Decembrie 09, 2019

Fotbal

Program Ligue 1 - Franta etape campionat 2017-2018

Programul, rezultatele si clasamentul (etapa cu etapa) Ligue 1 Franta

editia 2017-2018

Programul turului Ligue 1

 

 

 

 04.08. 21:45 Monaco - Toulouse 3-2
 05.08. 18:00 PSG - Amiens 2-0
 05.08. 21:00 Lyon - Strasbourg 4-0
 05.08. 21:00 Metz - Guingamp 1-3
 05.08. 21:00 Montpellier - Caen 1-0
 05.08. 21:00 St. Etienne - Nice 1-0
 05.08. 21:00 Troyes - Rennes 1-1 
 06.08. 16:00 Lille - Nantes 3-0
 06.08. 18:00 Angers - Bordeaux 2-2
 06.08. 22:00 Marseille - Dijon 3-0

 11.08. 20:00 Nice - Troyes 1-2
 11.08. 21:45 Rennes - Lyon 1-2
 12.08. 18:00 Nantes - Marseille 0-1
 12.08. 21:00 Amiens - Angers 0-2
 12.08. 21:00 Bordeaux - Metz 2-0
 12.08. 21:00 Caen - St. Etienne 0-1
 12.08. 21:00 Toulouse - Montpellier 1-0 
 13.08. 16:00 Strasbourg - Lille 3-0 
 13.08. 18:00 Dijon - Monaco  1-4
 13.08. 22:00 Guingamp - PSG 0-3

 19.08. 21:00 Lille - Caen 0-2
 19.08. 21:00 Lyon - Bordeaux 3-3 
 19.08. 21:00 Marseille - Angers 1-1
 19.08. 21:00 Metz - Monaco 0-1
 19.08. 21:00 Montpellier - Strasbourg 1-1
 19.08. 21:00 Nice - Guingamp 2-0
 19.08. 21:00 PSG - Toulouse 6-2
 19.08. 21:00 Rennes - Dijon 2-2
 19.08. 21:00 St. Etienne - Amiens 3-0
 19.08. 21:00 Troyes - Nantes 0-1

 26.08. 21:00 Amiens - Nice 3-0
 26.08. 21:00 Angers - Lille 1-1
 26.08. 21:00 Bordeaux - Troyes 2-1
 26.08. 21:00 Caen - Metz 1-0
 26.08. 21:00 Dijon - Montpellier 2-1
 26.08. 21:00 Guingamp - Strasbourg 2-0
 26.08. 21:00 Nantes - Lyon 0-0
 26.08. 21:00 PSG - St. Etienne 3-0
 26.08. 21:00 Toulouse - Rennes 3-2
 27.08. 22:00 Monaco - Marseille 6-1

 09.09. 21:00 Caen - Dijon 2-1
 09.09. 21:00 Lille - Bordeaux 0-0
 09.09. 21:00 Lyon - Guingamp 2-1
 09.09. 21:00 Marseille - Rennes 1-3
 09.09. 21:00 Metz - PSG 1-5
 09.09. 21:00 Montpellier - Nantes 0-1
 09.09. 21:00 Nice - Monaco 4-0
 09.09. 21:00 St. Etienne - Angers 1-1
 09.09. 21:00 Strasbourg - Amiens 0-1
 09.09. 21:00 Troyes - Toulouse 0-0

 16.09. 21:00 Amiens - Marseille 0-2
 16.09. 21:00 Angers - Metz 0-1
 16.09. 21:00 Dijon - St. Etienne 0-1
 16.09. 21:00 Guingamp - Lille 1-0
 16.09. 21:00 Monaco - Strasbourg 3-0
 16.09. 21:00 Nantes - Caen 1-0
 16.09. 21:00 Rennes - Nice 0-1
 16.09. 21:00 Toulouse - Bordeaux 0-1
 16.09. 21:00 Troyes - Montpellier 0-1 
 17.09. 22:00 PSG - Lyon 2-0

 23.09. 21:00 Bordeaux - Guingamp 3-1
 23.09. 21:00 Caen - Amiens 1-0  
 23.09. 21:00 Lille - Monaco 0-4
 23.09. 21:00 Lyon - Dijon 3-3
 23.09. 21:00 Marseille - Toulouse 2-0
 23.09. 21:00 Metz - Troyes 0-1
 23.09. 21:00 Montpellier - PSG 0-0
 23.09. 21:00 Nice - Angers 2-2
 23.09. 21:00 St. Etienne - Rennes 2-2
 23.09. 21:00 Strasbourg - Nantes 1-2

 30.09. 21:00 Amiens - Lille   
 30.09. 21:00 Angers - Lyon   
 30.09. 21:00 Dijon - Strasbourg   
 30.09. 21:00 Guingamp - Toulouse   
 30.09. 21:00 Monaco - Montpellier   
 30.09. 21:00 Nantes - Metz   
 30.09. 21:00 Nice - Marseille   
 30.09. 21:00 PSG - Bordeaux   
 30.09. 21:00 Rennes - Caen   
 30.09. 21:00 Troyes - St. Etienne

 14.10. 21:00 Bordeaux - Nantes   
 14.10. 21:00 Caen - Angers   
 14.10. 21:00 Dijon - PSG   
 14.10. 21:00 Guingamp - Rennes   
 14.10. 21:00 Lille - Troyes   
 14.10. 21:00 Lyon - Monaco   
 14.10. 21:00 Montpellier - Nice   
 14.10. 21:00 St. Etienne - Metz   
 14.10. 21:00 Strasbourg - Marseille   
 14.10. 21:00 Toulouse - Amiens  

 21.10. 21:00 Amiens - Bordeaux   
 21.10. 21:00 Angers - Toulouse   
 21.10. 21:00 Metz - Dijon   
 21.10. 21:00 Monaco - Caen   
 21.10. 21:00 Nantes - Guingamp   
 21.10. 21:00 Nice - Strasbourg   
 21.10. 21:00 Rennes - Lille   
 21.10. 21:00 St. Etienne - Montpellier   
 21.10. 21:00 Troyes - Lyon   
 22.10. 22:00 Marseille - PSG  

 28.10. 21:00 Bordeaux - Monaco   
 28.10. 21:00 Caen - Troyes   
 28.10. 21:00 Dijon - Nantes   
 28.10. 21:00 Guingamp - Amiens   
 28.10. 21:00 Lille - Marseille   
 28.10. 21:00 Lyon - Metz   
 28.10. 21:00 Montpellier - Rennes   
 28.10. 21:00 PSG - Nice   
 28.10. 21:00 Strasbourg - Angers   
 28.10. 21:00 Toulouse - St. Etienne 

 04.11. 21:00 Angers - PSG   
 04.11. 21:00 Marseille - Caen   
 04.11. 21:00 Metz - Lille   
 04.11. 21:00 Monaco - Guingamp   
 04.11. 21:00 Montpellier - Amiens   
 04.11. 21:00 Nantes - Toulouse   
 04.11. 21:00 Nice - Dijon   
 04.11. 21:00 Rennes - Bordeaux   
 04.11. 21:00 Troyes - Strasbourg   
 05.11. 22:00 St. Etienne - Lyon  

 18.11. 21:00 Amiens - Monaco   
 18.11. 21:00 Bordeaux - Marseille   
 18.11. 21:00 Caen - Nice   
 18.11. 21:00 Dijon - Troyes   
 18.11. 21:00 Guingamp - Angers   
 18.11. 21:00 Lille - St. Etienne   
 18.11. 21:00 Lyon - Montpellier   
 18.11. 21:00 PSG - Nantes   
 18.11. 21:00 Strasbourg - Rennes   
 18.11. 21:00 Toulouse - Metz  

 25.11. 21:00 Caen - Bordeaux   
 25.11. 21:00 Dijon - Toulouse   
 25.11. 21:00 Marseille - Guingamp   
 25.11. 21:00 Metz - Amiens   
 25.11. 21:00 Montpellier - Lille   
 25.11. 21:00 Nice - Lyon   
 25.11. 21:00 Rennes - Nantes   
 25.11. 21:00 St. Etienne - Strasbourg   
 25.11. 21:00 Troyes - Angers   
 26.11. 22:00 Monaco - PSG  

 29.11. 21:00 Amiens - Dijon   
 29.11. 21:00 Angers - Rennes   
 29.11. 21:00 Bordeaux - St. Etienne   
 29.11. 21:00 Guingamp - Montpellier   
 29.11. 21:00 Lyon - Lille   
 29.11. 21:00 Metz - Marseille   
 29.11. 21:00 Nantes - Monaco   
 29.11. 21:00 PSG - Troyes   
 29.11. 21:00 Strasbourg - Caen   
 29.11. 21:00 Toulouse - Nice  

 02.12. 21:00 Caen - Lyon   
 02.12. 21:00 Dijon - Bordeaux   
 02.12. 21:00 Lille - Toulouse   
 02.12. 21:00 Monaco - Angers   
 02.12. 21:00 Montpellier - Marseille   
 02.12. 21:00 Nice - Metz   
 02.12. 21:00 Rennes - Amiens   
 02.12. 21:00 St. Etienne Nantes   
 02.12. 21:00 Strasbourg PSG   
 02.12. 21:00 Troyes - Guingamp  

 09.12. 21:00 Amiens - Lyon   
 09.12. 21:00 Angers - Montpellier   
 09.12. 21:00 Bordeaux - Strasbourg   
 09.12. 21:00 Guingamp - Dijon   
 09.12. 21:00 Marseille - St. Etienne   
 09.12. 21:00 Metz - Rennes   
 09.12. 21:00 Monaco - Troyes   
 09.12. 21:00 Nantes - Nice   
 09.12. 21:00 PSG - Lille   
 09.12. 21:00 Toulouse - Caen  

 16.12. 21:00 Caen - Guingamp   
 16.12. 21:00 Dijon - Lille   
 16.12. 21:00 Montpellier - Metz   
 16.12. 21:00 Nantes - Angers   
 16.12. 21:00 Nice - Bordeaux   
 16.12. 21:00 Rennes - PSG   
 16.12. 21:00 St. Etienne Monaco   
 16.12. 21:00 Strasbourg Toulouse   
 16.12. 21:00 Troyes - Amiens   
 17.12. 22:00 Lyon Marseille  

 20.12. 21:00 Amiens - Nantes   
 20.12. 21:00 Angers - Dijon   
 20.12. 21:00 Bordeaux - Montpellier   
 20.12. 21:00 Guingamp - St. Etienne   
 20.12. 21:00 Lille - Nice   
 20.12. 21:00 Marseille - Troyes   
 20.12. 21:00 Metz - Strasbourg   
 20.12. 21:00 Monaco - Rennes   
 20.12. 21:00 PSG - Caen   
 20.12. 21:00 Toulouse - Lyon  

Programul returului Ligue 1

 13.01. 21:00 Caen - Lille   
 13.01. 21:00 Dijon - Metz   
 13.01. 21:00 Lyon - Angers   
 13.01. 21:00 Montpellier - Monaco   
 13.01. 21:00 Nantes - PSG   
 13.01. 21:00 Nice - Amiens   
 13.01. 21:00 Rennes - Marseille   
 13.01. 21:00 St. Etienne - Toulouse   
 13.01. 21:00 Strasbourg - Guingamp   
 13.01. 21:00 Troyes - Bordeaux  

 17.01. 21:00 Amiens - Montpellier   
 17.01. 21:00 Angers - Troyes   
 17.01. 21:00 Bordeaux - Caen   
 17.01. 21:00 Guingamp - Lyon   
 17.01. 21:00 Lille - Rennes   
 17.01. 21:00 Marseille - Strasbourg   
 17.01. 21:00 Metz - St. Etienne   
 17.01. 21:00 Monaco - Nice   
 17.01. 21:00 PSG - Dijon   
 17.01. 21:00 Toulouse - Nantes  

 20.01. 21:00 Amiens - Guingamp   
 20.01. 21:00 Caen - Marseille   
 20.01. 21:00 Monaco - Metz   
 20.01. 21:00 Montpellier - Toulouse   
 20.01. 21:00 Nantes - Bordeaux   
 20.01. 21:00 Nice - St. Etienne   
 20.01. 21:00 Rennes - Angers   
 20.01. 21:00 Strasbourg - Dijon   
 20.01. 21:00 Troyes - Lille   
 21.01. 22:00 Lyon - PSG   

 27.01. 21:00 Angers - Amiens   
 27.01. 21:00 Bordeaux - Lyon   
 27.01. 21:00 Dijon - Rennes   
 27.01. 21:00 Guingamp - Nantes   
 27.01. 21:00 Lille - Strasbourg   
 27.01. 21:00 Metz - Nice   
 27.01. 21:00 PSG - Montpellier   
 27.01. 21:00 St. Etienne - Caen   
 27.01. 21:00 Toulouse - Troyes   
 28.01. 22:00 Marseille - Monaco  

 03.02. 21:00 Amiens St. Etienne   
 03.02. 21:00 Caen - Nantes   
 03.02. 21:00 Lille - PSG   
 03.02. 21:00 Marseille - Metz   
 03.02. 21:00 Montpellier - Angers   
 03.02. 21:00 Nice - Toulouse   
 03.02. 21:00 Rennes - Guingamp   
 03.02. 21:00 Strasbourg - Bordeaux   
 03.02. 21:00 Troyes - Dijon   
 04.02. 22:00 Monaco Lyon  

 10.02. 21:00 Angers - Monaco   
 10.02. 21:00 Bordeaux - Amiens   
 10.02. 21:00 Dijon - Nice   
 10.02. 21:00 Guingamp - Caen   
 10.02. 21:00 Lyon - Rennes   
 10.02. 21:00 Metz - Montpellier   
 10.02. 21:00 Nantes - Lille   
 10.02. 21:00 St. Etienne - Marseille   
 10.02. 21:00 Strasbourg - Troyes   
 10.02. 21:00 Toulouse - PSG  

 17.02. 21:00 Amiens - Toulouse   
 17.02. 21:00 Angers - St. Etienne   
 17.02. 21:00 Caen - Rennes   
 17.02. 21:00 Lille - Lyon   
 17.02. 21:00 Marseille - Bordeaux   
 17.02. 21:00 Monaco - Dijon   
 17.02. 21:00 Montpellier - Guingamp   
 17.02. 21:00 Nice - Nantes   
 17.02. 21:00 PSG - Strasbourg   
 17.02. 21:00 Troyes - Metz  

 24.02. 21:00 Bordeaux - Nice   
 24.02. 21:00 Dijon - Caen   
 24.02. 21:00 Guingamp - Metz   
 24.02. 21:00 Lille - Angers   
 24.02. 21:00 Lyon - St. Etienne   
 24.02. 21:00 Nantes - Amiens   
 24.02. 21:00 Rennes - Troyes   
 24.02. 21:00 Strasbourg - Montpellier   
 24.02. 21:00 Toulouse - Monaco   
 25.02. 22:00 PSG - Marseille  

 03.03. 21:00 Amiens - Rennes   
 03.03. 21:00 Angers - Guingamp   
 03.03. 21:00 Caen - Strasbourg   
 03.03. 21:00 Marseille - Nantes   
 03.03. 21:00 Metz - Toulouse   
 03.03. 21:00 Monaco - Bordeaux   
 03.03. 21:00 Montpellier - Lyon   
 03.03. 21:00 Nice - Lille   
 03.03. 21:00 St. Etienne - Dijon   
 03.03. 21:00 Troyes - PSG  

 10.03. 21:00 Bordeaux - Angers   
 10.03. 21:00 Dijon - Amiens   
 10.03. 21:00 Guingamp - Nice   
 10.03. 21:00 Lille - Montpellier   
 10.03. 21:00 Lyon - Caen   
 10.03. 21:00 Nantes - Troyes   
 10.03. 21:00 PSG - Metz   
 10.03. 21:00 Rennes - St. Etienne   
 10.03. 21:00 Strasbourg - Monaco   
 10.03. 21:00 Toulouse - Marseille

 17.03. 21:00 Amiens - Troyes   
 17.03. 21:00 Angers - Caen   
 17.03. 21:00 Bordeaux - Rennes   
 17.03. 21:00 Metz - Nantes   
 17.03. 21:00 Monaco - Lille   
 17.03. 21:00 Montpellier - Dijon   
 17.03. 21:00 Nice - PSG   
 17.03. 21:00 St. Etienne - Guingamp   
 17.03. 21:00 Toulouse - Strasbourg   
 18.03. 22:00 Marseille - Lyon  

 01.04. 21:00 Caen - Montpellier   
 01.04. 21:00 Dijon - Marseille   
 01.04. 21:00 Guingamp - Bordeaux   
 01.04. 21:00 Lille - Amiens   
 01.04. 21:00 Lyon - Toulouse   
 01.04. 21:00 Nantes - St. Etienne   
 01.04. 21:00 PSG - Angers   
 01.04. 21:00 Rennes - Monaco   
 01.04. 21:00 Strasbourg Metz   
 01.04. 21:00 Troyes - Nice  

 07.04. 21:00 Amiens - Caen   
 07.04. 21:00 Angers - Strasbourg   
 07.04. 21:00 Bordeaux - Lille   
 07.04. 21:00 Guingamp - Troyes   
 07.04. 21:00 Marseille - Montpellier   
 07.04. 21:00 Metz - Lyon   
 07.04. 21:00 Monaco - Nantes   
 07.04. 21:00 Nice - Rennes   
 07.04. 21:00 St. Etienne - PSG   
 07.04. 21:00 Toulouse - Dijon  

 14.04. 21:00 Angers - Nice   
 14.04. 21:00 Caen - Toulouse   
 14.04. 21:00 Lille - Guingamp   
 14.04. 21:00 Lyon - Amiens   
 14.04. 21:00 Montpellier - Bordeaux   
 14.04. 21:00 Nantes - Dijon   
 14.04. 21:00 Rennes - Metz   
 14.04. 21:00 Strasbourg St. Etienne   
 14.04. 21:00 Troyes - Marseille   
 15.04. 22:00 PSG - Monaco  

 21.04. 21:00 Amiens - Strasbourg   
 21.04. 21:00 Bordeaux - PSG   
 21.04. 21:00 Dijon - Lyon   
 21.04. 21:00 Guingamp - Monaco   
 21.04. 21:00 Marseille - Lille   
 21.04. 21:00 Metz - Caen   
 21.04. 21:00 Nantes - Rennes   
 21.04. 21:00 Nice - Montpellier   
 21.04. 21:00 St. Etienne - Troyes   
 21.04. 21:00 Toulouse - Angers  

 28.04. 21:00 Angers - Marseille   
 28.04. 21:00 Bordeaux - Dijon   
 28.04. 21:00 Lille - Metz   
 28.04. 21:00 Lyon - Nantes   
 28.04. 21:00 Monaco - Amiens   
 28.04. 21:00 Montpellier - St. Etienne   
 28.04. 21:00 PSG - Guingamp   
 28.04. 21:00 Rennes - Toulouse   
 28.04. 21:00 Strasbourg - Nice   
 28.04. 21:00 Troyes - Caen  

 06.05. 21:00 Amiens - PSG   
 06.05. 21:00 Caen - Monaco   
 06.05. 21:00 Dijon - Guingamp   
 06.05. 21:00 Lyon - Troyes   
 06.05. 21:00 Marseille - Nice   
 06.05. 21:00 Metz - Angers   
 06.05. 21:00 Nantes - Montpellier   
 06.05. 21:00 Rennes - Strasbourg   
 06.05. 21:00 St. Etienne - Bordeaux   
 06.05. 21:00 Toulouse - Lille

12.05. 21:00 Amiens - Metz   
 12.05. 21:00 Angers - Nantes   
 12.05. 21:00 Bordeaux - Toulouse   
 12.05. 21:00 Guingamp - Marseille   
 12.05. 21:00 Lille - Dijon   
 12.05. 21:00 Monaco - St. Etienne   
 12.05. 21:00 Montpellier - Troyes   
 12.05. 21:00 Nice - Caen   
 12.05. 21:00 PSG - Rennes   
 12.05. 21:00 Strasbourg - Lyon 

 19.05. 21:00 Caen - PSG   
 19.05. 21:00 Dijon - Angers   
 19.05. 21:00 Lyon - Nice   
 19.05. 21:00 Marseille - Amiens   
 19.05. 21:00 Metz - Bordeaux   
 19.05. 21:00 Nantes - Strasbourg   
 19.05. 21:00 Rennes - Montpellier   
 19.05. 21:00 St. Etienne - Lille   
 19.05. 21:00 Toulouse - Guingamp   
 19.05. 21:00 Troyes - Monaco

franta ligue 1 2017-2018

 

Program Primera Division - etape campionat Spania 2017-2018

Programul Primera Division - campionatul de fotbal al Spaniei

editia 2017-2018

Programul turului Primera Division

 

 20.08. 17:00 Ath. Bilbao - Getafe 0-0
 20.08. 17:00 Barcelona - Betis 2-0
 20.08. 17:00 Celta Vigo - Real Sociedad 2-3
 20.08. 17:00 Girona - Atl. Madrid 2-2
 20.08. 17:00 La Coruna - Real Madrid 0-3
 20.08. 17:00 Leganes - Alaves 1-0
 20.08. 17:00 Levante - Villarreal 1-0
 20.08. 17:00 Malaga - Eibar 0-1
 20.08. 17:00 Sevilla - Espanyol 1-1
 20.08. 17:00 Valencia - Las Palmas 1-0

 27.08. 17:00 Alaves - Barcelona 0-2
 27.08. 17:00 Betis - Celta Vigo 2-1 
 27.08. 17:00 Eibar - Ath. Bilbao 0-1
 27.08. 17:00 Espanyol - Leganes  0-1
 27.08. 17:00 Getafe - Sevilla 0-1
 27.08. 17:00 Girona - Malaga 1-0
 27.08. 17:00 Las Palmas - Atl. Madrid 1-5
 27.08. 17:00 Levante - La Coruna 2-2
 27.08. 17:00 Real Madrid - Valencia 2-2
 27.08. 17:00 Real Sociedad - Villarreal 3-0

 10.09. 17:00 Ath. Bilbao - Girona 2-0
 10.09. 17:00 Barcelona - Espanyol 5-0
 10.09. 17:00 Celta Vigo - Alaves 1-0
 10.09. 17:00 La Coruna - Real Sociedad 2-4
 10.09. 17:00 Leganes - Getafe 1-2
 10.09. 17:00 Malaga - Las Palmas 1-3
 10.09. 17:00 Real Madrid - Levante 1-1
 10.09. 17:00 Sevilla - Eibar 3-0
 10.09. 17:00 Valencia - Atl. Madrid 0-0
 10.09. 17:00 Villarreal - Betis  3-1

 17.09. 17:00 Alaves - Villarreal 0-3
 17.09. 17:00 Atl. Madrid - Malaga 1-0
 17.09. 17:00 Betis - La Coruna 2-1
 17.09. 17:00 Eibar - Leganes 1-0
 17.09. 17:00 Espanyol - Celta Vigo 2-1
 17.09. 17:00 Getafe - Barcelona 1-2
 17.09. 17:00 Girona - Sevilla 0-1
 17.09. 17:00 Las Palmas - Ath. Bilbao 1-0
 17.09. 17:00 Levante - Valencia 1-1
 17.09. 17:00 Real Sociedad - Real Madrid 1-3

 20.09. 17:00 Ath. Bilbao - Atl. Madrid 1-2
 20.09. 17:00 Barcelona - Eibar 6-1
 20.09. 17:00 Celta Vigo - Getafe 1-1
 20.09. 17:00 La Coruna - Alaves 1-0
 20.09. 17:00 Leganes - Girona 0-0
 20.09. 17:00 Levante - Real Sociedad 3-0
 20.09. 17:00 Real Madrid - Betis 0-1
 20.09. 17:00 Sevilla - Las Palmas 1-0
 20.09. 17:00 Valencia - Malaga 5-0
 20.09. 17:00 Villarreal - Espanyol 0-0

 24.09. 17:00 Alaves - Real Madrid 1-2
 24.09. 17:00 Atl. Madrid - Sevilla 2-0
 24.09. 17:00 Betis - Levante 4-0
 24.09. 17:00 Eibar - Celta Vigo 0-4
 24.09. 17:00 Espanyol - La Coruna 4-1
 24.09. 17:00 Getafe - Villarreal 4-0
 24.09. 17:00 Girona - Barcelona 0-3
 24.09. 17:00 Las Palmas - Leganes 0-2
 24.09. 17:00 Malaga - Ath. Bilbao 3-3
 24.09. 17:00 Real Sociedad - Valencia 2-3

 01.10. 17:00 Barcelona - Las Palmas 3-0
 01.10. 17:00 Celta Vigo - Girona 3-3
 01.10. 17:00 La Coruna - Getafe 2-1
 01.10. 17:00 Leganes - Atl. Madrid 0-0
 01.10. 17:00 Levante - Alaves 0-2
 01.10. 17:00 Real Madrid - Espanyol 2-0
 01.10. 17:00 Real Sociedad - Betis 4-4
 01.10. 17:00 Sevilla - Malaga 2-0
 01.10. 17:00 Valencia - Ath. Bilbao 3-2
 01.10. 17:00 Villarreal - Eibar 3-0

 15.10. 17:00 Alaves - Real Sociedad 0-2
 15.10. 17:00 Ath. Bilbao - Sevilla 1-0
 15.10. 17:00 Atl. Madrid - Barcelona 1-1
 15.10. 17:00 Betis - Valencia 3-6
 15.10. 17:00 Eibar - La Coruna 0-0
 15.10. 17:00 Espanyol - Levante 0-0
 15.10. 17:00 Getafe - Real Madrid 1-2
 15.10. 17:00 Girona - Villarreal 1-2
 15.10. 17:00 Las Palmas - Celta Vigo 2-5
 15.10. 17:00 Malaga - Leganes 0-2

 22.10. 17:00 Barcelona - Malaga   
 22.10. 17:00 Betis - Alaves   
 22.10. 17:00 Celta Vigo - Atl. Madrid   
 22.10. 17:00 La Coruna - Girona   
 22.10. 17:00 Leganes - Ath. Bilbao   
 22.10. 17:00 Levante - Getafe   
 22.10. 17:00 Real Madrid - Eibar   
 22.10. 17:00 Real Sociedad - Espanyol   
 22.10. 17:00 Valencia - Sevilla   
 22.10. 17:00 Villarreal - Las Palmas  

 29.10. 17:00 Alaves - Valencia   
 29.10. 17:00 Ath. Bilbao - Barcelona   
 29.10. 17:00 Atl. Madrid - Villarreal   
 29.10. 17:00 Eibar - Levante   
 29.10. 17:00 Espanyol - Betis   
 29.10. 17:00 Getafe - Real Sociedad   
 29.10. 17:00 Girona - Real Madrid   
 29.10. 17:00 Las Palmas - La Coruna   
 29.10. 17:00 Malaga - Celta Vigo   
 29.10. 17:00 Sevilla - Leganes  

 05.11. 17:00 Alaves - Espanyol   
 05.11. 17:00 Barcelona - Sevilla   
 05.11. 17:00 Betis - Getafe   
 05.11. 17:00 Celta Vigo - Ath. Bilbao   
 05.11. 17:00 La Coruna - Atl. Madrid   
 05.11. 17:00 Levante - Girona   
 05.11. 17:00 Real Madrid - Las Palmas   
 05.11. 17:00 Real Sociedad - Eibar   
 05.11. 17:00 Valencia - Leganes   
 05.11. 17:00 Villarreal - Malaga  

 19.11. 17:00 Ath. Bilbao - Villarreal   
 19.11. 17:00 Atl. Madrid - Real Madrid   
 19.11. 17:00 Eibar - Betis   
 19.11. 17:00 Espanyol - Valencia   
 19.11. 17:00 Getafe - Alaves   
 19.11. 17:00 Girona - Real Sociedad   
 19.11. 17:00 Las Palmas - Levante   
 19.11. 17:00 Leganes - Barcelona   
 19.11. 17:00 Malaga - La Coruna   
 19.11. 17:00 Sevilla - Celta Vigo

 26.11. 17:00 Alaves - Eibar   
 26.11. 17:00 Betis - Girona   
 26.11. 17:00 Celta Vigo - Leganes   
 26.11. 17:00 Espanyol - Getafe   
 26.11. 17:00 La Coruna - Ath. Bilbao   
 26.11. 17:00 Levante - Atl. Madrid   
 26.11. 17:00 Real Madrid - Malaga   
 26.11. 17:00 Real Sociedad - Las Palmas   
 26.11. 17:00 Valencia - Barcelona   
 26.11. 17:00 Villarreal - Sevilla  

03.12. 17:00 Ath. Bilbao - Real Madrid   
 03.12. 17:00 Atl. Madrid - Real Sociedad   
 03.12. 17:00 Barcelona - Celta Vigo   
 03.12. 17:00 Eibar - Espanyol   
 03.12. 17:00 Getafe - Valencia   
 03.12. 17:00 Girona - Alaves   
 03.12. 17:00 Las Palmas - Betis   
 03.12. 17:00 Leganes - Villarreal   
 03.12. 17:00 Malaga - Levante   
 03.12. 17:00 Sevilla - La Coruna  

10.12. 17:00 Alaves - Las Palmas   
 10.12. 17:00 Betis - Atl. Madrid   
 10.12. 17:00 Espanyol - Girona   
 10.12. 17:00 Getafe - Eibar   
 10.12. 17:00 La Coruna - Leganes   
 10.12. 17:00 Levante - Ath. Bilbao   
 10.12. 17:00 Real Madrid - Sevilla   
 10.12. 17:00 Real Sociedad - Malaga   
 10.12. 17:00 Valencia - Celta Vigo   
 10.12. 17:00 Villarreal - Barcelona  

17.12. 17:00 Ath. Bilbao - Real Sociedad   
 17.12. 17:00 Atl. Madrid - Alaves   
 17.12. 17:00 Barcelona - La Coruna   
 17.12. 17:00 Celta Vigo - Villarreal   
 17.12. 17:00 Eibar - Valencia   
 17.12. 17:00 Girona - Getafe   
 17.12. 17:00 Las Palmas - Espanyol   
 17.12. 17:00 Leganes - Real Madrid   
 17.12. 17:00 Malaga - Betis   
 17.12. 17:00 Sevilla - Levante  

 20.12. 17:00 Alaves - Malaga   
 20.12. 17:00 Betis - Ath. Bilbao   
 20.12. 17:00 Eibar - Girona   
 20.12. 17:00 Espanyol - Atl. Madrid   
 20.12. 17:00 Getafe - Las Palmas   
 20.12. 17:00 La Coruna - Celta Vigo   
 20.12. 17:00 Levante - Leganes   
 20.12. 17:00 Real Madrid - Barcelona   
 20.12. 17:00 Real Sociedad - Sevilla   
 20.12. 17:00 Valencia - Villarreal

 07.01. 17:00 Ath. Bilbao - Alaves   
 07.01. 17:00 Atl. Madrid - Getafe   
 07.01. 17:00 Barcelona - Levante   
 07.01. 17:00 Celta Vigo - Real Madrid   
 07.01. 17:00 Las Palmas - Eibar   
 07.01. 17:00 Leganes - Real Sociedad   
 07.01. 17:00 Malaga - Espanyol   
 07.01. 17:00 Sevilla - Betis   
 07.01. 17:00 Valencia - Girona   
 07.01. 17:00 Villarreal - La Coruna 

 14.01. 17:00 Alaves - Sevilla   
 14.01. 17:00 Betis - Leganes   
 14.01. 17:00 Eibar - Atl. Madrid   
 14.01. 17:00 Espanyol - Ath. Bilbao   
 14.01. 17:00 Getafe - Malaga   
 14.01. 17:00 Girona - Las Palmas   
 14.01. 17:00 La Coruna - Valencia   
 14.01. 17:00 Levante - Celta Vigo   
 14.01. 17:00 Real Madrid - Villarreal   
 14.01. 17:00 Real Sociedad - Barcelona

Programul returului Primera Division

 21.01. 17:00 Alaves - Leganes   
 21.01. 17:00 Atl. Madrid - Girona   
 21.01. 17:00 Betis - Barcelona   
 21.01. 17:00 Eibar - Malaga   
 21.01. 17:00 Espanyol - Sevilla   
 21.01. 17:00 Getafe - Ath. Bilbao   
 21.01. 17:00 Las Palmas - Valencia   
 21.01. 17:00 Real Madrid - La Coruna   
 21.01. 17:00 Real Sociedad - Celta Vigo   
 21.01. 17:00 Villarreal - Levante  

 28.01. 17:00 Ath. Bilbao - Eibar   
 28.01. 17:00 Atl. Madrid Las Palmas   
 28.01. 17:00 Barcelona - Alaves   
 28.01. 17:00 Celta Vigo - Betis   
 28.01. 17:00 La Coruna - Levante   
 28.01. 17:00 Leganes - Espanyol   
 28.01. 17:00 Malaga - Girona   
 28.01. 17:00 Sevilla - Getafe   
 28.01. 17:00 Valencia - Real Madrid   
 28.01. 17:00 Villarreal - Real Sociedad 

 04.02. 17:00 Alaves - Celta Vigo   
 04.02. 17:00 Atl. Madrid - Valencia   
 04.02. 17:00 Betis - Villarreal   
 04.02. 17:00 Eibar - Sevilla   
 04.02. 17:00 Espanyol - Barcelona   
 04.02. 17:00 Getafe - Leganes   
 04.02. 17:00 Girona - Ath. Bilbao   
 04.02. 17:00 Las Palmas - Malaga   
 04.02. 17:00 Levante Real - Madrid   
 04.02. 17:00 Real Sociedad - La Coruna  

 11.02. 17:00 Ath. Bilbao - Las Palmas   
 11.02. 17:00 Barcelona - Getafe   
 11.02. 17:00 Celta Vigo - Espanyol   
 11.02. 17:00 La Coruna - Betis   
 11.02. 17:00 Leganes - Eibar   
 11.02. 17:00 Malaga - Atl. Madrid   
 11.02. 17:00 Real Madrid - Real Sociedad   
 11.02. 17:00 Sevilla - Girona   
 11.02. 17:00 Valencia - Levante   
 11.02. 17:00 Villarreal - Alaves 

 

 18.02. 17:00 Alaves - La Coruna   
 18.02. 17:00 Atl. Madrid - Ath. Bilbao   
 18.02. 17:00 Betis - Real Madrid   
 18.02. 17:00 Eibar - Barcelona   
 18.02. 17:00 Espanyol - Villarreal   
 18.02. 17:00 Getafe - Celta Vigo   
 18.02. 17:00 Girona - Leganes   
 18.02. 17:00 Las Palmas - Sevilla   
 18.02. 17:00 Malaga - Valencia   
 18.02. 17:00 Real Sociedad - Levante  

 25.02. 17:00 Ath. Bilbao - Malaga   
 25.02. 17:00 Barcelona - Girona   
 25.02. 17:00 Celta Vigo - Eibar   
 25.02. 17:00 La Coruna - Espanyol   
 25.02. 17:00 Leganes - Las Palmas   
 25.02. 17:00 Levante - Betis   
 25.02. 17:00 Real Madrid - Alaves   
 25.02. 17:00 Sevilla - Atl. Madrid   
 25.02. 17:00 Valencia - Real Sociedad   
 25.02. 17:00 Villarreal - Getafe  

 28.02. 17:00 Alaves - Levante   
 28.02. 17:00 Ath. Bilbao - Valencia   
 28.02. 17:00 Atl. Madrid - Leganes   
 28.02. 17:00 Betis - Real Sociedad   
 28.02. 17:00 Eibar - Villarreal   
 28.02. 17:00 Espanyol - Real Madrid   
 28.02. 17:00 Getafe - La Coruna   
 28.02. 17:00 Girona - Celta Vigo   
 28.02. 17:00 Las Palmas - Barcelona   
 28.02. 17:00 Malaga - Sevilla  

 04.03. 17:00 Barcelona - Atl. Madrid   
 04.03. 17:00 Celta Vigo - Las Palmas   
 04.03. 17:00 La Coruna - Eibar   
 04.03. 17:00 Leganes - Malaga   
 04.03. 17:00 Levante - Espanyol   
 04.03. 17:00 Real Madrid - Getafe   
 04.03. 17:00 Real Sociedad - Alaves   
 04.03. 17:00 Sevilla - Ath. Bilbao   
 04.03. 17:00 Valencia - Betis   
 04.03. 17:00 Villarreal - Girona 

 11.03. 17:00 Alaves - Betis   
 11.03. 17:00 Ath. Bilbao - Leganes   
 11.03. 17:00 Atl. Madrid Celta Vigo   
 11.03. 17:00 Eibar - Real Madrid   
 11.03. 17:00 Espanyol - Real Sociedad   
 11.03. 17:00 Getafe - Levante   
 11.03. 17:00 Girona - La Coruna   
 11.03. 17:00 Las Palmas - Villarreal   
 11.03. 17:00 Malaga - Barcelona   
 11.03. 17:00 Sevilla - Valencia  

 18.03. 17:00 Barcelona - Ath. Bilbao   
 18.03. 17:00 Betis - Espanyol   
 18.03. 17:00 Celta Vigo - Malaga   
 18.03. 17:00 La Coruna - Las Palmas   
 18.03. 17:00 Leganes - Sevilla   
 18.03. 17:00 Levante - Eibar   
 18.03. 17:00 Real Madrid - Girona   
 18.03. 17:00 Real Sociedad - Getafe   
 18.03. 17:00 Valencia - Alaves   
 18.03. 17:00 Villarreal - Atl. Madrid 

 01.04. 17:00 Ath. Bilbao - Celta Vigo   
 01.04. 17:00 Atl. Madrid - La Coruna   
 01.04. 17:00 Eibar - Real Sociedad   
 01.04. 17:00 Espanyol - Alaves   
 01.04. 17:00 Getafe - Betis   
 01.04. 17:00 Girona - Levante   
 01.04. 17:00 Las Palmas - Real Madrid   
 01.04. 17:00 Leganes - Valencia   
 01.04. 17:00 Malaga - Villarreal   
 01.04. 17:00 Sevilla - Barcelona

 08.04. 17:00 Alaves - Getafe   
 08.04. 17:00 Barcelona - Leganes   
 08.04. 17:00 Betis - Eibar   
 08.04. 17:00 Celta Vigo - Sevilla   
 08.04. 17:00 La Coruna - Malaga   
 08.04. 17:00 Levante - Las Palmas   
 08.04. 17:00 Real Madrid - Atl. Madrid   
 08.04. 17:00 Real Sociedad - Girona   
 08.04. 17:00 Valencia - Espanyol   
 08.04. 17:00 Villarreal - Ath. Bilbao  

 

 15.04. 17:00 Ath. Bilbao - La Coruna   
 15.04. 17:00 Atl. Madrid Levante   
 15.04. 17:00 Barcelona - Valencia   
 15.04. 17:00 Eibar - Alaves   
 15.04. 17:00 Getafe - Espanyol   
 15.04. 17:00 Girona - Betis -   
 15.04. 17:00 Las Palmas - Real Sociedad   
 15.04. 17:00 Leganes - Celta Vigo   
 15.04. 17:00 Malaga - Real Madrid   
 15.04. 17:00 Sevilla - Villarreal  

 18.04. 17:00 Alaves - Girona   
 18.04. 17:00 Betis - Las Palmas   
 18.04. 17:00 Celta Vigo - Barcelona   
 18.04. 17:00 Espanyol - Eibar   
 18.04. 17:00 La Coruna - Sevilla   
 18.04. 17:00 Levante - Malaga   
 18.04. 17:00 Real Madrid - Ath. Bilbao   
 18.04. 17:00 Real Sociedad - Atl. Madrid   
 18.04. 17:00 Valencia - Getafe   
 18.04. 17:00 Villarreal - Leganes

 22.04. 17:00 Ath. Bilbao - Levante   
 22.04. 17:00 Atl. Madrid - Betis   
 22.04. 17:00 Barcelona - Villarreal   
 22.04. 17:00 Celta Vigo - Valencia   
 22.04. 17:00 Eibar - Getafe   
 22.04. 17:00 Girona - Espanyol   
 22.04. 17:00 Las Palmas - Alaves   
 22.04. 17:00 Leganes - La Coruna   
 22.04. 17:00 Malaga - Real Sociedad   
 22.04. 17:00 Sevilla - Real Madrid

 29.04. 17:00 Alaves - Atl. Madrid   
 29.04. 17:00 Betis - Malaga   
 29.04. 17:00 Espanyol - Las Palmas   
 29.04. 17:00 Getafe - Girona   
 29.04. 17:00 La Coruna - Barcelona   
 29.04. 17:00 Levante - Sevilla   
 29.04. 17:00 Real Madrid - Leganes   
 29.04. 17:00 Real Sociedad - Ath. Bilbao   
 29.04. 17:00 Valencia - Eibar   
 29.04. 17:00 Villarreal - Celta Vigo

 06.05. 17:00 Ath. Bilbao - Betis   
 06.05. 17:00 Atl. Madrid - Espanyol   
 06.05. 17:00 Barcelona - Real Madrid   
 06.05. 17:00 Celta Vigo - La Coruna   
 06.05. 17:00 Girona - Eibar   
 06.05. 17:00 Las Palmas - Getafe   
 06.05. 17:00 Leganes - Levante   
 06.05. 17:00 Malaga - Alaves   
 06.05. 17:00 Sevilla - Real Sociedad   
 06.05. 17:00 Villarreal - Valencia 

 13.05. 17:00 Alaves - Ath. Bilbao   
 13.05. 17:00 Betis - Sevilla   
 13.05. 17:00 Eibar - Las Palmas   
 13.05. 17:00 Espanyol - Malaga   
 13.05. 17:00 Getafe - Atl. Madrid   
 13.05. 17:00 Girona - Valencia   
 13.05. 17:00 La Coruna - Villarreal   
 13.05. 17:00 Levante - Barcelona   
 13.05. 17:00 Real Madrid - Celta Vigo   
 13.05. 17:00 Real Sociedad - Leganes 

 20.05. 17:00 Ath. Bilbao - Espanyol   
 20.05. 17:00 Atl. Madrid - Eibar   
 20.05. 17:00 Barcelona - Real Sociedad   
 20.05. 17:00 Celta Vigo - Levante   
 20.05. 17:00 Las Palmas - Girona   
 20.05. 17:00 Leganes - Betis   
 20.05. 17:00 Malaga - Getafe   
 20.05. 17:00 Sevilla - Alaves   
 20.05. 17:00 Valencia - La Coruna   
 20.05. 17:00 Villarreal - Real Madrid

spania primera division 2017-2018

 

Iasi 365 portalul iesenilor bine informaţi

Portalul Iasi365.com se dorește a fi site-ul de unde ieșenii să poată obţine informaţii detaliate despre evenimentele culturale ce au loc în municipiul Iaşi (concerte, spectacole, expoziţii, târguri, petreceri, cursuri, competiţii sportive etc.)  precum şi un îndrumar în obţinerea de acte de la instituţiile publice ieşene (certificat naştere, CI, pasaport,  carnet de conducere, autorizaţii de tot felul)

Iasi 365 le urează tuturor celor care vin în Iași bun venit și distracție placută!

 

Poate vă interesează