vs. Beira Mar
Etapa 12 - Program Liga Bwin Portugalia
     

16/12 17:00 Setubal vs. Porto
16/12 17:00 Nacional vs. Sporting
16/12 17:00 Benfica vs. Maritimo
16/12 17:00 Ferreira vs. Guimaraes
16/12 17:00 Beira Mar vs. Rio Ave
16/12 17:00 Olhanense vs. Gil Vicente
16/12 17:00 Braga vs. Estoril
16/12 17:00 Moreirense vs. Academica
Etapa 13 - Program Liga Bwin Portugalia
     

  06/01/2013 17:00 Rio Ave vs. Olhanense
06/01/2013 17:00 Maritimo vs. Beira Mar
06/01/2013 17:00 Sporting vs. Ferreira
06/01/2013 17:00 Estoril vs. Benfica
06/01/2013 17:00 Porto vs. Nacional
06/01/2013 17:00 Academica vs. Setubal
06/01/2013 17:00 Braga vs. Moreirense
06/01/2013 17:00 Gil Vicente vs. Guimaraes
Etapa 14 - Program Liga Bwin Portugalia
     

  13/01/2013 17:00 Setubal vs. Moreirense
13/01/2013 17:00 Nacional vs. Braga
13/01/2013 17:00 Benfica vs. Porto
13/01/2013 17:00 Ferreira vs. Academica
13/01/2013 17:00 Beira Mar vs. Estoril
13/01/2013 17:00 Olhanense vs. Sporting
13/01/2013 17:00 Guimaraes vs. Maritimo
13/01/2013 17:00 Gil Vicente vs. Rio Ave
             
Etapa 15 - Program Liga Bwin Portugalia
     

 20/01/2013 17:00 Rio Ave vs. Guimaraes
20/01/2013 17:00 Maritimo vs. Olhanense
20/01/2013 17:00 Sporting vs. Beira Mar
20/01/2013 17:00 Estoril vs. Gil Vicente
20/01/2013 17:00 Porto vs. Ferreira
20/01/2013 17:00 Academica vs. Nacional
20/01/2013 17:00 Braga vs. Setubal
20/01/2013 17:00 Moreirense vs. Benfica
Etapa 16 - Program Liga Bwin Portugalia
     

27/01/2013 17:00 Maritimo vs. Rio Ave
27/01/2013 17:00 Setubal vs. Nacional
27/01/2013 17:00 Braga vs. Benfica
27/01/2013 17:00 Moreirense vs. Ferreira
27/01/2013 17:00 Academica vs. Beira Mar
27/01/2013 17:00 Estoril vs. Olhanense
27/01/2013 17:00 Sporting vs. Guimaraes
27/01/2013 17:00 Porto vs. Gil Vicente
Etapa 17 - Program Liga Bwin Portugalia
     
03/02/2013 17:00 Benfica vs. Setubal

03/02/2013 17:00 Gil Vicente vs. Maritimo
03/02/2013 17:00 Rio Ave vs. Sporting
03/02/2013 17:00 Ferreira vs. Estoril
03/02/2013 17:00 Guimaraes vs. Porto
03/02/2013 17:00 Olhanense vs. Academica
03/02/2013 17:00 Beira Mar vs. Braga
03/02/2013 17:00 Nacional vs. Moreirense
Etapa 18 - Program Liga Bwin Portugalia
     

10/02/2013 17:00 Academica vs. Rio Ave
10/02/2013 17:00 Sporting vs. Maritimo
10/02/2013 17:00 Nacional vs. Benfica
10/02/2013 17:00 Braga vs. Ferreira
10/02/2013 17:00 Moreirense vs. Beira Mar
10/02/2013 17:00 Porto vs. Olhanense
10/02/2013 17:00 Estoril vs. Guimaraes
10/02/2013 17:00 Setubal vs. Gil Vicente
Etapa 19 - Program Liga Bwin Portugalia
     

17/02/2013 17:00 Olhanense vs. Setubal
17/02/2013 17:00 Ferreira vs. Nacional
17/02/2013 17:00 Gil Vicente vs. Sporting
17/02/2013 17:00 Maritimo vs. Estoril
17/02/2013 17:00 Beira Mar vs. Porto
17/02/2013 17:00 Benfica vs. Academica
17/02/2013 17:00 Rio Ave vs. Braga
17/02/2013 17:00 Guimaraes vs. Moreirense
Etapa 20 - Program Liga Bwin Portugalia
     

24/02/2013 17:00 Porto vs. Rio Ave
24/02/2013 17:00 Academica vs. Maritimo
24/02/2013 17:00 Estoril vs. Sporting
24/02/2013 17:00 Benfica vs. Ferreira
24/02/2013 17:00 Setubal vs. Beira Mar
24/02/2013 17:00 Nacional vs. Olhanense
24/02/2013 17:00 Braga vs. Guimaraes
24/02/2013 17:00 Moreirense vs. Gil Vicente
Etapa 21 - Program Liga Bwin Portugalia
     
03/03/2013 17:00 Ferreira vs. Setubal

03/03/2013 17:00 Gil Vicente vs. Nacional
03/03/2013 17:00 Beira Mar vs. Benfica
03/03/2013 17:00 Rio Ave vs. Estoril
03/03/2013 17:00 Sporting vs. Porto
03/03/2013 17:00 Guimaraes vs. Academica
03/03/2013 17:00 Olhanense vs. Braga
03/03/2013 17:00 Maritimo vs. Moreirense
Etapa 22 - Program Liga Bwin Portugalia
     
10/03/2013 17:00 Nacional vs. Rio Ave

10/03/2013 17:00 Braga vs. Maritimo
10/03/2013 17:00 Academica vs. Sporting
10/03/2013 17:00 Porto vs. Estoril
10/03/2013 17:00 Ferreira vs. Beira Mar
10/03/2013 17:00 Moreirense vs. Olhanense
10/03/2013 17:00 Setubal vs. Guimaraes
10/03/2013 17:00 Benfica vs. Gil Vicente
Etapa 23 - Program Liga Bwin Portugalia
     

17/03/2013 17:00 Sporting vs. Setubal
17/03/2013 17:00 Beira Mar vs. Nacional
17/03/2013 17:00 Guimaraes vs. Benfica
17/03/2013 17:00 Olhanense vs. Ferreira
17/03/2013 17:00 Maritimo vs. Porto
17/03/2013 17:00 Estoril vs. Academica
17/03/2013 17:00 Gil Vicente vs. Braga
17/03/2013 17:00 Rio Ave vs. Moreirense
Etapa 24 - Program Liga Bwin Portugalia
     

 30/03/2013 17:00 Benfica vs. Rio Ave
30/03/2013 17:00 Setubal vs. Maritimo
30/03/2013 17:00 Braga vs. Sporting
30/03/2013 17:00 Moreirense vs. Estoril
30/03/2013 17:00 Academica vs. Porto
30/03/2013 17:00 Beira Mar vs. Olhanense
30/03/2013 17:00 Nacional vs. Guimaraes
30/03/2013 17:00 Ferreira vs. Gil Vicente
   
Etapa 25 - Program Liga Bwin Portugalia
     

07/04/2013 17:00 Rio Ave vs. Setubal
07/04/2013 17:00 Estoril vs. Nacional
07/04/2013 17:00 Olhanense vs. Benfica
07/04/2013 17:00 Maritimo vs. Ferreira
07/04/2013 17:00 Guimaraes vs. Beira Mar
07/04/2013 17:00 Gil Vicente vs. Academica
07/04/2013 17:00 Porto vs. Braga
07/04/2013 17:00 Sporting vs. Moreirense
Etapa 26 - Program Liga Bwin Portugalia
     

21/04/2013 17:00 Ferreira vs. Rio Ave
21/04/2013 17:00 Nacional vs. Maritimo
21/04/2013 17:00 Benfica vs. Sporting
21/04/2013 17:00 Setubal vs. Estoril
21/04/2013 17:00 Moreirense vs. Porto
21/04/2013 17:00 Braga vs. Academica
21/04/2013 17:00 Olhanense vs. Guimaraes
21/04/2013 17:00 Beira Mar vs. Gil Vicente
Etapa 27 - Program Liga Bwin Portugalia
     

28/04/2013 17:00 Porto vs. Setubal
28/04/2013 17:00 Sporting vs. Nacional
28/04/2013 17:00 Maritimo vs. Benfica
28/04/2013 17:00 Guimaraes vs. Ferreira
28/04/2013 17:00 Rio Ave vs. Beira Mar
28/04/2013 17:00 Gil Vicente vs. Olhanense
28/04/2013 17:00 Estoril vs. Braga
28/04/2013 17:00 Academica vs. Moreirense
Etapa 28 - Program Liga Bwin Portugalia
     

05/05/2013 17:00 Olhanense vs. Rio Ave
05/05/2013 17:00 Beira Mar vs. Maritimo
05/05/2013 17:00 Ferreira vs. Sporting
05/05/2013 17:00 Benfica vs. Estoril
05/05/2013 17:00 Nacional vs. Porto
05/05/2013 17:00 Setubal vs. Academica
05/05/2013 17:00 Moreirense vs. Braga
05/05/2013 17:00 Guimaraes vs. Gil Vicente
Etapa 29 - Program Liga Bwin Portugalia
     

12/05/2013 17:00 Moreirense vs. Setubal
12/05/2013 17:00 Braga vs. Nacional
12/05/2013 17:00 Porto vs. Benfica
12/05/2013 17:00 Academica vs. Ferreira
12/05/2013 17:00 Estoril vs. Beira Mar
12/05/2013 17:00 Sporting vs. Olhanense
12/05/2013 17:00 Maritimo vs. Guimaraes
12/05/2013 17:00 Rio Ave vs. Gil Vicente
Etapa 30 - Program Liga Bwin Portugalia
     

19/05/2013 17:00 Guimaraes vs. Rio Ave
19/05/2013 17:00 Olhanense vs. Maritimo
19/05/2013 17:00 Beira Mar vs. Sporting
19/05/2013 17:00 Gil Vicente vs. Estoril
19/05/2013 17:00 Ferreira vs. Porto
19/05/2013 17:00 Nacional vs. Academica
19/05/2013 17:00 Setubal vs. Braga
19/05/2013 17:00 Benfica vs. Moreirense

 

Iasi 365 portalul iesenilor bine informaţi

Portalul Iasi365.com se dorește a fi site-ul de unde ieșenii să poată obţine informaţii detaliate despre evenimentele culturale ce au loc în municipiul Iaşi (concerte, spectacole, expoziţii, târguri, petreceri, cursuri, competiţii sportive etc.)  precum şi un îndrumar în obţinerea de acte de la instituţiile publice ieşene (certificat naştere, CI, pasaport,  carnet de conducere, autorizaţii de tot felul)

Iasi 365 le urează tuturor celor care vin în Iași bun venit și distracție placută!

 

Poate vă interesează