iasi 365 2018 logo 4

banner rezultate loto iasi365

Programul Afterhills 2018

 

In perioada 31 mai – 3 iunie 2018 se va desfasura AFTERHILLS, cel mai mare festival în aer liber din regiunea Moldovei, care va avea loc la șase kilometri de centrul Iașului, la ieșirea spre E85, . Ediția de anul acesta, dreamers2018, vine cu o serie de noutăți și de premiere, precum și cu un line-up alcătuit din 150 de artiști internaționali și români care vor face ca cele zece scene să vibreze.

Pe scena AFTERHILLS 2018 vor urca peste 150 de artiști din cele mai populare genuri ale momentului. Programul celor zece scene de anul acesta (Mainstage, The Shed, Techno, The Apartment, Boombox, Kaze, Essence, Silent Disco, Our Own și Comedy) care au fost gândite să acopere toate preferințele muzicale ale publicului, de la o nișă la alta il regasiti mai jos. 

 CLICK pe numele scenei pentru a afla cine concerteaza in cele 4 zile de festival

 Joi, 31 mai 2018

18:30 - 19:10 Alexandrina

19:25 - 20:25 Zdop si Zdup

21:00 - 22:00 Kadebostany

22:10 - 23:40 Sunnery James & Ryan Marciano

23:40 - 00:55 Vini Vici

00:55 - 02:10 David Gravell

02:10 - 03:10 Blastoyz

Vineri, 1 iunie 2018

18:30 - 19:10 Robin & The Backstabbers

19:40 - 20:40 Tricky

21:10 - 22:25 Dubioza Kolektiv

22:35 - 23:35 Scratch Bandits Crew

23:30 - 01:35 The Crystal Method

01:35 - 02:35 Sander Van Doorn

02:35 - 04:35 Aly & Fyla

04:35 - 05:35 Khomha

Sambata, 2 iunie 2018

18:30 - 19:10 Macanache & The Putreds

19:30 - 20:30 Subcarpati

21:00 - 22:15 Hurts

22:35 - 23:05 Bogdan Vix

23:05 - 00:35 Cosmic Gate

00:35 - 02:35 Paul Van Dyk

02:35 - 04:05 Ben Nicky

 

Duminica, 3 iunie 2018

18:30 - 19:20 Firma

19:40 - 20:30 Suie Paparude

21:00 - 22:00 Tom Odell

22:20 - 23:50 Above & Beyond

23:50 - 01:20 Andrew Rayel

01:20 - 02:20 Double Pleasure

02:20 - 03:20 Maiurice West

03:20 - 04:20 Rngad

 Joi, 31 mai 2018

18:30 - 18:40 The Motans

18:55 - 19:40 BPC

19:55 - 20:40 The Kryptonite, Sparks

20:55 - 21:45 Fried Friend

22:40 - 22:50 Cuibul

23:05 - 00:35 Otto Stories

00:35 - 02:35 Bogdan Vix

02:35 - 03:35 George Andreas

Vineri, 1 iunie 2018

17:00 - 17:40 Mihail

17:55 - 18:35 Les Elephants Bizarres

18:50 - 19:40 Kaleidonescu

19:55 - 20:45 Cred ca sunt extraterestru

20:55 - 21:55 CTC

21:55 - 23:55 Blockhead

23:55 - 00:55 Bouzin Brothers

01:25 - 02:55 Iphaze

03:05 - 04:35 Vanotek

Sambata, 2 iunie 2018

17:00 - 17:45 Crowd Control

18:00 - 18:45 Roadkillsoda

19:00 - 19:45 Platonic Scale

20:00 - 21:00 Deliric, Silent Stroke & Muse Quartet

21:10 - 22:00 Argatu'& Mos Martin

22:00 - 00:00 Gojira & Planet H

00:00 - 02:00 Exolight

02:00 - 03:30 Nikolauss

Duminica, 3 iunie 2018

17:00 - 17:50 Black Water

18:05 - 18:50 Jinxy von DÉrs

19:05 - 20:05 About Aphrodite

20:15 - 22:15 Citizen Kain

22:15 - 00:15 Sundancer

00:15 - 01:45 Starpicker

01:45 - 03:15 Suncatcher

Joi, 31 mai 2018

22:00 - 00:00 ANOTR

00:00 - 02:00 Monika Kruse

02:00 - 04:00 Len Faki

04:00 - 06:00 A.E. R.

06:00 - 08:00 Back on Wax

Vineri, 1 iunie 2018

22:00 - 00:00 Nitin

00:00 - 02:00 Francesca Lombardo

02:00 - 04:00 Art Department

04:00 - 06:00 Ben Klock

06:00 - 08:00 Emann

08:00 - 10:00 Filtrack

Sambata, 2 iunie 2018

22:00 - 00:00 Dubphone

00:00 - 02:00 Rick Roblinski

02:00 - 04:00 Avgustin

04:00 - 10:00 Tap

Duminica, 3 iunie 2018

22:00 - 00:00 Iulian Toma

00:00 - 02:00 Franky Rizardo

02:00 - 04:00 Ellen Allien

04:00 - 06:00 Steve Lawler

06:00 - 08:00 Eats Everything

08:00 -10:00 Lurre

 Joi, 31 mai 2018

17:30 - 19:00 Grazziano

19:00 - 20:30 Madalin

20:30 - 22:00 Moto

22:00 - 23:30 Electroclown

23:30 - 01:00 The Rabbit King

Vineri, 1 iunie 2018

16:00 - 17:30 Omul Spin

17:30 - 19:00 Made from Scratch

19:00 - 20:30 Waren

20:30 - 22:00 Cristu Jo

22:00 - 00:00 Cel Visator

Sambata, 2 iunie 2018

16:00 - 17:30 Dodo

17:30 - 19:00 Carol

19:00 - 20:30 Ovi H

20:30 - 22:00 Dubescu

22:00 - 00:00 Heion

Duminica, 3 iunie 2018

16:00 - 17:30 S-T-Phan

17:30 - 19:00 Dru Klein

19:00 - 20:30 Duro Disco

20:30 - 22:00 Ufe

22:00 - 00:00 Rammon

 Joi, 31 mai 2018

20:00 - 21:00 Ovylarock

21:00 - 22:00 Alex Dark

22:00 - 23:00 Keeble

23:00 - 00:00 Edip

00:00 - 01:00 Laydee V

01:00 - 02:00 Brad Brunner

Vineri, 1 iunie 2018

20:00 - 22:00 N-Ser

22:00 - 00:00 I-Len

00:00 - 02:00 Blanilla

02:00 - 04:00 Buster

Sambata, 2 iunie 2018

20:00 - 22:00 Lich

22:00 - 00:00 DJ Shiver

00:00 - 02:00 Made from Scratch

02:00 - 04:00 Omul Spin

Duminica, 3 iunie 2018

20:00 - 22:00 Massive Flud

22:00 - 00:00 Greenie

00:00 - 02:00 DJ Snow

02:00 - 04:00 Exposure

 Joi, 31 mai 2018

22:00 - 02:00 Miss I

02:00 - 06:00 Dubtil B2B Cap

06:00 - 10:00 Sit

Vineri, 1 iunie 2018

22:00 - 02:00 Paul Agripa

02:00 - 06:00 Charlie B2B Sublee

06:00 - 10:00 Cezar B2B Praslea

Sambata, 2 iunie 2018

22:00 - 02:00 Vincent Iulian

02:00 - 06:00 Kozo B2B Dan Andrei

06:00 - 10:00 Priku B2B Arapu

Duminica, 3 iunie 2018

22:00 - 02:00 Tap

02:00 - 06:00 Emi B2B Tulbure

06:00 - 10:00 Herodot B2B Suciu

Joi, 31 mai 2018

17:00 - 19:00 Teodor

19:00 - 21:00 Kapnobataii Kogaionului

21:00 - 23:00 Febentropia

23:00 - 01:00 Proton

01:00 - 03:00 Dopamine

03:00 - 05:00 The Therapist

Vineri, 1 iunie 2018

17:00 - 19:00 Logical Elements

19:00 - 21:00 Man of no Ego

21:00 - 23:00 Saranankara

23:00 - 01:00 E-Mantra

01:00 - 03:00 Nune Dude

03:00 - 05:00 Cromonova

Sambata, 2 iunie 2018

17:00 - 19:00 Ancient Core

19:00 - 21:00 Reasonandu

21:00 - 23:00 Ghiauru

23:00 - 00:00 Eleusyn

00:00 - 02:00 Atma

02:00 - 04:00 Lygos

04:00 - 06:00 Darkology

Duminica, 3 iunie 2018

17:00 - 19:00 Lifebloom

19:00 - 21:00 Anael Ra

21:00 - 23:00 Amphep Raam On

23:00 - 01:00 Latam

01:00 - 03:00 Thal

03:00 - 05:00 Psylev

05:00 - 07:00 Xoa

Joi, 31 mai 2018

17:30 - 19:30 Kaze Sound System

19:30 - 21:30 Jah Order Sound System

21:30 - 23:30 Zulu Kandara

Vineri, 1 iunie 2018

14:00 - 17:00 Kaze Sound System

17:00 - 20:00 ZO

20:00 - 23:00 Genmaica Tonto Adi M.C.

Sambata, 2 iunie 2018

14:00 - 17:00 Selecta L45

17:00 - 20:00 Dancehall Tradition

20:00 - 23:00 Jah Order Sound System/Tonto Adi M.C.

Duminica, 3 iunie 2018

14:00 - 17:00 Ioana Faya

17:00 - 23:00 Kaze Sound System, Jah Order Sound System, All Family

 Joi, 31 mai 2018

21:00 - 23:00 Ranno Vollman, Skiny, Padu

23:00 - 01:00 Stefan L, Evolve Dubz, Keeble & Offcenter

01:00 - 03:00 Cody, Kamal, Tudor G

Vineri, 1 iunie 2018

20:30 - 21:00 Andrei Pascariu

21:00 - 23:00 Sean Jay Dee & Gruia T, S-Tphan, Tudor G

23:00 - 01:00 Pako, Evolve Dubz, Skiny, Kamal, Padu

01:00 - 03:00 Waren, Keeble & Offcenter, Omul Spin

Sambata, 2 iunie 2018

21:00 - 23:00 Ranno Vollman, Kamal, Keeble & Offcenter

23:00 - 01:00 Cody, Skiny, Tudor G

01:00 - 03:00 Stefan L, Evolve Dubz, Padu, Dru Klein

Duminica, 3 iunie 2018

21:00 - 23:00 Silv, Evolve Dubz, PAdu

23:00 - 01:00 Tedy Rullz, Kamal, Keeble & Offcenter

01:00 - 03:00 John Junior & Tony O Skiny, Tudor G, DJ Raul, DJ Uskt

 Joi, 31 mai 2018

17:30 - 19:00 Micutzu, Nelu Cortea, Claudiu Popa & Dan Badea

Vineri, 1 iunie 2018

13:00 - 13:30 Front Line

14:00 - 15:00 Trupa Obligo

15:00 - 16:30 Bordea, Nelu Cortea & Mane Voicu

16:30 - 18:00 Recul

Sambata, 2 iunie 2018

12:00 - 13:00 Anisia și Serghei

13:00 - 13:30 OK World Wide

13:30 - 14:30 Trupa Iele

14:30 - 17:00 Recul

17:00 - 18:00 Trupa Idiot

18:00 - 18:30 Frontline: Can you kick it?

Duminica, 3 iunie 2018

12:00 - 13:00 Recul

13:00 - 13:30 OK World Wide

13:30 - 15:30 Teo, Vio și Costel

15:30 - 16:30 That's Amore

16:30 - 18:00 Ana Maria Calița, George Tănase, Radu Bucălae

program concerte Afterhills 2018

Like la pagina Iasi365

Close

Daca vrei sa fii le curent cu noutatile din Iasi da-ne like...