Programul Cinema City Iasi perioada 06.04.2018 - 12.04.2018

Programul Cinema City Iasi perioada 06.04.2018 - 12.04.2018

Adresa: Bd. Tudor Vladimirescu nr. 2 (Incinta Iulius Mall et. 2)
Tel: 0232-208.400

program cinema city 6 12 aprilie 2018

Programul Cinema City Iasi la zi il puteti urmari accesand linkul urmator: Program Cinema City Iasi

Rampage: Scăpaţi de sub control

Avanpremiera

Gen: Acţiune, Aventuri, SF
Regia: Brad Peyton

In rolurile principale: Dwayne Johnson

Miercuri-Joi : 19:30 (3D)

rampage-

 

Blockers (Interzis la... sex)

Avanpremiera

Gen: Comedie
Regia: Kay Cannon

In rolurile principale: Leslie Mann, John Cena, Kathryn Newton, Ike Barinholtz

Luni-Marţi : 19:30

blockers-

 

Albinuţa Maya 2

Premiera

Gen: Animaţie, Comedie, Familie
Regia: Noel Cleary, Sergio Delfino, Alexs

In rolurile principale: Coco Jack Gillies, Benson Jack Anthony, Richard Roxburgh

Sâmbătă : 11:50 (3D, ro) 13:50 (3D, ro) 15:50 (3D, ro)
Luni : 11:50 (3D, ro) 13:50 (3D, ro) 15:50 (3D, ro) 17:10 (3D, ro)
Marţi-Joi : 13:50 (3D, ro) 15:50 (3D, ro) 17:10 (3D, ro)

albinuta maya 2

 

Peter Iepurașul

Gen: Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic
Regia: Will Gluck

In rolurile principale: James Corden, Fayssal Bazzi, Domhnall Gleeson, Colin Moody, Sam Neill, Rose Byrne

Sâmbătă : 11:20 (ro) 13:20 (ro) 15:20 (ro)
Luni : 11:20 (ro) 12:10 (ro) 13:20 (ro) 15:20 (ro) 17:20 (ro)
Marţi-Joi : 13:20 (ro) 15:20 (ro) 17:20 (ro)

peter-rabbit-

 

Ready Player One: Să înceapă jocul

Gen: Acţiune, Aventuri, SF, Thriller
Regia: Steven Spielberg

In rolurile principale: Olivia Cooke, Hannah John-Kamen, T.J. Miller, Ben Mendelsohn, Simon Pegg

Sâmbătă : 12:00 (3D) 14:50 (3D)
Luni : 12:00 (3D) 14:50 (3D) 17:40 (3D) 20:30 (3D) 22:00 (3D)
Marţi-Joi : 14:50 (3D) 17:40 (3D) 20:30 (3D) 22:00 (3D)

ready-player-one

 

Pacific Rim 2: Revolta

Gen: Acţiune, Aventuri, SF
Regia: Steven S. DeKnight

In rolurile principale: John Boyega, Tian Jing, Scott Eastwood, Adria Arjona

Sâmbătă : 11:10 (3D) 15:30 (3D)
Luni-Joi : 16:10 (3D) 18:30 (3D) 20:50 (3D)

pacific-rim-uprising-

 

Tomb Raider Începutul

Gen: Acţiune, Aventuri
Regia: Roar Uthaug

In rolurile principale: Alicia Vikander, Dominic West, Walton Goggins, Daniel Wu, Kristin Scott Thomas

Sâmbătă : 13:30 (3D) 15:50 (3D)
Luni-Joi : 17:40 (3D) 20:00 (3D) 22:30 (3D)

tomb-raider-2018

 

Gringo: Amator în misiune

Gen: Acţiune, Comedie, Dramă
Regia: Nash Edgerton

In rolurile principale: David Oyelowo, Charlize Theron, Joel Edgerton, Amanda Seyfried, Thandie Newton, Sharlto Copley

Luni-Joi : 19:00

gringo-2018

 

Stolen Princess (Prințesa furată)

Gen: Animaţie, Comedie, Fantastic
Regia: Oleg Malamuzh

In rolurile principale: Alexandra Radu, Cristi Neacșu, Raul Stănulescu, Ionuţ Ionescu

Sâmbătă : 11:30 (ro) 13:30 (ro)
Luni : 12:30 (ro) 14:10 (ro)
Marţi-Joi : 14:10 (ro)

stolen-princess-

 

Red Sparrow

Gen: Mister, Thriller
Regia: Francis Lawrence

In rolurile principale: Jennifer Lawrence, Joel Edgerton, Mary-Louise Parker, Ciarán Hinds

Luni-Joi : 21:20

red-sparrow 2018

 

Black Panther (Pantera neagră)

Gen: Acţiune, Dramă, SF
Regia: Ryan Coogler

In rolurile principale: Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyong'o, Danai Gurira, Martin Freeman

Luni-Joi : 14:30 (3D)

black-panther-2018

Din aceeasi categorie

Programul Cinema City Iasi perioada 15.11.2019 - 21.11.2019

Programul Cinema City Iasi perioada 08.11.2019 - 14.11.2019

Programul Cinema City Iasi perioada 01.11.2019 - 07.11.2019